Miškingas slėnis alienware aurora alx: restauravimas langų xp.

parašė , 2012-04-22 16:27

ikas. Susitikdamas įvairias problemas kaip sistemos klaidos svarstomos problemos, virusas ir Trojos atakos ir svarstomos problemos su programine įranga yra pakankamai priežasčių atkurti langai XP ant jūsų Dell Alienware Aurora ALX sistemos. Yra įvairi priemonė prie, kuris atkurti langai XP ant jūsų sistemos. Kiekvienas gali panaudoti sistemą, atkuria įrankį, padarykite rankinį restauravimą langai XP ar atkurkite langai XP su disko pagalba. Visi šitie trys keliai padės jums atkurti jūsų sistemą, bet gali pasirodyti, tai truputį sudėtinga.

Jei jūs norite atkurti langai XP savarankiškai tada, jūs galite įvykdyti kitus žingsnius:
Šiame straipsnyje mes aptarsime apie langai restauravimą XP ant Dell Alienware Aurora ALX sistemos prie:

– Atkuriantis nuo įrankio – Atkuriantis nuo asmeninio kompiuterio – Rankinis auto padangos re įdiegimas langai XP

Restauravimas nuo įrankio

Jei jūs sugebate prisijungti į jūsų sistemą ir pasiekti darbalaukį, tai jūs galite panaudoti restauracijos įrankį. Šis įrankis įgalina langai restauravime XP į savo ankstesnę valstybę. Šis įrankis atvyksta būdingas jūsų Dell Alienware Aurora ALX sistemos viduje. Kad panaudotumėte šį įrankį, jūs turite įvykdyti kitus žingsnius:

– Spragtelėjimas ‘Start’ mygtukas – Atidaro plastikiniai langai ‘Pagalbą ir palaikymą’ pasirinkimas, langas pasirodo – Po ‘Pasirinkimo’ užduoties pasirinkimu, rinktiniu, ‘Atšaukia pakeitimus’ – Renka pasirinkimą, ‘Atkuria mano kompiuterį’ ir paskui spragteli ‘Paskui’

Dabar viskas, kurį jūs turite padaryti yra, pasirenka datą, ties kuria jūsų sistema dirbo puiki. Čia jūs turite nepamiršti parinkti datą, kuri yra pabrėžta, tai nurodantis datos, kai jūsų sistema dirbo be bet kokių svarstomų problemų. Dabar spragtelėkite ‘Paskui’ tikrinti. Kai procesas bus užbaigtas, dialogo dėžė, rodanti ‘Restauraciją, Užbaigtą’, pasirodys. Spragtelėkite ‘Ok’, kad patvirtintumėte pakeitimus. Dabar jūsų sistema buvo sėkmingai grąžinta jos ankstesnei valstybei.

Restauravimas nuo Sistemos

Kitas būdas atkurti jūsų langai, XP įkūrė Dell Alienware Aurora ALX į jo ankstesnę valstybę yra, panaudodamas sistemą, atkuria pasirinkimą. Šis pasirinkimas apima jūsų sistemos duomenų atsarginės kopijos paėmimą. Tai apima rinkmenas, paveikslus, kontaktus ir kitus svarbius duomenis. Po to, kai duomenų atsarginė kopija yra užbaigta, kitas žingsnis turi atjungti peripherals nuo jūsų Dell Alienware Aurora ALX sistemos. Bet atsiminkite, kad jūs neturite atjungti vaizduoklio, klaviatūros ir pelės. Dabar viskas, kurį jūs turite padaryti yra ėjimas, kad ‘Vėl nustatytų gamyklos nustatymus’, ir paskui sistema yra grąžinta jos ankstesnei valstybei. Dabar atkurkite duomenis iš savo atsarginio šaltinio.

Rankinis Re įdiegimas

Šis procesas yra greičiau sudėtingas ir daug darbo reikalaujantis. Infact šis pasirinkimas turi tiktai būti panaudotas, kai visos kitos priemonės atkurti langai XP pasirodė tuščias. Rankiniam re įdiegimui, jūs iš pradžių turite paimti duomenis, padaro atsarginę kopiją ir atjungia kitą peripherals. Dabar jūs turite panaudoti restauracijos disko / kompaktinį diską tam, kad atkurtumėte jūsų Dell Alienware Aurora ALX. Tai gali būti truputį sudėtinga, tarytum instrukcijos nėra sektos tinkamai. Sistema galėtų iškęsti rimtą pakenkimą be to. Tokiu būdu patartina siekti kompiuterių palaikymo ir išleisti techninius ekspertus padėti jums su restauracijos procesu.

Po bet kurio anksčiau minėto pasirinkimo atlikimo, jei jūs vis dar susiduriate su kokia nors problema su savo Dell Alienware Aurora ALX, tada užmezgančia ryšį su kompiuterių palaikymo tiekėju bus gera mintis. Jie išspręs bet kokią kitą svarstomą problemą, kurią jūs galėtumėte turėti.

Rašyti komentarą