Numesti svorio pavyko tik susitaikius su savimi

parašė , 2018-07-04 17:40

Kadangi acetil l karnitinas yra veiksmingas ir nekenksmingas papildas, tiems, kas supranta, kaip jį naudoti, pavykta šią medžiagą pritaikyti savo teisingame mitybos ir sporto plane. Aistei pavyko atsikratyti daugiau kaip 12 kilogramų, ir prie šio plano prisidėjo ir karnitino papildai.

Griežtas režimas, papildai ir sportas – taip atrodo rutina

Acetil papildaiPaklausta, kaip Aistė dabar gyvena, ji sako, kad gyvenime yra dabar pastovi, nuolatinė nekintanti tvarka. Tai griežtas mitybos režimas, tokie papildai kaip acetil l karnitinas, taip pat kiekvieną dieną ją lydi sportas. Anot Aistės, tai labai svarbūs komponentai, norint sveikai ir prasmingai gyventi, turėti tokį kūno svorį, kokio norisi arba kokio reikia. Aistė neslepia, kad dabar ji jau gali didžiuotis tuo, kad pasiekė tiek daug. O rutina tapo malonia gyvenimo dalimi. Tik rutina daugelyje situacijų iš tiesų padeda judėti į priekį. „Anksčiau aš tiesiog buvau labai išsibarsčiusi. Kažkaip tarsi krisdavo viskas iš rankų. Viena pradeda, paskui kita. Man reikėjo tos disciplinos. Naudodama l karnitiną, sportuodama, normuotai besimaitindama aš patenku į tam tikrą teigiamą rutiną ir man tai yra be galo naudinga. Nes pagaliau galiu gyvenime gauti tai, ko man tikrai reikia: sveikatą, gražų kūną, pasitenkinimą savo išvaizda, o taip pat ir tam tikrą discipliną, kuri mane veda į priekį“, – sako ji.

Rezultatai stulbina

Taigi, iš tiesų rezultatai gali stulbinti. Aistė sako, kad jai pavyko per 3 mėnesius atsikratyti apie 12 kilogramų, o tai yra daugiau nei bet kada gyvenime. „Man tai labai patinka, esu nerealiai savimi patenkinta, ir net apskritai sunku yra patikėti, kad visa tai tikra, kad visa tai vyksta man. Visą gyvenimą kentėjau tą storulės etiketę, na, ar ne storulės, tačiau bent jau ne tokios, kokia norėčiau būti. Ir štai dabar galiu labai džiaugtis“, – sako ji.

Lengva pasakyti, sunku padaryti

Visgi Aistė sako, kad tai nėra lengvas kelias. Ir žmogui, kuris nepažįsta savęs, kuris nesupranta, ką jis daro gyvenime, kuris nuolat save dėl kažko baudžia, nemyli savęs – tokiam žmogui yra tikrai sunku suteikti tokią pagalbą, kokios jam ar jai reikia. Tik pats žmogus turi save pirmiausia suprasti ir pamilti. Atrakinti savo psichologijos vartus, leisti sau būti sveikam, nebausti savęs antsvoriu. Kai tai padaroma, tuomet jau galima ir judėti į priekį.

Vienas atsakymas į “Numesti svorio pavyko tik susitaikius su savimi”

  1. Romualdas says:

    Subjektyvus straipsnis. Jei norite gauti daugiau informacijos apie karnitiną ir jo poveikį, siūlau aplankyti.

Rašyti komentarą