Pagrindinis skaidulinės optikos technologijos naudojimas

parašė , 2015-05-20 18:32

Skaidulinės optikos technologijos pranašumai yra žinomi. Tai efektyvu kaina ir lankstu be to. Signalo kišimosi pavojus yra faktiškai neegzistuojantis. Šitie pranašumai padarė šią technologiją privilegijuotu pasirinkimu daugeliui pramonės šakų. Studijuokite, kur ir kaip tai panaudojama.

Telekomunikacijos

Neabejotinai, skaidulinės optikos technologija turi daug paraiškų telekomunikacijose. Tai panaudojama telefoninei komunikacijai ir tam, kad prijungtų kompiuterius tinklo viduje. Tam teikia pirmenybę jo geresniam atlikimui ir tam, kad aprūpintų daugiau juostos pločio.

š tikrųjų lengva pamatyti skirtumą tarp optinių ir kitų sistemų. Kai jūs turėsite telefoninį pasikalbėjimą su kažkuo antra, Atlanto, jūs išgirsite aidą, jei telefonai bus prijungti per palydovą. Nėra jokio kišimosi, kai signalą neša transatlantiniai optiniai kabeliai.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Medicina

Skaidulinės optikos technologija yra panaudota medicinoje ir patikrinimui ir gydymui. Endoskopas yra prietaisas, kuris yra pagrįstas šia technologija. Tai panaudojama vidaus kūno organų patikrinimui. Tai labai plona ir lengva ir kuria minimalų nepatogumą pacientui, gaminant aukštos kokybės atvaizdus geriausios kokybės dideliu greičiu.

Laparoscope yra kitas nepaprastai vertingas medicinos įrankis, pagrįstas šia technologija. Tai naudoja ploną optinį kabelį, kuris įgalina gydytoją turėti aiškų vaizdą sudarymų, kurie turi būti nunešti per chirurgiją, neturėdami daryti didelio pilvo ar dubens paciento rajono įpjovimo. Įpjovimas yra mažytis, ir tai greitina atgavimo laiką labai.

Mechaninės Paraiškos

Mechanikoje, ši technologija yra taip pat panaudota tam, kad apžiūrėtų vidaus dalis mašinų, kurios yra faktiškai neįmanomos pasiekti be sudėtingo ir daug darbo reikalaujančio išardymo. Tipiškai, įrankiai, kurie yra pagrįsti šia technologija yra panaudoti tam, kad pagamintų lėktuvų, kosminių keltų ir automobilių vamzdžių ir variklių suvirinimo atvaizdus. Jie padeda taupyti laiką, pastangas ir pinigus ir garantuoti atlikimo ir saugumo aukščiausius lygius be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Transportavimas

Transportavimo sistemos pasidaro protingesnės dėl skaidulinės optikos technologijos, panaudotos juose. Ši technologija padeda automatiniams šviesoforams, žinutės ženklams ir net rinkliavų būdelėms. Pluoštai yra panaudoti dideliame greityje elektriniai traukiniai be to. Jie yra perdavimo vidurkis tam, kad kontroliuotų perjungimą valdžios puslaidininkių elektrinių variklių keitiklių viduje.

Paskutinis, bet ne mažiausiai, skaidulinės optikos technologija yra dabar ekstensyviai panaudota kariuomenės dėka aukšto efektyvumo ir aukšto saugumo, kurį tai siūlo. Tai panaudojama radiolokacinėse sistemose ir raketos raketų paleidėjuose.

Rašyti komentarą