It sprendimai

Originalios gimtadienio dovanos seneliams

parašė , 2018-05-25 17:50

Ieškoti originalios gimtadienio dovanos seneliams – ypatinga užduotis. Vyresniame amžiuje gimtadieniai tampa tokie pat svarbūs kaip ir pirmieji vaiko gimtadieniai. Tik tada mes susimąstome apie metų bėgimą ir reikšmę. Jeigu vidutinio amžiaus žmonės gimtadienių net nešvenčia, tai vyresniame amžiuje tai išties tampa svarbia proga. Rinkti dovanas seneliams gimtadienio proga – smagu. Štai ką originalaus ir mielo būtų galima padovanoti.

Rėmeliai su nuotraukomis (išgraviruoti)

DovanosJeigu dar per mažai seneliams esate pridovanoję su sentimentais ir atsiminimais susijusių dalykų – metas atsigriebti. Užsakykite įrėmintą vartomą nuotraukų albumėlį, kur sudėtumėte bent 10 šeimos nuotraukų. Tokie albumėliai parduodami internete, kainuoja 10 – 15 eurų. Ant metalinės nugarėlės bus galima išgraviruoti šilčiausius linkėjimus, datą. Tokia dovana atpirks visus tuos metus, kada nepadovanodavote su sentimentais ir prisiminimais susijusių dovanų. Tokios dovanos tikrai malonios, seneliai galės visada patys pamatyti jus nuotraukose, o ir parodyti visiems ateinantiems svečiams. Juk vaikai, anūkai – tai didžiausias turtas galiausiai, kuriuo labiausiai norisi puikuotis prieš bendraamžius.

Lagaminai kelionėms

Skaityti toliau “Originalios gimtadienio dovanos seneliams” »

Sandėliukų nuoma: kai galimybės pranoksta lūkesčius…

parašė , 2018-03-26 09:19

Sandeliuku nuomaSandėliukų nuoma Vilniuje – vis labiau plintanti paslauga. Paprasčiausiai sostinės gyventojai džiaugiasi, kad gali greta namų išsinuomoti sandėliuką kur saugiai bus laikomi daiktai, kai ateis jų eilė. Kadangi šiuo metu mieste tokių nuomojamų sandėliukų pasirinkimas toks platus – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka.

Sandėliukų nuoma – nesudėtinga paslauga. Žinoma, greičiausia ir paprasčiausia su galimybėmis susipažinti internete, kadangi čia sistemingai palyginsite alternatyvas ir paprasčiau nuspręsite, kuris variantas Jums labiausiai tinka. Lyginti galima labai skirtingus kriterijus, kadangi kiekvienas skirtingai supranta, koks sandėliukas jiems reikalingas. Kol vieni labiausiai orientuojasi į dydį, tuo tarpu kiti žiūri, kad sandėliukas būtų kuo arčiau namų, kadangi jame gali būti laikomi ne tik daiktai, tačiau ir kasdien reikalingi maisto produktai.

Sandėliukų nuoma Vilniuje

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose tokios paslaugos siūlomos vis plačiau ir vis aktyviau. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad nereikia investuoti labai daug pinigų ir kad jiems pavyksta susirasti tai, kas padeda patenkinti poreikius. Visgi, kadangi egzistuoja labai platus sandėliukų pasirinkimas – jų lyginimas ir derinimas paprasčiausiai yra neišvengiamas.

Kol vieni labiausiai ieškom sandėliukų, kurie patenkintų piniginės poreikius, tuo tarpu kiti į viską žvelgia kiek plačiau, kadangi supranta, kad net ir nuoma yra ilgalaikis spendimas ir reikia apgalvoti, ar visi turimi daiktai tilps. O sandėliuke visi laiko labai skirtingus daiktus. Kol vieni dažniausiai kaupia sentimentus, tuo tarpu kiti renkasi galimybę laikyti maisto produktus, kurie reikalingi kur kas dažniau nei kad seni piešiniai. Štai todėl ieškodami sandėliuko įvertinkite, kad jis būtų kuo arčiau jūsų namų. Natūralu, kad prireikus sulčiaspaudės nesinori važiuoti per visą Vilniaus miestą, kad galėtumėte ją pasiimti ir panaudoti.

