Vyrų kailiniai – 3 populiarūs stiliai

parašė , 2013-01-17 11:56

Moterys yra natūraliai patrauktos sėkmingiems, aštriems ir seksualiems vyrams. Vyras kailiniuose siunčia žinutę klestėjimo ir poliruoti. Vyrų Kailiniai tampa vis labiau ir labiau populiarūs naujame tūkstantmetyje. Tačiau kailio rūbų dėvėjimas nėra niekas naujo vyriškai rūšiai. Nuo pradžios mans’ laiko ant žemės, tai buvo labiausiai nelygus ir drąsu vyrų, kurie buvo papuošti Kailiniai. Tiktai labiausiai kvalifikuoti ir drąsūs medžiotojai sugebėjo gauti slėpimą būtino puikiems drabužiams. Nors turtuolis ir didikai galbūt nebuvo geriausi medžiotojai, jie galėjo nupirkti labai pageidaujamus kailius su savo didele sėkme. Sename Biblijos Testamente, Josephs daugelio spalvų paltas buvo tikrai paltas, padarytas iš įvairovės kailio kailių, kuriuos jo tėvas Jacob gavo. Josephs broliai buvo tiek pavydūs, kad jie pardavė jam į vergovę! Šiandien geriausiam ir protingiausiems vyrams normaliai sekasi, ir jie yra vyrai, kurie gali leisti sau puikius kostiumus ir kailio švarkus. Jie nustato aukštas normas stiliaus, kurį kiti vyrai trokšta pamėgdžioti.

Vienas labai begalinis stilius švarko, kuris yra dažnai daromas iš kailio yra bombarduotojo švarkas. Šį švarko stilių padarė populiarų Pirmojo pasaulinio karo naikintuvo lakūnai. Bombarduotojo švarkas yra dažnai avikailių paltas su šiltu kailiu ant vidaus ir lygia oda ant išorės. Šiandien bombarduotojo stiliaus švarkai yra dažnai audinė, bebras, nutria ar lapės kailio švarkai. Bombarduotojo stiliaus Kailiniai švarkai yra dažnai numylėtinis motociklo entuziastų, kuriems reikia izoliavimo šilumos, kurią tikras kailis aprūpina tuo metu, kai lauke elementuose.

Kitas labai populiarus stilius vyrų kailiniams yra automobilių paltas. Automobilių paltas yra paltas, kuris buvo suprojektuotas 1960-aisiais specialiai tam, kad vairuotų automobilį. Jie krinta tik žemiau klubo į vidurį šlaunies, kuri laiko paltą vietoje vairuotojui. Jie turi Išlygiuoti stilių ir plokščią priekį, kuris nerenka, kada vairuotojas sėdi. Iš viso paltas yra suprojektuotas patogumui ir stiliui, ar dėvėtojas važiuos su tuo ant ar ne. Automobilių kailio palto stilius yra labai elegantiškas ir visapusiškas. Dovanos didelis per kostiumą, smokingą ar džinsus. Verslo vyrai, sportininkai ir konferansjė yra dažnai matomi, dėvėdami automobilių kailio paltus.

Rašyti komentarą