Moteriški batai 2021-ųjų pavasarį. Ko laukti?

parašė , 2021-04-08 18:34

Kiekvienais metais dizaineriai pateikia patarimus, tendencijas ir aptaria galimybes, kurios laukia kiekvieno stilingo žmogaus. Tai apima ne tik drabužius, tačiau taip pat ir aksesuarus bei avalynę. Kiekvienais metais moteriški batai aptariami ne tik iš stiliaus, tačiau taip pat ir praktiškumo prizmės, kadangi ieškoma avalynė, kuri leistų damoms judėti laisvai ir kasdien įveikti labai didelius atstumus.

Ryškūs batai – patys geriausi

BataiŽinoma, pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ryškumui, kuris ne tik patraukliai atrodo, tačiau taip pat ir džiugina estetika, kuri traukia dėmesį. Šį pavasarį tam siūloma skirti kuo daugiau dėmesio, kadangi net ir niūriomis dienomis gražiausiai atrodys tie, kurie yra unikalūs.

Žinoma, nepamirškite, kad ryškumas pasireiškia ne tik spalvomis, tačiau taip at r raštais. Nors dažniausiai minimi margi moteriški batai, tačiau tokių vengti neturėtų ir vyrai, kurie nori būti drąsūs.

Platformos – vėl madingos

Taip pat galima paminėti ir platformas, kurios šį pavasarį, kai tik oras taps geresnis – bus vienas unikaliausių ir labiausiai dėmesio vertų pasirinkimų. Svarbiausia rinktis tokias platformas, kurios yra su gana aukšta pakulne. Jos ne tik labai gražiai atrodo, tačiau taip pat ir suteikia judėjimo mobilumą. Tikrai kur kas labiau nei batai su kulniukais. O tiek vienas, tiek kitas variantas padės kojai atrodyti ilgesnei ir tuo pačiu eisena bus grakštesnė.

Kokybė – matyti

Nors dažniausiai kokybė siejama su patogumu, tačiau gera akis dažniausiai estetine prasme mato – ar batai yra kokybiški. O jeigu norite pavasario metu būti madinga – tokiu atveju siūlome investuoti į avalynę, kuri yra pagaminta iš geros kokybės medžiagų. Dažniausiai tokie batai yra kiek brangesni, tačiau jie kur kas labiau atsiperka, nes ir tarnauja ilgiau.

Gamintojai – nėra svarbūs

Šį pavasarį taip pat siūloma kuo mažiau dėmesio skirti gamintojams, kadangi nebėra madinga tai, ką nusako tam tikros pavardės. Taigi, net ir paprasti batai, kurie perkami paprastose prekybos vietose – gali ir tuo pačiu yra labai geras pasirinkimas. Svarbiausia tik rinktis tokius, kurie atitinka dizainerių patarimus.

Rašyti komentarą