Outsourcing tai kaip paleidimo strategija

parašė , 2014-04-24 12:17

Pradžioje rašyti šį straipsnį, aš galvojau apie aprūpinimą statistinių duomenų aplink kiekį ir outsourcing darbo vietų poveikį. Duomenys yra tikrai noriai pasiekiamas demonstravimas ir pranašumai ir nenauda naudoti outsourcing kaip strategiją. Tačiau, šio straipsnio vaizdo punktas nėra tiesiogiai pritvirtintas prie statistinio outsourcing išteklių naudojimo patvirtinimo. Tai yra vietoj to trumpas tyrinėjimas dėl outsourcing kaip strategija ankstyvam stadijos paleidimui.

Iš pradžių nagrinėkime ir atskirkime skirtumus tarp outsourcing ir nuo kranto pusės išteklių naudojimo. Jie yra ne visada tas pats. Outsourcing gali būti įvykdytas nuo kranto pusės išteklių. Outsourcing gali taip pat būti įvykdytas su kompanijomis JAV. Yra gausių outsourcing apibrėžimų
Jie visi yra linkę pasakyti iš esmės tą patį daiktą:

Outsourcing yra aktas išvarymo dalies kompanijos darbo išoriniam tiekėjui

Pažymėkite, kad tai nenurodo to šio išorinio tiekėjo būti nuo išorės jūsų gimtosios šalies ar keliuose po išvystyta pasaulio dalimi. Tai tiesiog duoda suprasti, kad tai yra judėjimas darbo tiekėjui, kuris gali padaryti darbą efektyviau, negu jūs galite padaryti tai savo kompanijos viduje. Daug tiekėjų gali efektyviai aprūpinti geresnę paslaugą per sukaupimą, negu kompanija gali įvykdyti tą paslaugą, tai sava.

Paimkime žinomą pavyzdį. Kompanija, kuri turi programinės įrangos išsivystymo reikalingumą gali surasti daug kompanijų, kurios nori ir sugeba aprūpinti tą paslaugą. Kompanija gali pasamdyti jų savus programinės įrangos supirkėjus ir įvykdyti tuos pačius tikslus, kadangi jie gali prie outsourcing ta paslauga. Aukštas lenktyniavimas dėl kompetentingų išteklių kaip programinės įrangos supirkėjai vairuoja kainas iki nuomos, darančios vidaus įvykdymo strategiją, sudėtingesnę paleidimui. To neneišgirsta apie tai vienam vidaus vyresnio programinės įrangos supirkėjo metų atlyginimui, jūs galite turėti outsourcing kompaniją užbaigti daugialypes paraiškas. Ir yra periferinis sumažėjimas kainų tokių kaip pašalpa ir vartojimas (valdžia, erdvė) pavyzdžiui, išsirenkant į outsource. Programinės įrangos išsivystymo organizacijos pridėtas pranašumas buvimo gabus dirbti per daugelį projektų. Tas papildomas neapsaugojimas siūlo programinės įrangos išsivystymo kompanijai gebėjimą įgyti patyrimo pagal greitesnę normą negu paleidimas, kas galėtų tiktai bandyti pastatyti jų pirmą paraišką. Atostogų, ligos ir tarnautojo apyvartos poveikis yra sumažintas per outsourced santykį programinės įrangos išsivystymui.

Yra kitų pavyzdžių outsourcing, kuris turi prasmę net išskyrus Informacijos Technologiją, kurie yra plačiai priimti. Paslaugos tokios kaip apskaita, žmogaus ištekliai ir teisėtos paslaugos yra paprastai outsourced funkcijos daugeliui kompanijų. Tai turi prasmę, kad paleidimo kompanijos techninis poreikis anksti jų pasirodyme turi puikią prasmę ištirti outsourcing kaip strategiją.

Bet kaip paleidimas daro tai?

