Skirtumai tarp Google Ads ir SEO paslaugų

parašė , 2021-08-12 18:55

Internete yra daug įmonių, galinčių pasiūlyti kokybiškas marketingo paslaugas, tame tarpe ir seopartneriai.lt. Tikriausiai pastebėjote, kad populiarumu dažniausiai konkuruoja ir viena kitai nenusileidžia google ads reklamos paslaugos ir SEO paslaugos. Kaip bebūtų, daugybė žmonių ir reklamos užsakovų vis dar nesupranta skirtumo tarp šių dvejų paslaugų, nors jos skiriasi labai daug kuom – pradedant kaina ir atlikimo metodais, o baigiant rezultatais ir jų tęstinumu. Tad kaip suprasti ir atskirti šias dvi skirtingas paslaugas?

SEO partneriaiPradėkime nuo to, jog Google ads reklamos paslaugos yra labai panašios į konvencinę reklamą televizijoje ar spaudoje – jūs tiesiog sumokate pinigus ir nusiperkate sau matomumą. Jums tikriausiai natūraliai kyla klausimas – kam tuomet samdyti reklamos agentūrą, jei tai tiesiog elementarus reklamos pirkimas? Viskas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Matote, Google ads sistemoje nėra nominalios kainos vertės – ji nustatoma pagal paklausą ir konkurenciją. Tai reiškia, jog pirkdami reklamą, jūs patys nusprendžiate, kiek ketinate jai išleisti. Jei išleisite per mažai, atsidursite prastose pozicijose (prastesnėse už konkurentus, perkančius reklamą tam pačiam raktažodžiui) ir sulauksite mažiau lankytojų. Tuo tarpu jei mokėsite per daug, veltui švaistysite pinigus, nes tą patį rezultatą būtų galima pasiekti ir su mažesniu statymu. Kitaip tariant, visas darbas yra sutelktas į tai, jog atrasti tą patį optimaliausią aukso viduriuką. Taip pat reikia parašyti užkabinančias antraštes ir aprašymus, antraip net ir matydami jūsų reklamą, žmonės ja nesusidomės ir neužsuks į jūsų puslapį.

SEO paslaugos yra visiškai kita kategorija. Naudodamiesi SEO paslaugomis jūs tikrai nepastebėsite tokių greitų rezultatų, kaip nusipirkę Google Ads reklamų, tačiau galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais net ir tuomet, kai niekam nebemokėsite už SEO paslaugas. SEO paslaugos yra jūsų turimo tinklapio optimizavimas. Optimizavimas vykdomas tam, kad tinklapis būtų atvaizduojamas kuo aukštesnėse Google rezultatų puslapių pozicijose, tokiu būdu iškeliant jus virš konkurentų ir pritraukiant didesnį lankytojų srautą. Vykdant SEO optimizaciją reikia atsižvelgti į daugelį faktorių – tinklapyje esantį turinį (tai vienas iš svarbiausių dalykų), atgalines nuorodas (tai taip pat labai svarbu), paveikslėlius, užsikrovimo laiką, antraštes ir t.t. Toks procesas kainuoja brangiau nei tiesiog nusipirkti reklamos, tačiau ir jo duodami vaisiai yra kur kas pastovesni. Ilgoje perspektyvoje SEO paslaugos yra geresnis variantas, kainuosiantis jums pigiau, nei tiesiog paprastas reklamos pirkimas. Žinoma, idealiausias variantas daryti šiuos abu dalykus lygiagrečiai.

Rašyti komentarą