Pirma paskola nemokamai

parašė , 2013-03-21 09:41

Tėvai ima tam pirma paskola nemokamai tikrą kiekį pasididžiavimo matymu, kad sūnus ar duktė sutrukdo, kad pradėtų jų kolegijos karjeras. Bet yra taip pat laipsnio įmonės, ypač finansinės, kadangi kolegijos išsimokslinimo kainos gali būti nepaprastai aukštos. Štai kodėl studentų paskolos, tėvams su blogu kreditu ypač, yra gyvybinis komponentas tretiniame išsimokslinime.

Pirma paskola nemokamaiBet kas pasirinkimas yra atidarytas tėvams, kurie negali leisti sau užmokėti už mokymą ir pragyvenimo išlaidas? Studentų finansavimui pagalba yra didžioji mintis, bet jie gali vertinti programoms tą klausimą? Jie yra tik du klausimų, kurie ateina į galvą. Geros žinios, tačiau, yra, kad yra daug finansuoti pasirinkimą ten.
Čia, mes žiūrime į tris jų, nuo Stafford Loan, kuris yra taip populiarus, į PLIUS Paskola, kuri laiko finansinį spaudimą nuo studento, į pasirašantysis kartu su kitais buvimą, kad garantuotų, kad studentų paskolos pritarimą suteikia.

Svarstykite Stafford pirma greitieji kreditai paskola nemokamai Loan

Viena iš populiariausių formų finansinės pagalbos tarp studentų yra Stafford Loan programa, kuri aprūpina finansavimą studentams, kurie yra nuo šeimų, negalėti visiškai palaikyti jų vaiką kolegijoje. Tai yra nepaprastai sėkminga studentų paskola, tėvams su blogu kreditu ypač, kadangi pirma paskola nemokamai jie gali kovoti finansuoti tai savarankiškai.

Stafford Loans yra pasiekiamas su žemesne palūkanų norma negu privačios paskolos. Tai reiškia, kad visaapimančias kainas sulaiko labai žemas. Atmokėjimas yra atidėtas, iki už 6 mėnesių po to, kai baigimas, garantuodamas studentą turi laiką pabandyti skubus kreditas surasti patikimą šaltinį pajamų su, kuris grąžinti paskolą.

Daug tėvų, padedančių studentų finansavimui, žino, kad jie turi leisti studentams priimti atsakomybę už Stafford Loan, bet dažnai daryti atmokėjimą savarankiškai. Tačiau, yra griežtų ribų, siejančių pinigų sumą, pasiskolintą, ir pretendentų tinkamumas. Šitos studentų paskolos yra tiktai pasiekiamos tiems finansinės pagalbos reikalingume.

Svarstykite PLIUS Paskola

Kai studentai pasirodo netinkamas federalinėms paskoloms ir privačioms paskoloms, galima gauti PLIUS paskola jūsų savo vaiko vardu. Tačiau, yra sąlygų į apsaugojimą šitų studentų paskolų tėvams, su blogu kreditu pagrindinis.

PLIUS Paskola nukreipia finansinę atsakomybę toli nuo studento, tokiu būdu tėvas ima ant įsipareigojimo visiškai. Fondai gali būti panaudoti, kad apimtų ir mokesčius už mokslą ir pragyvenimo išlaidas. Palūkanas įkrauna paskoloje pagal žemesnę normą negu normalus, tarp 7 % ir 8 %, ir yra grąžintos per sutartą laikotarpį lygiuose kiekiuose.

Tačiau, studentų finansavimui pagalba tokiu būdu priklauso nuo pretendento, turėti gerą kredito istoriją. Neseni bankroto valdymai ar paskolos finansinių įsipareigojimų nevykdymas gali reikšti, kad paskolos nesuteiks. Taip pat, jei kitos finansinės pagalbos formos bus gautos, tai dydis PLIUS studentų paskola bus sumažintas.

Cosigning Studento Paskolos

Pagaliau, veikdamas, kadangi pasirašantysis kartu su kitais paskolos paraišką gali būti nepaprastai efektyviu būdu gauti studentų paskolą. Tėvams su blogu kreditu, gali būti problemos, nuo jų vaidmens, kadangi pasirašantysis pirma paskola nemokamai kartu su kitais yra tiktai priimtinas, jei jie turi gerą kredito daugybę ir pajamų patikimą šaltinį.

Tačiau, jei jūsų savas parašas yra nepakankamai, tai pasirūpinkite šeimos draugu ar giminaičiu, kuris galėtų tinkamiau pritaikyti sąskaitą. Atsiminkite, pasirašantysis kartu su kitais tiktai žada padaryti mėnesinį atmokėjimą, kai paskolos gavėjas negali į, efektyviai padėdamas studentui, finansuojančiam kaip atsarginė kopija, o ne būdamas svarbiausias mokėtojas.

Taip pat, studentas lieka pagrindinį paskolos gavėją, taip, jei studentų paskola yra neįvykdyta įsipareigojimų ant – net jei tai yra todėl, kad pasirašantysis kartu su kitais nepajėgė padaryti atmokėjimą – tada tai yra studentas, kuris kenčia pasekmes. Jų kredito reitingo pasvarai, ir jų būsimos paskolos paraiškos tampa abejonėje.

Rašyti komentarą