Vertimų biuras

parašė , 2013-04-15 20:03

Vertimų rūšys

Gyvename mažoje šalyje, tad natūralu, kad dažnai į vieną ar kitą kalbą prisireikia išsiversti tekstus. Daugelis lietuvių gali pasigirti neblogomis anglų arba rusų kalbų žiniomis ir tekstus ryžtasi versti patys. Tačiau jeigu reikia tikslios ir nepriekaištingos kokybės, skubių vertimų biuras gali pasiūlyti profesionaliai išverstus tekstus, kurie tikrai nepadarys gėdos. Egzistuoja tiek vertimas žodžiu, tiek dokumentų vertimas raštu, tačiau pastaroji rūšis yra paprasčiau apibrėžiama ir ne tokia sudėtinga. Verčiantieji žodžiu savo valandinį darbą gali įkainoti labai brangiai, kadangi vertimas žodžiu reikalauja ne tik didžiulės patirties, bet ir specialių žinių. O verčiantieji raštu gali būti kiek mažiau profesionalūs: jie turi laiko informacijos, nežinomų ir neaiškių žodžių paieškai. Be to, vertėjai raštu tarsi atsisako dalies atsakomybės, nes versti tekstai dar papildomai suredaguojami vertimų biure dirbančio profesionalaus redaktoriaus.

Apie kainas ir vertimų biuro lankstumą

Vertimų biuras

Vertimų biuras

Dažnai prireikia išsiversti tokius tekstus, kurie reikalauja vertimo aiškumo ir preciziškumo. Tai pasai, liudijimai, pažymėjimai ir pažymos, mokslo dokumentai ir kita. Vieno šių dokumentų profesionalų vertimą vertimų biuras siūlo vos nuo 25 Lt. Beje, klientų pageidavimu dokumentai tvirtinami notaro. Skubantiems vos per vieną dieną bus išversti dokumentai, brandos atestatai ar aukštųjų mokyklų diplomai. Nemažai lietuvių vyksta studijuoti ar dirbti į užsienį, tad išversti dokumentai yra tiesiog būtini. Beje, vertimų biurai siūlo ir unikalią paslaugą neturintiems laiko žmonėms. Jei užsisakote vertimų už didesnę nei 200 litų sumą, dokumentai Vilniaus mieste sutartoje vietoje paimami ir išversti pristatomi visiškai nemokamai. Vertėjai taip pat priima registruotu paštu gautus dokumentus, o juos išvertęs vėliau išsiunčia nurodytu atgaliniu adresu. Skubantiems suteikiama galimybė skenuotus dokumentus gauti elektroniniu paštu, per autobusų siuntų tarnybą ir kitais būdais. Kitaip tariant, vertimų biuras pasirūpins, kad reikiami išversti dokumentai jus pasiektų jau tą pačią dieną. Kitų verčiamų tekstų kainos priklauso nuo atlikimo termino.

Dažniausiai verčiami tekstai

Kaip minėta, itin dažnai Skubusvertimas.lt gauna versti dokumentus. Ne ką rečiau pasitaiko versti techninius tekstus. Daugiausia sulaukiama transporto srities tekstų, tekstų apie aviaciją, IT, elektronikos, fizikos, chemijos, telekomunikacijų srities tekstų ir kt. Dažnai verčiami ir juridinę galią turintys dokumentai, kurie visuomet tvirtinami notaro. Tai nutartys, teisų sprendimai, įmonių registracijos dokumentai, pažymos, verslo planai, finansinės atskaitos. Kartais sulaukiama medicininių tekstų, kuriuos išversti gana sudėtinga – tam reikia specialių žinių. Vertimų biuras gali pasigirti visas sritis išmanančių specialistų gausa, taigi čia nėra tekstų, kurių nebūtų įmanoma išversti.

Rašyti komentarą