Saugios ir greitos siuntos į Didžiąją Britaniją

parašė , 2013-06-12 10:51

Niekam ne paslaptis, kad Jungtinė Karalystė – populiariausia kryptis ir šioje šalyje, žinoma, po Lietuvos, gyvena bene daugiausia mūsų šalies piliečių. Taigi vis labiau klesti ne tik skrydžių bendrovės, skraidinančios į Londoną ir apskritai visą Didžiąją Britaniją, pervežimo kompanijos, bet ir siuntų tarnybos. Siuntos į Angliją pristatomos per dvi-tris dienas, kartais net ir greičiau. Siuntoms taikomos ganėtinai lanksčios sąlygos: siuntiniai paimami tiesiai iš namų iš darbovietės ir nuvežami į Anglijoje gyvenančių giminaičių, artimųjų ar draugų namus ar darbus, tai yra iš rankų į rankas. Vienintelis tarpininkas čia – tai siuntų tarnybos, kurios veikia greitai ir profesionaliai. Būtent dėl šių priežasčių siuntos į Angliją yra tokios populiarios. Priklausomai nuo šias paslaugas teikiančių įmonių, skiriasi ir paslaugų įkainiai, tačiau jie nėra žymūs, tad vienintelis patarimas – remtis rekomendacijomis. Yra tekę girdėti istorijų, kad siuntos duodamos neaiškiems, nežinomiems, savo veiklos niekur neįregistravusiems asmenims, tad dingsta ir siuntos, ir žmonės, turėję jas pristatyti. Dėl to rizikuoti neverta, o ypač nepatartina pasikliauti siūlomais pernelyg mažais paslaugų įkainiais.

Siuntos Lietuvoje: paštas ar kurjeris?

siuntos-LietuvojeĮ rinką sparčiai įsiskverbus internetinei prekybai, daugelis elektroninių parduotuvių savininkų prekybos tiesiog neįsivaizduoja be pašto ir siuntų tarnybų paslaugų. Prekės į klientų namus pristatomos dviem populiariausiais būdais. Vienas jų – tai siuntos per Lietuvos paštą. Siuntas galima rinktis paprastąsias ir registruotas. Paprasta siunta kainuoja pigiau, nes įprastai siuntos registravimas įkainojamas 2 ir daugiau litų. Tačiau klientas gali jaustis saugiau, nes registruota siunta jam įteikiama tiesiai į rankas arba siuntinį su pašto dėžutėje rastu lapeliu reikia atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Be to, turint siuntinio kodą, pašto tinklalapyje galima pasižiūrėti, kuriame pašte ar pašto padalinyje siunta tuo metu yra. Tuo tarpu neregistruota siunta gali savaičių savaites klajoti pašte ir galiausiai dingti, o atsakingų už tai nebus ir niekas kaltės neprisiims. Taigi būtina įvertinti siuntos vertę bei pasirinkti tinkamiausią siuntimo būdą.

Dar vienas būdas – rinktis kurjerių paslaugas. Kurjeriai siuntas į namus ar darbo vietą atgabena jau kitą dieną po užsakymo, ypač jei prekes užsakėte iki pietų. Kitu atveju siuntos gali Jus pasiekti ir po dviejų dienų. Kai kurios parduotuvės prekes per kurjerius siunčia nemokamai prekių užsisakius už tam tikrą sumą, o, pavyzdžiui, užsisakius vos vieną-dvi prekes, taikomas 10 litų pristatymo mokestis.

Vienas atsakymas į “Saugios ir greitos siuntos į Didžiąją Britaniją”

  1. ups siuntos says:

    Aš jei reikia siųsti siuntą tai pasitikius tik privačiais kurjeriais. Dabar yra daug patikimų kompanijų kurios gali padėti gabenti krovinius.

Rašyti komentarą