Originalios gimtadienio dovanos seneliams

parašė , 2018-05-25 17:50

Ieškoti originalios gimtadienio dovanos seneliams – ypatinga užduotis. Vyresniame amžiuje gimtadieniai tampa tokie pat svarbūs kaip ir pirmieji vaiko gimtadieniai. Tik tada mes susimąstome apie metų bėgimą ir reikšmę. Jeigu vidutinio amžiaus žmonės gimtadienių net nešvenčia, tai vyresniame amžiuje tai išties tampa svarbia proga. Rinkti dovanas seneliams gimtadienio proga – smagu. Štai ką originalaus ir mielo būtų galima padovanoti.

Rėmeliai su nuotraukomis (išgraviruoti)

DovanosJeigu dar per mažai seneliams esate pridovanoję su sentimentais ir atsiminimais susijusių dalykų – metas atsigriebti. Užsakykite įrėmintą vartomą nuotraukų albumėlį, kur sudėtumėte bent 10 šeimos nuotraukų. Tokie albumėliai parduodami internete, kainuoja 10 – 15 eurų. Ant metalinės nugarėlės bus galima išgraviruoti šilčiausius linkėjimus, datą. Tokia dovana atpirks visus tuos metus, kada nepadovanodavote su sentimentais ir prisiminimais susijusių dovanų. Tokios dovanos tikrai malonios, seneliai galės visada patys pamatyti jus nuotraukose, o ir parodyti visiems ateinantiems svečiams. Juk vaikai, anūkai – tai didžiausias turtas galiausiai, kuriuo labiausiai norisi puikuotis prieš bendraamžius.

Lagaminai kelionėms

Tai ne ironija, o linksmas pasiūlymas. Kur šansai, kad seneliai patys nusipirks kelioninius lagaminus? Tikrai jų nėra, nes jie net nesiruošia keliauti. Tačiau turint kelionių lagaminus gal atsiras noras ir kur nors toliau nuvykti? Bent prie lietuviškos jūros ar į kokias nebrangias šalis su turistų gidu, kuris pilnai pasirūpina visomis kelionės smulkmenomis. Prie lagaminų pridėkite ir po išgraviruotą spynelę, kuri primintų apie jus, o ir patenkintų senelių saugumo ir baimės poreikius, kad jie galėtų žinoti, kad jų bagažas keliauja tikrai saugiai… Pirkite tokius lagaminus, su kuriais būtų galima keliauti ir lėktuvu, kurie atitiktų tarptautinių oro uostų standartus.

Nuostabi nauja užrašinė

Seneliams šlubuoja atmintis arba dar tik šlubuos. Padovanokite naują gražią odinę užrašinę, į kurią jie rašytųsi viską, kas svarbu. Tegul joje būna atspausdinti svarbūs telefono numeriai, jūsų šeimos numeriai, taip pat kalendorius. Galite pridėti ir gražų rašiklį su išgraviruotu asmeniniu linkėjimu.

Nuostabus graviruotas kočėlas ar kitas virtuvės įrankis

Močiutė pasižymi kulinariniais gabumais, ištobulintais per visą gyvenimą. Tad galite išgraviruoti kažką gražaus, gal tautodailės elementus, ant naujo kočėlo ir tokį padovanoti. Tai bus didelis paskatinimas sukurti dar ką nors skanaus ir pavaišinti anūkus.

Šilčiausios šlepetės

Visada gera dovana. Žiema yra arba ji dar tik ateis, ir seneliams bus šalta kojoms, tad apaukite jas šilčiausiomis šlepetėmis su kailiu ar vilna.

Rašyti komentarą