Paverskite nuotraukas meno kūriniais

parašė , 2022-12-08 22:30

Nuotraukos – puikus būdas įamžinti prisiminimus ir juos išsaugoti, tačiau kodėl gi nepadarius dar vieno žingsnio į priekį ir nepavertus jų meno kūriniais? Nuotraukų spausdinimas ant drobės yra puikus būdas jas eksponuoti namuose ar biure, be to, tai galima padaryti labai paprastai. Naudodami tinkamas medžiagas ir atlikdami kelis paprastus veiksmus, galite mėgstamas nuotraukas paversti gražiais meno kūriniais, kuriais žavėsis visi. Atlikite šiame vadove pateiktus veiksmus ir būsite pakeliui į gražių, ilgalaikių meno kūrinių, kuriais galėsite džiaugtis daugelį metų, sukūrimą.

Kas yra spausdinimas ant drobės?

Drobės namuoseSpausdinimas ant drobės – tai procesas, kurio metu dažai užtepami tiesiai ant audinio gabalo. Tai gali būti audinys, pavyzdžiui, linas, džiutas ar kanapės, arba neaustinis audinys (pavyzdžiui, polietileno tereftalatas, dar vadinamas PET). Tada audinys ištempiamas ant medinio rėmo, kad jį būtų galima pakabinti ant sienos, ir taip užtikrinti ilgalaikį nuotraukų eksponavimą. Spausdinimas ant drobės yra puikus būdas ilgai ir kokybiškai eksponuoti brangias nuotraukas. Skirtingai nei popierius, kuris laikui bėgant gali tapti trapus ir pakeisti spalvą, drobės atspaudai yra itin patvarūs ir atsparūs vandeniui. Be to, juos galima lengvai įrėminti ir pakabinti ant sienos – tai paprastas ir stilingas būdas eksponuoti nuotraukas. Drobiunamai.lt rinkitės tai, kas naudinga.

Kokių medžiagų jums reikia?

Svarbiausios medžiagos yra nuotrauka (-os), kurią (-ias) norite atspausdinti, kompiuteris, spausdintuvas ir spausdinimo ant drobės paslauga. Norėsite įsitikinti, kad ir jūsų kompiuteris, ir spausdintuvas turi prieigą prie WiFi, nes nuotraukas reikės įkelti į spausdinimo svetainę. Pasirinkę nuotrauką (-as), kurią (-ias) norite spausdinti, turėsite pasirinkti norimą naudoti drobės tipą. Yra įvairių drobių tipų, todėl svarbu pasirinkti geriausiai jūsų nuotraukoms tinkantį tipą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurių tipų drobės kainuoja brangiau nei kitų. Spausdintuvo tipas priklausys nuo to, kiek nuotraukų norite spausdinti. Jei norite atspausdinti tik vieną, pakaks paprasto rašalinio spausdintuvo. fotodrobės – Drobiunamai.lt geros kainos ir kokybė.

Kaip paruošti nuotraukas spausdinimui?

Prieš pradėdami spausdinti nuotraukas ant drobės, norėsite įsitikinti, kad jos yra kuo geresnės būklės. Jei jūsų nuotraukos senos arba pažeistos, pirmiausia norėsite jas sutvarkyti, kad atspaudai būtų aukščiausios kokybės. Tai galite padaryti atkurdami nuotraukas naudodami nuotraukų redaktorių arba jas suskaitmenindami archyviniu skeneriu.

Žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip spausdinti nuotraukas ant drobės Jei spausdinate tik vieną nuotrauką, padėkite ją ant lygaus, švaraus paviršiaus, tada ant nuotraukos nugarėlės uždėkite norimą spausdinti popierių. Jei spausdinate kelias nuotraukas, padėkite jas ant lygaus, švaraus paviršiaus veidu žemyn. Tada uždėkite popierių, kurį norite spausdinti, ant nuotraukų ir įsitikinkite, kad jis tinkamai išlygintas.

Rašyti komentarą