Stilingi žiemos sezono papuošalai

parašė , 2017-02-02 15:44

PapuošalaiSutikus naujus metus dažna mergina nori atnaujinti savo garderobą: įsigyti naujų drabužių, avalynės ar papuošalų. Papuošalai – neatsiejamas merginų atributas, o šių pasirinkimas yra be galo platus. Įvairios apyrankės, auskarai, vėriniai, sagės, žiedai ir kiti papuošalai parduotuvių vitrinose tik ir vilioja kažką įsigyti. Tačiau kaip nepasimesti papuošalų įvairovėje ir rinktis tai, kas šiuo metu stilinga bei lengvai priderinama prie įvizdžio?

Pasak stilistų, šiais metais kiekviena mergina turėtų įsigyti vintažinio stiliaus sagę ir segėti ją nebūtinai švarko atlape ar ant palaidinės. Vis daugiau dizainerių sagėmis puošia galvos apdangalus, šalikėlius, paltus. Tokia sagė gali tapti jūsų aprangos akcentu, todėl nevenkite ryškesnių, blizgančių bei neįprastų formų sagių. Perlai – ne tik šio sezono puošmena. Šis klasikinis papuošalas išlieka madingas visais metų laikais, o perlais puoštis rekomenduojama ne tik įvairių švenčių proga, bet ir kasdieniame įvaizdyje. Kuklūs perlų auskarai, apyrankė, iš perlų pagamintas papuošalas, puošiantis jūsų rankinę ar net avalynę nepaliks abejingų!

Apyrankės – dar viena sezono puošmena. Rekomenduojama jas nešioti ne po vieną, o sykiu keturias ar net penkias. Apyrankės gali būti skirtingos, tarsi nederančios tarpusavyje, tačiau sėkmingai jas priderinus prie jūsų kuriamo įvaizdžio, neabejotinai sulauksite komplimentų iš aplinkinių. Taip pat šiemet apyrankes siūloma nešioti net ant pirštinių ar marškinių, megztinių rankovių. Atrodo neįprasta? Dauguma pasaulinio garso dizainerių savo kolekcijų pristatymuose pristatė manekenes, dėvinčias papuošalus tokiu būdu, ne ant nuogų riešų, o ant drabužių.

Šį sezoną ypač madingos klasikinės spalvos – balta, juoda. Papuošaluose vyrauja įvairių figūrų formos: kvadratai, rombai, cilindrai, kubai. Taip pat nebijoma maišyti , iš pirmo žvilgsnio, nesuderinamų spalvų, kaip, pavyzdžiui, auksinė ir sidabrinė. Šią žiemą papuošalų parduotuvių vitrinose neabejotinai pamatysite iš šių dviejų spalvų sudarytus auskarus, apyrankes ar kaklo papuošalus. Tad nebijokite eksperimentuoti, keistis ir suteikti jūsų išvaizdai išskirtinumo.

Vienas atsakymas į “Stilingi žiemos sezono papuošalai”

  1. Žiemą visada nešioju kažką paprastesnio, bet prabangesnio. O vasarą mėgstu spalvingesnę, įdomesnę ir paprastesnę juvelyriką, papuošalus. Kolekciją turiu nemažą, todėl nesunku kažką priderinti prie aprangos. mados niekada nesivaikau, renkuosi tai kas pan patinka.

Rašyti komentarą