Virtuvės baldų priežiūra

parašė , 2013-05-23 06:46

Tenka pastebėti, jog nuo senų laikų yra įprasta, jog moterys rūpinasi maisto gaminimu bei namų ruoša. Žinoma, daugeliui įprasta manyti, jog tai nėra sunku ir trunka vis kelias minutes, tačiau bene kiekviena šeimininkė patvirtintų, jog visa tai atima ne tik laiko, tačiau ir pastangų. Įvairios lentynos, stiklo paviršiai, miegamojo, virtuvės baldai,- visa tai reikalauja skirtingų valymo priemonių, bei technikų. Žinant, jog moterys daugiausiai laiko praleidžia virtuvėje, pateiksime keletą patarimų, kaip pasirūpinti virtuvės baldų priežiūra.

virtuvės-baldaiNiekam ne paslaptis, jog virtuvės baldai gali atsieiti nemažą sumą pinigų. Na o pasiryžus investicijai į kokybiškas prekes norisi, jog pastarosios tarnautų ne vienerius metus. Baldų priežiūra gali turėti milžiniškos įtakos tam, kiek laiko galėsite džiaugtis savo nauju baldų komplektu, tad priemones ir valymo technikas reikia atsirinkti itin atsakingai. Visų pirma stenkitės investuoti į ekologiškus bei mažiau kenksmingus produktus. Tai svarbu ne tik siekiant pasirūpinti baldų kokybe, bet ir savo sveikata. Visiems puikiai žinoma, jog valikliuose esantys chemikalai gali pažeisti ne tik jūsų odą, bet ir plaučius ar organizmą, tad prieš įsigydami prekę apsvarstykite ar išties verta bandyti sutaupyti tokioje situacijoje. Žinoma, geresnės sudėties prekės taip pat mažiau kenkia ir baldų paviršiams, tai ypač svarbu, kalbant apie medienos gaminius, kurių kaina itin aukšta.

Jei norite, jog jūsų virtuvės baldai jums tarnautų dar daugelį metų, stenkitės naudoti priemones, skirtas įvairių paviršių priežiūrai. Kaip pavyzdį galima paminėti stalviršį prie kriauklės. Visiems žinoma, jog ši vieta itin dažnai kontaktuoja su vandeniu, būtent dėl šios priežasties jūsų naudojamas valiklis turėtų būti su impregnuojančiomis savybėmis. Taip pat, jei siekiate, jog spintelių durelės, lentynos bei kiti mediniai paviršiai būtų lengviau prižiūrimi, t.y. atsparūs nešvarumams, rinkitės tam skirtas prekes. Šiai dienai galima rasti begalis skirtingų produktų, suteikiančių valomam paviršiui apsauginį sluoksnį, kuris padeda bent šiek tiek ilgesniam laikui pamiršti apie buities darbus.

Na ir galiausiai, žinoma, nepamirškite taisyklingos valymo technikos. Greičiausiai esate pastebėję, jog kartais susidaro įspūdis, kad ir kiek valytum paviršių, pastarasis vis vien atrodo nešvarus. Neretai taip atsitinka dėl nešvarios pašluostės, tačiau esama atvejų kai naudojama netinkama technika. Atminkite, jog jei mediena yra raštuota, tai reiškia, jog matomi ornamentai ar vingiai, jūs turite valyti pagal jų kitimo kryptį. Laikydamiesi šios taisyklės galėsite be vargo atlikti visus ruošos darbus bei džiaugtis sutaupytu laisvalaikiu.

Šiais laikais virtuvės baldų kainos yra gan aukštos, tad jei norite, jog pastarieji jums tarnautų dar eilę metų,- rinkitės tinkamas valymo priemones bei apsvarstykite naudojamas technikas.

Rašyti komentarą