Kodėl AmberCity projektas neprarado populiarumo?

parašė , 2018-07-02 12:02

Nauji nekilnojamojo turto projektai yra viena sparčiausiai augančių sričių didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tiesa, brokeriai pastebi, kad ne visi projektai pirkėjams yra vienodai patrauklūs. Iš kitos pusės, kol kalbama apie vienų projektų trūkumus, nepamirštama pabrėžti kitų privalumų. Puikus pavyzdys – AmberCity projektas Vilniuje, Pašilaičių mikrorajone, kuris nuo pat pirmųjų statybos dienų sulaukė itin didelio pirkėjų dėmesio ir savo populiarumo neprarado nei statyboms vystantis, nei parduodant pirmuosius butus.

Kodėl perkame naujus namus?

NT VilniujeVienas svarbiausių klausimų, į kuriuos turime atsakyti, nusprendę įsigyti naujus namus, yra tai, ko iš jų tikimės. Dažniausiai atsakymas yra kur kas paprastesnis, nei būtų galima tikėtis. Didžioji dalis pirkėjų vertina saugumą, ramybę ir komfortą. Kitaip sakant, ieškome namų, kuriuose galėtume ramiai pailsėti po sunkios darbo dienos, mėgautis šeimos ir draugų kompanija. Tai reiškia, kad renkantis būstą labai svarbu įvertinti ne tik konkretaus buto išplanavimą, kvadratūrą ar stilių, bet ir pačią gyvenamąją aplinką, susisiekimą, saugumą.

Kodėl AmberCity?

Saugumas, privatumas, patogus susisiekimas. Apie AmberCity projektą buvo kalbama nuo pirmųjų statybos dienų. Pašilaičiuose augantis projektas visų pirma buvo vertinamas dėl itin patogios lokacijos – iš daugiabučių rajono lengva pasiekti didžiuosius prekybos centrus, mokyklas, vaikų darželius. Susisiekimas yra palankus tiek žmonėms, vykstantiems į centrą, tiek keliaujantiems į užmiestį. Kitas privalumas – daugiabučių projekto saugumas. Uždara gyvenvietė rūpinasi gyventojų privatumu. Namai įrengti su rakinamomis laiptinėmis ir telefonspynėmis. Visa teritorija stebima šiuolaikinėmis IP vaizdo kameromis. Automobilius galima statyti dviejų aukštų požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje arba palikti antžeminėse stovėjimo vietose.

Profesionali kokybė ir komfortas. Itin svarbus AmberCity privalumas – aukštos kokybės statybinės medžiagos ir šiuolaikiniai techniniai sprendimai. Namuose sumontuoti šiuolaikiški, dideli, trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu, atitinkantys itin griežtus A klasės statinio energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus. Silikatinių plytų mūro namai priskiriami B energinio efektyvumo klasei. Individualiai reguliuojama šilumos nustatymo sistema sukurta mažesnėms šildymo sąskaitoms, leidžia susikurti pageidaujamą komforto lygį. Siekiant atitikti individualius pirkėjų poreikius, projekto vystytojai siūlo butus su daline apdaila ir pilnai įrengtus būstus, į kuriuos galima įsikelti dar tą pačią dieną.

Rašyti komentarą