Keli patarimai gražiai rankų odai

parašė , 2020-09-08 17:59

Rankų kremaiMoters amžių dažnai išduoda jos rankos, oda. Tam, kad su šia problema dar ilgai susidurti nereikėtų, verta pagalvoti apie kruopštesnę rankų priežiūrą, geresnes priemones, kurios tiktų turimam odos tipui. Dažniausiai su didžiausiomis odos problemomis susiduriama būtent žiemos metu. Tiek rankų, tiek viso kūno oda dėl šalčio gali tapti sausesnė, o kadangi ne visuomet rankos yra kuo nors pridengiamos, jos tampa perštinčios, skeldėjančios ir paraudusios. Tokia patirtis rankoms tikrai padaro neigiamą įtaką, o pastovus nesirūpinimas jomis gali labai paskatinti odos senėjimo procesą. Spaudžiant šalčiui reikia rankas dažniau patepti atitinkamomis priemonėmis, todėl puikiai tinka rankų kremai su vitaminais ir kitomis naudingomis medžiagomis. Taip pat labai svarbu dėvėti pirštines, kai temperatūra lauke yra gana žema ar pučia šaltas vėjas.

Rankų oda tikrai nėra itin stora, todėl ji ganėtinai greitai gali tapti pažeista. Dėl prasto oro ir vitaminų trūkumo, rankų oda gali nesunkiai netekti natūralių savo apsauginių savybių. Tuomet jei jos yra neapsaugomos papildomomis priemonėmis, jos tampa itin nemalonios. Kadangi tokiu atveju labai reikalingi tampa rankų kremai, reikia nepamiršti, jog prieš kremą tepant gali būti gerai rankų odą nušveisti. Taip naudingosios medžiagos bus įsisavinamos geriau ir įsiskverbs į gilesnius odos sluoksnius. Žinoma, nuolatinis šveitimas tikrai nėra geras dalykas, todėl tą reiktų atlikinėti ne kasdien, kad oda neliktų pažeista. Taip ir patys šveitikliai neturėtų būti per aršūs ar per stipriai įtrinami į odą.

Jei rankos tikrai labai sausėja, tuomet galima pasitelkti sviestmedžio, alyvuogių aliejus. Jais praturtinti būna daugelis rankų kremų, todėl svarbiausia sekti kokių ingredientų juos yra ir ar jie jums yra tinkami. Labai svarbu atkreipti dėmesį ar nesate alergiška kokiai nors sudedamajai daliai, nes alerginės reakcijos, bėrimai tikrai neprideda grožio ir negerina odos būklės.

Tepant rankas kokia nors priemone labai pravartu jas pamasažuoti – taip suaktyvinama ir kraujotaka, stangrinama oda, ir geriau įsiskverbia naudojamos priemonės. Taigi, visada atitinkamai prižiūrėkite savo oda, taip daug ilgiau džiaugsitės sveiku spindesiu ir jaunatvišku grožiu. Juk rankos yra tikrų tikriausia moterų vizitinė kortelė. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Rašyti komentarą