Skaityti toliau “Sandėliukų nuoma: kai galimybės pranoksta lūkesčius…” »

Didėja pasitikėjimas internetine prekyba: perkančiųjų vis daugiau

parašė , 2018-02-05 23:49

Anot Statistikos departamento, 2017-aisiais 77,7 proc. 16–74 metų amžiaus Lietuvos gyventojų naudojosi interneto ryšiu, o 38,1% – prekes arba paslaugas įsigijo internete, kas yra beveik 5% daugiau nei prieš metus. Žvelgiant į staistinius duomenis, matyti, kad palankiau į prekiavimą internete žiūri verslai, teikiantys paslaugas. 2016-aisiais net 71,5 proc. apgyvendinimo paslaugas teikusių įmonių užsakymų gavo ir elektroniniu būdu, o tokie užsakymai sudarė net 42 proc. apyvartos. Toliau seka kelionių agentūrų, ekskursijų organizatorių, leidybinės veiklos, programų ir transliavimo, ryšio paslaugų, svetainių talpinimo ir kitų kompiuterinių paslaugų teikėjai. Nors tik 33,8 proc. mažmeninė prekybos įmonių pardavė prekių ir internetu, tai yra beveik 10 proc. didesnė dalis nei 2015-aisiais. Nors staistinių duomenų apie 2017-uosius dar nėra, tikėtina, kad augimas buvo žymus.

Pagrindinės verslininkų įvardintos kliūtys e. prekybai:

  • įmonės parduodamos prekės ir paslaugos netinka internetinei prekybai;
  • per didelės, palyginti su nauda, e. prekybos diegimo sąnaudos;
  • Problematiška logistika (prekių gabenimas arba paslaugų teikimas).

Kaip matome, tuos, kurie turi ką parduoti internetu, neretai nuo minties plėsti veiklą į virtualiąją erdvę labiausiai atbaido elektroninės parduotuvės kaina. Tai kiek gi kainuoja internetinių parduotuvių kūrimas?

Internetinių parduotuvių kūrimasSmulkiems ir vidutinio dydžio verslams IT įmonės dažniausiai siūlo e-komercijos sprendimus, paremtus atvirojo kodo e-komercijos turinio valdymo sistemomis. Populiariausios – PrestaShop, Opencart, Magento, WooCommerce (populiariausios turinio valdymo sistemos WordPress įskiepis). Tai išties geras sprendimas, kadangi ir kainuoja mažiau, o ir užsakovas visam laikui „nepririšamas“ prie parduotuvę kūrusios įmonės – parduotuvės priežiūrą ir tobulinimą bet kuriuo momentu nesunkiai gali perimti bet kuris kitas programuotojas, įvaldęs PHP programavimo kalbą. Visoms minėtoms e-prekybos platformoms yra sukurta tūkstančiai mokamų ir nemokamų modulių, todėl diegimo darbai užtrunka gerokai greičiau, o ir kainuoja mažiau.

Skaityti toliau “Didėja pasitikėjimas internetine prekyba: perkančiųjų vis daugiau” »

SEO paslaugos: kodėl jų kaina tokia didelė?

parašė , 2018-02-05 18:56

Seo paslaugosNors SEO istorija siekia jau bemaž du dešimtmečius, Lietuvoje daugeliui įmonių tai tebėra kažkas nepažįstamo ir nesuprantamo. Jei apklaustumėte 100 mažų ir vidutinių įmonių vadovų net ne iš provincijos, o Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, vargu ar bent penktadalis iš jų apskritai bus girdėję SEO terminą, o pusė girdėjusiųjų vis tiek numos ranka, sakydami, kad jiems tai neįdomu. O visgi be reikalo. Nebegrįš tie laikai, kai kažko ieškodavome popierinių laikraščių skelbimuose – absoliuti dauguma paslaugų a prekių paieškas pradeda internete paieškos sistemos „Google“ pagalba.

Lietuvos rinka nors ir maža, bet rasti nekonkurencingą sritį būtų pakankamai sunku. Nesvarbu ką gaminate, kuo prekiaujate – paieškos puslapiuose į pirmąsias pozicijas visi draugiškai nesutilps. Yra atlikta nemažai tyrimų, kurie parodė, kad dažnu atveju dauguma ieškančiųjų net neperžiūri trečiojo paieškos rezultatų puslapio, todėl vis didėjant konkurencijai, SEO paslaugos ateityje darysis vis aktualesnės. Jei bent 2-3 jūsų konkurentai naudojasi SEO specialistų paslaugomis, o jūs ne – ko gero apie pirmąsias pozicijas „Google“ paieškoje galite tik pasvajoti.

