5 nagų dailės patarimai, kad jūsų manikiūras būtų gaivus visą vasarą

parašė , 2022-10-31 10:48

Džiovindami nagus, norite įsitikinti, kad tai darote tinkamoje temperatūroje. Jei bus per karšta, pažeisite nagus; jei per šalta, nagai džiūsta amžinai. Jei esate draugės namuose ar salone ir nerandate temperatūros nustatymų, tiesiog pasiimkite nuosavą, žemos temperatūros, mini kelioninį džiovintuvą. Pažadame, kad bus verta! Panašiai, jei lankotės nagų salone, būtinai paprašykite, kad tarp klientų nuvalytų įrankius. Juk nenorite, kad tarp nagų pasklistų mikrobai! Nagu daile ir specialistės patarimai.

Užtepkite pagrindo sluoksnį ir atkreipkite dėmesį į savo rankas

Nagu daileKai darome nagus, visada įsitikiname, kad užtepame pagrindo sluoksnį. Jis veikia kaip barjeras tarp jūsų nagų ir nagų lako. Jis taip pat sustiprina nagus, neleisdamas jiems lūžinėti per kelias ateinančias dienas. Be to, geras bazinis lakas padės jūsų manikiūrui išlikti ilgiau. Bazinių lako sluoksnių būna įvairių formulių, todėl būtinai pasirinkite tokį, kuris tinka jūsų gyvenimo būdui ir nagų tipui. Pavyzdžiui, jei daug dirbate sode, norėsite bazinio lako, kuris neleistų nagams nusidažyti. Taip pat, jei esate linkę laužyti nagus, būtinai pasirinkite stiprinančią formulę. Rūpindamiesi rankomis, įsitikinkite, kad jas drėkinate taip pat, kaip ir veidą. Jei jūsų oda linkusi sausėti, prieš eidami miegoti pasitepkite rankų kremu. Tai padės rankoms išlikti drėgnoms ir neleis suskilinėti manikiūrui.

Nebijokite nagų dailės kempinėlių

Rinkoje yra labai daug įvairių rūšių kempinėlių. Nuo makiažo kempinėlių iki nagų dailės kempinėlių – kiekvienas ras kažką sau. Nagų dailės kempinėlės būna įvairių dydžių ir jomis galima sukurti įdomų nagų dizainą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad yra skirtingų rūšių nagų dailės kempinėlių. Didelės kempinėlės, naudojamos nagų piešiniams kurti, skiriasi nuo mažyčių kempinėlių, naudojamų nagų piešiniams kurti. Taigi būtinai naudokite tinkamą. Naudodami nagų dailės kempinėles įsitikinkite, kad laikotės ant pakuotės pateiktų instrukcijų. Tai padės jums pasiekti geriausių rezultatų ir neleis suklysti.

Išbandykite lipnų manikiūrą

Lipnus manikiūras yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad jūsų nagai atrodytų švieži, bet negalite visiškai išvengti vandens. Norėdami išgauti lipnią išvaizdą, naudokite viršutinį sluoksnį (tą patį, kurį naudojate įprastam manikiūrui). Šiam makiažui naudojamas viršutinis sluoksnis turėtų būti storas ir skaidrus. Užtepkite nagų spalvą iki nagų krašto ir leiskite jai išdžiūti. Tada, jai išdžiūvus, naudokite storą viršutinį sluoksnį ir vilkite jį atgal link nago centro. Taip sukursite lipnumo efektą. Lipnus manikiūras puikiai tinka, kad nagai nenusidažytų dirbant sode, plaukiojant ar sportuojant. Jie taip pat puikiai tinka, jei atostogaujate ir norite, kad nagai atrodytų švieži.

Rašyti komentarą