Vestuvės žiemą? Sužinokite, kokios paslaugos kainuos pigiau

parašė , 2019-01-02 23:29

Dauguma žmonių niekaip negali nuspęsti, kuriuo metų laiku surengti vieną svarbiausių bei geriausių savo gyvenimo švenčių – vestuves. Nors bene dažniausiai yra pasirenkama vasara, nesunku pastebėti, kad vis daugiau ir daugiau žmonių nusprendžia jas atšvęsti atėjus žiemai. O ir iš tiesų toks pasirinkimas turi savotiškų privalumų – vienas iš jų yra tas, jog kai kurių paslaugų kainos mažesnės. Taigi, pat metas sužinoti, už kurias paslaugas teks mokėti mažiau, nusprendus atšvęsti vestuves žiemą.

Ne paslaptis, kad šventinis pokylis dažniausiai vyksta kaimo turizmo sodyboje, kavinėse, restoranuose, poilsio ar svečių namuose. Taigi, tie, kurie nori tokiose vietose surengti savo šventę, turi mokėti nuomos mokestį, tačiau nesunku pastebėti, kad žiemos sezonu jis dažniausiai būna kur kas mažesnis. Dažnu atveju, mažesnės net iki 50 procentų.

Automobiliu nuoma vestuvemsVis dėlto, mažesnių kainų galima tikėtis ne tik kalbant apie pobūvio vietą, bet i apie kitus akcentus, be kurių dažniausiai neįmanoma ši šventė. Pavyzdžiui, vestuvėms skirtas transportas. Automobilių nuoma vestuvėms – ypač populiari paslauga, tačiau tik retas pastebėti, kad žiemos metu paslaugų kaina sumažėja keliolika ar net keliomis dešimtimis procentų.

Vestuvių negalime įsivaizduoti ir be dar vieno akcento – tai dekoracijos: gėlės, žibintai, stalo ar erdvės puošmenos. Ir visai nesvarbu, kas jus domina: jų pirkimas ar nuoma, tikrai netruksite pastebėti, kad žiemos metu dekoracijos pareikalaus kur kas mažiau jūsų išlaidų.

Nepamirškime ir kitų svarbių paslaugų, kurios reikalingos rengiantis šiai šventei: tai – vestuvių planuotojos, fotografo, vakaro vedėjo, DJ paslaugos. Ne paslaptis, kad šias paslaugas teikiantys žmones daugiausia užsakymų gauna vasarą, tuo tarpu žiemos metu – užimtumas mažesnis, tad ir paslaugų kainos neretai būna kuklesnės.

Šventinių drabužių, avalynės, aksesuarų pirkimo bei nuomos kainos, taip pat yra linkusios mažėti atėjus šaltajam metų laikui.

Dauguma žmonių linkę tvirtinti, kad žiema – ne pats geriausias metas vestuvėms rengti. Tačiau, ar tikrai? Juk tik žiemą galime mėgautis nuostabiais, sniegu padabintais peizažais, o taip pat ir mažesnėmis paslaugų kainomis. Tai reiškia ne mažiau kokybišką šventę, tačiau mažesnes, jai skirtas išlaidas.

Rašyti komentarą