Viena galimybė perka mažiau brangią darbo jėgą nuo kranto pusės outsourcing modelyje. Atviroje jūroje outsourcing yra naudojimas išteklių šalyse be jūsų savų, kurie turi žemesnes darbo išlaidas. Tai gali būti labai efektyvu, ir abiem pusėms naudingas kiekvienam apėmė. Tai neturi pasakyti, kad nėra spąstų, ir kartais reikšmingų vieno dolerio banknotų. Kompanijos beveik 20 metų ištyrė skirtingus nuo kranto pusės verslo rengimus, apimdamos visiškai valdytus kompanijos santykius. Tai užėmė laiką ir pinigai vidutinėms ir didelėms masto kompanijoms, kad nustatytų geriausias organizacines praktikas, kad sujungtų nuo kranto pusės išteklius kaip jų darbo jėgos dalį. Mažoms įmonėms ir paleidimui, riba tam, kad pasimokytų gali būti brangi. Aš kalbėjau su verslininkais, kurie išleido dešimtis tūkstančių dolerių per mėnesį taikomajam išsivystymui – ir gale, paraiška nebuvo niekada baigta. Didelė įmonė gali sugebėti sugerti tokią klaidą. Bet paleidimui, tai galėjo būti mirtinu smūgiu kompanijai. Įspėjimas šalia, jei jūs žinote pakankamai, kad tinkamai valdytumėte tuos tarptautinius techninius išteklius, pasirodanti kompanija gali labai turėti naudos iš ekonomikos darbo su nuo kranto pusės ištekliais techninėms paslaugoms.

Aš norėčiau siūlyti modelį, kuris nuneša didžiąją dalį pavojaus paleidimui ir vis dar atgabena ant outsourcing ir nuo kranto pusės išteklių pažado. Kodėl nedirbti su JAV įkūrė kompaniją, kuri dirba su nuo kranto pusės ištekliais ir susitelkia ties jūsų paleidimo reikalingumo svarbiausiomis sritimis? Būdamas partneris tokiu būdu lengvina jus nuo būtinumo sužinoti, kaip valdyti nuo kranto pusės išteklius, o vis dėlto aprūpina kainos santaupas per jūsų savų išteklių samdymą. Jums reikia programinės įrangos išsivystymo? Suraskite kompaniją, kuri valdo procesą galas prie galo jums, dar paprastai naudojimo nuo kranto pusės ištekliai. Kaip apie serverio apsaugojimą jūsų paraiška ketina tęstis? Užuot samdę jūsų savą informacijos saugumo ekspertą, outsource serverio sąranka, administracija ir priimantis su kompanija, kuri susitelkia ties tomis paslaugomis. Išsirinkite išmintingai ir laisvas savęs savarankiškai į į produkto išsivystymą ir pardavimus – kiekvieno ankstyvo stadijos paleidimo pasisekimo raktas.

Nieko nepaisant, jei jūs dirbate su nuo kranto pusės ištekliais tiesiogiai, netiesiogiai ar su outsourced paslaugų teikėju, yra vienas daiktas, kuris lieka tiesą šitų santykių vadovavime. Jūs turite elgtis su kiekvienu iš jų kaip jūsų savi tarnautojai sektis. Jie turi būti sujungti viduje šeimos, kuri yra jūsų paleidimas. Daug kompanijų padaro klaidą žiūrėti outsourced išteklius kaip mažiau svarbius partnerystėje. Aš drąsinu jus sužinoti jūsų outsourced išteklius kaip žmonės, ne priemonė galui. Paslaptis, dažniausiai praleista kompanijų, yra, nors jūs esate outsourcing paslauga, tai yra laipsnis pasisekimo integracijoje to outsourcing partnerystė, kuri diktuos, kaip gerai ši strategija dirbs jumyse. Tiesioginiai tarnautojai ir netiesioginiai tarnautojai yra jūsų verslo esminė dalis. Jūs turite elgtis su jais visais keliu, kuris praneša žinią jiems, kaip svarbus jie yra į jūsų pasisekimą.

Outsourcing gali būti labai galinga strategija paleidimui. Informacijos Technologija yra gera galimybė daugeliui paleidimo į outsource dalykus kaip Informacijos Saugumas, Programinės įrangos Išsivystymas ir Serverio Vadyba. Outsourcing nėra sinoniminis su nuo kranto pusės ištekliais. Yra daug galimybių į outsource JAV viduje. Tik atsiminkite, kad jūsų gebėjimas sujungti šituos santykius į jūsų paleidimą nustatys apimtį pasisekimo, kurį jūs turėsite su naudojimu outsourcing kaip strategija Informacijos Technologijai.

Rašyti komentarą