Paskutiniai apžvelgti prietaisai – technologijos skrodimas

parašė , 2015-01-19 13:18

Technologija pažodžiui perėmė žmogaus gyvenimo vadeles dabar, ir beveik neįmanoma suprasti gyvenimą be pagalbos daugelio prietaisų, kuriuos mes naudojame šiandien. Nuo mobilaus ryšio telefono į spausdintuvą ar faksą, mes priklausome nuo technologijos ant beveik kiekvieno priekio ir pasitikime šitais technologiniais žygdarbiais, kad įveiktume mūsų dieną. Yra šeimininkas naujų technologijų ir prietaisų, išvystytų, kurie ima gyvenimo kokybę į visą naują lygmenį ir skolina palaikymo ranką mūsų kasdien funkcionavimui. Čia mes aptariame kai kuriuos tokius prietaisus ir technologiją už jų ir kaip jie daro gyvenimą patogesnį.
Žali Varikliai – Nuo automobilių pasirodymo, nuodinga ir žalinga emisija buvo vienas didžiausias rūpestis mokslininkams ir gamtosaugininkams panašiai. Su šiuolaikine technologija, atvykstančia į gelbėjimą, ekspertai dabar sėkmingai išvystė žalius variklius, kurie ne tiktai nuspręs problemą emisijos bet taip pat ir pasirodys bus atokvėpis apribotoms atsargoms iškastinis kuro, tokiu būdu darančio gyvenimą, patogesnį ir atsinaujinantį. Šitie žali varikliai lėtai paverčia į savo kelią į kasdienį gyvenimą žmonių ir netrukus pakeis tradicinius variklius.

Mėsos Inkubatoriai – Su pasauliu, stovinčiu su pagrindine maisto krize šiuo metu, mėsos inkubatoriai atvyko kaip nauda, kad išspręstų pasaulio maisto problemas. Šitie inkubatoriai yra plačiai panaudoti šiandien kaip priemonė pagaminti – vitro mėsos patiekalai, kurie nereikalingas gyvūnų skerdimo, ir tokiu būdu pagalba laiko ekologinį balansą. Mėsos inkubatoriai taip pat įgalina pakankamą sąlygą maisto produktų augantiems gyventojams ir laiko palaikytą lygmenį sanitarijos procese, kad aprūpintų kokybę ir sveiką maistą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Valdomosios raketos – Saugumas pasirodė kaip viena iš pagrindinių šiuolaikinės dienos problemų. Su teroristo grasinimais, šmėkštelinčiais per mūsų galvas kas minutę ir ginklus masinio naikinimo, kaupto pagal keliančią nerimą normą, gyvenimų praradimas yra beveik neišvengiamas. Bet to gali išvengti, naudojant valdomąsias raketas, kurios naudoja tolimą technologiją, kuri bus vesta į maršrutą. Šitos nepilotuojamos raketos gali būti įkurtos, kad skirtų ir turėtų gebėjimą sunaikinti priešo pagrindus nuo didelio atstumo.

Bio-kompiuteriai – Bio-kompiuteriai yra genetinių ir elektroninių sujungtų mokslų ištęsimas. Jie panaudoja genetinius kodus vietoj tradicinių integruotų ir elektroninių žiedinių trasų, kad leistų srautą srovės ir kuriantis skaičiavimo gebėjimą.

Jie yra kai kurios iš paskutinių technologijų, darančių raundus šiuo metu. Tuo metu, kai kai kurie iš jų gali atrodyti per nerealūs, kad būtų tikri, jie yra visi po įvairiomis išsivystymo ir išbandymo stadijomis. Vieną kartą patobulintas, jie bus didžiulė nauda žmonijos ateičiai.

Rašyti komentarą