Kratki židiniai

parašė , 2013-06-19 12:20

Nesvarbu koks be butų metų laikas, daugelis mūsų prisimena dienas, kai po šaltos dienos sugrįžtama į jaukius namus. Vieni mėgaujasi karštos arbatos puodeliu, kiti leidžia vakarus prie šiluma alsuojančio židinio. Daugelis žmonių mėgsta būtent šaltąjį metų sezoną todėl, jog jis siejamas su romantika bei namų jaukumu, juk ne paslaptis, jog būtent žiemą daugiausiai laiko praleidžiame namuose. Visgi, ne kiekvienas namo šeimininkas gali pasigirdi gera šildymo sistema, na o tokiu atveju grįžimas į žiemos speigų dvelkiančius namus nėra tokia romantiška idėja. Šiomis dienomis židiniai vis labiau populiarėja. Žmonės ima suprasti, jog tai ne tik puikus būdas apšildyti savo namus ir palaikyti norimą temperatūrą, tačiau taip pat galimybė susikurti išskirtinį jaukumą. Taigi, jei šiuo metu ieškote geriausio sprendimo varianto, pateiksime jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Kratki židiniaiVisų pirma, renkantis židinį, daugiausiai dėmesio skiriama firmai. Viena populiariausių bei baigiančių užkariauti Lietuvos rinką firmų – Kratki. Jei dar nesate girdėję apie šį gamintoją, jums reikėtų žinoti, jog tai Lenkijos įmonė, kuri savo prekėmis užsitarnavo visuotinį pripažinimą. Šios firmos gaminami židiniai yra itin kokybiški bei atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Būtent dėl šios priežasties jau ir Lietuvoje galima įsigyti Kratki židinius. Taigi, jei dvejojate, kuria įmone pasikliauti ir negalite priimti sprendimo dėl milžiniškos pasiūlos – šis gamintojas yra geras ir patikimas pasirinkimas.

Žinoma, židiniai yra skirstomi ne tik pagal gamintojus tačiau taip pat pagal įvairius kitus aspektus. Vienas jų – šilumos atidavimas. Šioje vietoje jums suteikiama galimybė rinktis iš orinių bei vandeninių tipų. Taigi, šiek tiek plačiau apie juos. Orinio tipo židiniai yra sukurti taip, jog jų skleidžiama šiluma keliautų išvedžiotais ortakiais ir taip apšildytų būstą. Tenka pripažinti, jog būtent šis variantas šiuo metu yra vienas populiariausių. Taip pat galite pasirinkti ir vandeninio tipo židinius. Pastarųjų sistemos šildo vandenį, kuris teka name įmontuotais radiatoriais. Šiam variantui radiatoriai yra būtini, tad jei manote, jog jūsų namuose jiems neatsiras vietos – jums derėtų rinktis orinius židinius. Kratki židiniai su vandenine kapsule yra itin populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Pastarųjų kokybė atitinka aukščiausio lygio reikalavimus bei atranda savo klientus visose pasaulio rinkose. Tai prekinis ženklas, kuriam sunku prilygti kokybe. Taigi, jei norite pasirūpinti savo namų šiluma ir jaukumu, rinkitės šios įmonės siūlomas prekes ir kokybe džiaugsitės tikrai ne vienerius metus.

Vienas atsakymas į “Kratki židiniai”

  1. Tomas says:

    Norim ir mes savo namuose įsirengti kažką tokio, bet zidiniu kainos šiek tiek atbaido. Aišku čia būtų ilgalaikė investicija į šilumą ir jaukumą namuose.

Rašyti komentarą