Sveikesnis būdas įdegti

parašė , 2021-02-27 21:30

Savaiminio įdegio kremaiMėgavimasis saule atrodo puikus būdas praleisti smagias vasaros popietes ir vakarus. Noras įdegti tokiu sezonu nedingsta, juk daugeliui kiek patamsėjusi oda atrodo dailiai. Visgi reikia suprasti, kad įdegis įgaunamas saulės spinduliams neigiamai veikiant odą, todėl trumpalaikis atspalvio grožis tikrai neturėtų būti prioritetas suprantant kaip neigiamai oda yra paveikiama. Pirmiausia, besirūpinantiems savo išvaizda gali būti įdomu tai, kad saulės spinduliai gali oda pasendinti anksčiau laiko. Tai reiškia, kad raukšlelės mėgstantiems pabūti saulėje formuosis greičiau ir kuo daugiau laiko bus joje praleidžiama, tuo greitesnis bus šis procesas. Taip pat svarbu tai, kad neigiamai saulės veikiama oda turi didesnius šansus vėžiniams susirgimams. Juos paskatina ne tik nudegimai, kas yra tikrai labai blogai, bet ir įdegis. Rekomenduojama saulėje būti tik su apsauginėmis priemonėmis, kad pavyktų maksimaliai apsisaugoti ir būtinai vengti aktyviausių saulės valandų dienoje. Įdegis, be abejonės, vis tiek išliks norimas, kad ir kaip pavojinga juo mėgautis, tačiau reikia nepamiršti, jog yra daugiau galimybių džiaugtis juo nekenkiant odai.

Bene geriausias būdas įgauti karamelinį atspalvį nekankinant odos yra savaiminio įdegio kremai, tačiau vietoj jo dažnai kaip alternatyva saulei pasirenkami soliariumai. Ar jie tikrai geresnis pasirinkimas? Nors mažesne žala soliariumai nepasižymi, tačiau juose lankantis planuotai, ne per dažnai tikrai galima džiaugtis puikiais rezultatais ir pasiimti reikiamą vitamino D kiekį organizmui tuomet, kai saulės spinduliais pasimėgauti nėra galimybės – tarkime, žiemos metu ar kitu sezonu. Visgi, net ir naudojantis soliariumais, reikia odą prižiūrėti maitinančiais kremais, kad oda nesausėtų. Žinoma, yra kur kas geresnis būdas įdegti ir be šio sprendimo, nes kaip ir saulė soliariumai skatina odos senėjimą.

Savaiminio įdegio kremai gali būti labai geras variantas norintiems tamsesnės odos visų sezonų metu. Svarbiausia suprasti, kad tik itin geros kokybės priemonės iš tiesų atliks savo funkciją sklandžiai, o gera ir saugi priemonės sudėtis gali užtikrinti, jog odai nebus kenkiama. Dar vienas itin geras dalykas, kuriuo džiugina savaiminio įdegio kremai yra tai, kad galima pasirinkti įdegio intensyvumą. Kuo dažniau ir daugiau priemonės naudojama, tuo tamsesni ir ryškesni rezultatai laukia.

Rašyti komentarą