SEO kaina

Dirbant kryptingai, SEO pagalba galima pasiekti išties puikių rezultatų, o kiek tai kainuos, priklauso nuo konkretaus atvejo. Neretai klientus aukšta SEO kaina atbaido, tačiau reikėtų suprasti kad, jei paslaugos teikiamos kokybiškai, jos yra itin imlios laikui, be to naudojami nepigiai kainuojantys specialūs analizės įrankiai. Specialistams pačioje pradžioje tenka įvertinti daug informacijos – atlikti tiek interneto svetainės techninį auditą, tiek išanalizuoti konkurencinę aplinkę, svetainės lankomumą, lankytojų lūkesčius.

Skaityti toliau “SEO paslaugos: kodėl jų kaina tokia didelė?” »

Apie vaiko gimimą ir dovanas

parašė , 2017-12-11 22:26

Nuostabi šventė, kai draugams ar giminėms gimsta naujagimis, o juo labiau pirmagimis. Tuomet visi sukame galvą, ką padovanoti, ir kokios pakavimo medžiagos pakkematerjalid geriausiai atitiktų tokios šventės nuotaiką. Štai keletas patarimų, kurie padės kūdikio gimimo proga tinkamai pasveikinti naują žemės gyventoją ir jaunuosius tėvelius.

Ką dovanoti ir ko nedovanoti?

Šį kartą pakavimo prekės pakkimine kaupu bus paliktos antram planui, nes pirmiau išsiaiškinsime, ką daryti, kad dovana tikrai tenkintų tėvelius. Patarimai būtų tokie:

Numatykite biudžetą, kurį galite skirti dovanoms.

KilopackPaklauskite tėvelių, ar yra kažkas, ko jiems reikia. Gali būti, kad vaikelio gimimas tikrai paplonino piniginę ir teks nemažai atseikėti naujam gyventojui. Jam atsiradus, reikia visko: ir lovelės, ir vežimėlio, ir drabužėlių, ir dar kažko. Paprašykite, kad būtų pateiktas sąrašas reikalingų daiktų ir, jeigu norite, pasirinkite iš jų tokį, kuris jums atrodo kaip gražiausia dovana bei geriausiai telpa į jūsų finansinius rėmelius.

Skaityti toliau “Apie vaiko gimimą ir dovanas” »

Kaip sužinojote apie interneto prekybą?

parašė , 2017-05-30 09:44

ParduotuvėAr prisimenate tą pirmąjį kartą, kada užsukote į 1a.lt interneto parduotuvę? Gal tą padaryti ir ne taip lengva, kadangi kartais paaiškėja, kad mes net nenutuokiame, iš kur sužinojome apie vieną ar kitą dalyką. Tačiau visai gerai, kad kartais mums būna pateiktos automatinės apklausos, kurios verčia papasakoti, iš kur sužinojai viena ar kita. Tos apklausos ir atskleidžia daug įdomių atsakymų. Be to, kad vedama kiekybinė statistika, taip pat atsiranda ir kokybinių atsakymų. Štai keleto žmonių įdomesni atsakymai apie tai, kaip jie sužinojo apie vieną ar kitą interneto parduotuvę.

Pamato reklamas

Būtent apie 1a.lt interneto parduotuvę sužinojusi Giedrė sako, kad pamatė kažkokią reklamą. „Man atrodo, aš internete ieškojau kažko namams, berods durų kilimėlio, nes senąjį sugražė šuo. Ieškojau bet turbūt manęs nenuvedė paieška į šią būtent interneto parduotuvę. Tačiau vėliau, naudojantis socialiniais tinklais, man vis šone išmesdavo tokias reklamas, kur būdavo reklamuojami labai gražūs ir pigūs kilimėliai. Nežinau, kaip tiksliai viskas ten internete veikia, tačiau man visai patinka, kad kompiuteris jau žino geriau už mane, ko man reikia, ir man tai pasiūlo. Tai net nereikia gaišti laiko, kad kažką susirasčiau – iškart būna lyg padėta. Taigi, aš ten ir nuėjau ant tos reklamos, o paskui pamačiau ir kitų labai gerų dalykų namams ir tada tikrai tik džiaugiausi, kad ten apskritai užsukau ir gavau pasinaudoti tokiomis privilegijomis bei gana pigiai nusipirkti tai, ko man reikėjo“, – prisimena Giedrė.

Gauna laiškus

Skaityti toliau “Kaip sužinojote apie interneto prekybą?” »