Televizija internetu

parašė , 2013-02-24 14:35

Televizija yra vienas iš daugelio informacijos perdavimo būdų. Kadangi prie žydrųjų TV ekranų daugau nei pusė Lietuvos gyventojų praleidžia bent po 2 valandas per dieną, pati televizija stengiasi žiūrovus prikaustyti prie ekranų dar ilgesniam laikui. Daugiau žiūrovų – didesni reitingai. Tačiau modernėjanti visuomenė pamiršta tai, kas yra įprasta, ir griebiasi naujovių, kurios žavi savo patogumu ir prieinamumu. Viena iš tokių naujovių, kuri apvertė įprastinį TV gyvenimą, yra televizija internetu.

Televizija internetu – kas tai?

Televizija internetu

Televizija internetu

Televizija internetu – tai galimybė žiūrėti savo mėgstamiausias televizines laidas ne per televizorių, tačiau per kompiuterį. Tokia naujovė yra pritaikoma bet kokiame kompiuteryje, kuris turi prieiga prie internetinio ryšio. Tokiu atveju jums nebereikia televizoriaus tam, kad galėtumėte stebėti transliuojamą programą. Užtenka vos kelių paspaudimų kompiuteriu ir jūsų norima laida jau kompiuterio ekrane. Tai ne tik patogu, tačiau ir taupu, kadangi beveik visuose namuose kompiuteris nėra išjungiamas, o jo budėjimo palaikymas suka elektros skaitliuką, kuris „prisuka“ nemenką sumelę pinigų, o jei dar ir televizorių įjungiate – elektros naudojimas mažų mažiausiai padvigubėja. Todėl televizija internetu taupo jūsų uždirbtus pinigėlius ir mažina reikalingų daiktų TV programai stebėti skaičių.

Kaip naudotis TV internetu?

Bet kuris žmogus, kuris turi kompiuterį ir turi prieigą prie interneto, gali naudotis televizija internetu. Atsižvelgdami į tai, kad viena TV internetu yra mokama, o kita – nemokama, pirmiausiai turite nuspręsti, kokią televiziją norite žiūrėti. Tik tuomet paieškos sistemoje įvedus „Televizija internetu“ jūs atrasite begalę pasirinkimų, iš kurių mažiausiai 5 atitiks jūsų poreikius. Atradę norimos internetinės svetainės adresą jūs galėsite žiūrėti TV laidas nebesinaudodami nuotoliniu distanciniu pulteliu, tam užteks ir jūsų kompiuterio.

Patogu ir nemokama – skamba neįtikėtinai? Patikėkite!

Šių dienų pasaulyje retas žmogus patikės, kad gali gauti gerą daiktą visiškai nemokamai. Sukurtas stereotipas, kad už visus gerus dalykus ir paslaugas reikai mokėti, atstumia vartotoją išbandyti šitą naujovę. Todėl vertėtų žinoti, kad yra ir nemokama TV internetu, kuri siūlo begalybę TV kanalų su mėgstamiausiomis laidomis ir serialais.

Bet kur ir bet kada, tik tai, ko norite

Tokia TV internetu yra patogi tuo, kad ja galite naudotis bet kuriuo paros metu. Jeigu televizorius 3 val. nakties jau nieko neberodo, tai TV internetu jums suteiks galimybę peržiūrėti bet kurį serialą ar laidą tuo metu, kai televizorius jums nieko pasiūlyti nebegali. Galima teigti, kad tai tapimas nepriklausomu nuo TV programos, kuri ne tik griežtai nustato laiką kada ir kas bus rodoma, tačiau ir „trukdo“ vientisą laidos transliaciją savo 10 minučių trukmės reklamomis, todėl laidos žiūrėjimas televizoriuje nėra visisškai „grynas“, tenka stebėti tai, ko nenorėtumėte. Ši galimybė „atfiltruoja“ tik jums reikalingą informaciją, kuri gali būti peržiūrėta bet kuriuo paros metu.

Žingsnis į priekį

Dabar informacinės technologijos ne tik kuria, tačiau ir tobulina tai, kas jau yra sukurta. Stengiamasi kuo daugiau funkcijų pritaikyti šiuolaikinio žmogaus kasdienybėje, kuri pasižymi itin greitu gyvenimo tempu, įskaitant ir tokį žmogaus laisvalaikio praleidimą kaip TV internetu.

 

Rašyti komentarą