Šuniukų antkakliai už konkurencingą kainą

parašė , 2022-10-10 23:37

Dog CopenhagenŠunų antkaklių pagrindai

Šunų antkakliai yra svarbi šuns kasdienio gyvenimo dalis. Jie naudojami ne tik kaip identifikavimo priemonė, bet ir padeda užtikrinti šunų saugumą. Pirmą kartą šunų antkakliai pradėti naudoti XVIII a., kai jie buvo naudojami tik kaip identifikavimo priemonė. Antkakliai buvo naudojami šuns rūšiai (pavyzdžiui, medžiokliniam ar sarginiam šuniui) ir šuns savininkui atskirti. Šunų antkakliai tarnauja įvairiems tikslams. Dog Copenhagen – kiek viskas kainuoja. Priklausomai nuo pasirinktos apykaklės tipo, ji gali būti naudojama šuns identifikavimo žymenims, pavyzdžiui, vardui ir adresui, saugiai laikyti ir būti netoli jo kaklo, kur jie būtų lengvai matomi. Kai kurie antkakliai skirti apsaugoti šunį nuo galimų pavojų, pavyzdžiui, vabzdžių įkandimų ar pavojaus būti uždusintam paties antkaklio.

Šuniukų antkakliai

Vos parsivežus šuniuką namo, pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai nupirkti jam apykaklę. Tai bus naudinga identifikavimo tikslais, be to, jis bus saugus ir sveikas. Apykaklę reikėtų rinktis tokią, kad ji nebūtų nei per daug įtempta, nei per daug laisva, nes greito atlaisvinimo mechanizmas atleidžia spaudimą, jei apykaklė už ko nors užsikabina. Apykaklės spalvą taip pat reikėtų pasirinkti protingai, atsižvelgiant į šuniuko kailio spalvą, kad ją būtų galima lengvai pastebėti. Pavyzdžiui, juodos spalvos apykaklės ant juodo šuns bus beveik neįmanoma pastebėti. Šuniuko antkaklis neturėtų būti naudojamas ilgai. Kai šuniukas paaugs, apykaklę galite pakeisti suaugusio šuniuko dydžio apykakle. Ar reikalingos petnešos šunims?

Identifikacinė apykaklė

Ši apykaklė turi daug įvairių paskirčių, viena iš jų – laikyti šuns identifikacinį ženklą. Tai svarbu tuo atveju, jei jūsų šuo pasiklystų ir jį rastų geras samarietis. Antkakliai šunims ir rinkos tendencijos. Ant apykaklės gali būti nurodytas jūsų šuns vardas ir adresas, kad kas nors galėtų lengvai jus surasti ir paprašyti atvykti pasiimti jūsų šuns. Apsauginė apykaklė turi apsaugoti jūsų šunį nuo galimų pavojų, pavyzdžiui, vabzdžių įkandimų arba, dar svarbiau, nuo pavojaus būti uždusintam pačios apykaklės. Apykaklė paprastai būna pagaminta iš storesnės medžiagos, o kaip saugos priemonė turi nutrūkstantį užsegimą. Tokio tipo apykaklės rekomenduojamos, jei jūsų šuo yra aktyvesnis, pasižymi dideliu energijos lygiu arba apskritai yra judresnis. Apsauginė apykaklė taip pat gali būti naudojama vietoj įprastos apykaklės, jei jūsų šuo turi sveikatos sutrikimų, dėl kurių jį reikia laikyti su ne per ilgu pavadėliu. Apykaklė su nutrūkstamu užsegimu nutrūks, jei jūsų šuo bandys per toli nueiti su pavadėliu.

Rašyti komentarą