It sprendimai

Skaitmeninė rinkodara: kaip pasirinkti specialistus?

parašė , 2017-03-03 16:59

Galima drąsiai sakyti, kad šiais laikais reklama yra kelias į sėkmę, tad tai geriausias ir paprasčiausias būdas tapti kur kas labiau žinomu ne tik Lietuvos rinkoje, tačiau ir užsienyje. Internetinės reklamos galimybės labai plačiai atvėrė kelius į žinomumą. Šiuo metu galima pasirinkti iš labai daug skirtingų reklamos strategijų. Kiekviena iš jų veda į rezultatą skirtingu keliu, tad būtina įvertinti savo galimybes ir suderinus su specialistu nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą strategiją.

Skaitmeninė rinkodara turi būti atliekama specialistų, kurie puikiai nusimano šioje srityje. Kadangi egzistuoja labai daug įvairių reklamos strategijų – reikia pasirinkti tą, kuri konkrečiai labiausiai tinka Jums. O įvertinus padėtį bei tam tikras tendencijas tikrai galima atrasti labiausiai Jums tinkamą reklamos alternatyvą.

Tuo pačiu reikia labai atidžiai rinktis ir specialistą, kuris siūlo paslaugas. Kadangi Lietuvoje yra daug kompanijų ir individualių asmenų, kurie siūlo tokias paslaugas – reikia skirti lako paieškoms.

Suteikiamos paslaugos

Pardavimų didinimasJeigu tiksliai žinote, kokią reklamos galimybę planuojate pasirinkti, tokiu atveju pirmiausia reikia ieškoti tokios įmonės, kuri ir specializuojasi Jums reikalingoje srityje. Štai SEO paslaugos atliekamos vienų, Google AdWords kitų, socialinius tinklus prižiūri dar kiti asmenys. Jeigu nežinote, kokia reklamos galimybė Jums labiausiai tinka, o gal norite, kad visos jos būtų kombinuotis, kadangi taip galima pasiekti geresnius rezultatus – rekomenduojame rinktis tą įmonę, kurios paslaugų spektras yra platus. Tai toli gražu nereiškia, kad gautos konkrečios srities paslaugos nebus tokios kokybiškos.

Skaityti toliau “Skaitmeninė rinkodara: kaip pasirinkti specialistus?” »

Apie vidinę SEO paslaugų Søkemotoroptimalisering optimizaciją

parašė , 2016-12-13 11:17

SøkemotoroptimaliseringSEO paslaugos, norvegiškai vadinamos Søkemotoroptimalisering, yra tapusios neatsiejama internetinių tinklalapių dalimi. Dažniausiai užsisakyti šias paslaugas yra suinteresuoti internetinių parduotuvių bei įvairių paslaugų tiekėjų savininkai, turintys internetinius tinklalapius. Užsisakius SEO paslaugas, Søkemotoroptimalisering, internetinės svetainės, priklausomai nuo jų konkurencingumo, užima vis aukštesnes pozicijas organinės paieškos rezultatų puslapyje. SEO gali būti vidinis ir išorinis. Šiame straipsnyje papasakosime, kas sudaro vidinę tinklalapio optimizaciją.

 1. Techninė optimizacija. SEO specialistai išanalizuoja ir sutvarko tinklalapio techinį kodą tam, kad jis atitiktų naujausias tendencijas ir taptų profesionalus.
 2. Meta aprašymai. Šie aprašymai, turintys tam tikrą spaudos ženklų skaičių reikalingi tam, kad paieškoje dirbantys ,,robotai“ identifikuotų jūsų svetainę kaip tam tikros tematikos, išskirtų ją iš kitų ir galėtų priskirti prie tam tikros paskirties bei informacijos pobūdžio.
 3. Pakitimai tinklalapio struktūroje. SEO paslaugas (Søkemotoroptimalisering) atliekantys specialistai puikiai nusimano kokio modelio, stiliaus bei dizaino tinklalapiai turi būti, kad pritrauktų kuo didesnę tikslinių lankytojų auditoriją, o šie taptų potencionaliais klientais. Tokiu būdu jūsų svetainę ims lankyti ne tik didesnis srautas žmonių, bet ir padidės pardavimai.
 4. Optimizuojamas turinys. Paieškos varikliams didelę įtaką daro tekstas, matomas internetinėje svetainėje. Jeigu turinys yra trumpas, neaiškus, apimantis vos keletą sakinių – toks tinklalapis neužims aukštų pozicijų organinėje paieškoje, nes bus vertinamas kaip nekokybiškas ir neinformatyvus. Kuo tikslesnė, sklandesnė, aiškiai suprantama ir įdomesnė informacija svetainėje pateikiama, tuo didesnė tikimybė būti pirmiems tarp konkurentų.
 5. Kiti darbai, kuriuos atlieka profesionalai. Internete vyrauja tam tikros nuostatos ir principai, kuriais remiantis yra atliekami SEO darbai. Kadangi kiekvienas internetinis tinklalapis yra unikalus ir skirtingas, skiriasi reikalingų atlikti darbų sąrašas. Tačiau jeigu esate suinteresuotas būti pirmas tarp konkurentų ir turėti sėkmingai veikiantį verslą – pasikonsultuokite ir sužinokite, kaip galite pagerinti savo svetainės matomumą.

Skaityti toliau “Apie vidinę SEO paslaugų Søkemotoroptimalisering optimizaciją” »

Tinklapių kūrimo paslaugos teikėjai: ką rinktis?

parašė , 2016-07-20 23:37

Norite įgyvendinti savo tikslą – turėti internetinę svetainę? Jums padės tinklapių kūrimas – užsisakykite reikiamą paslaugą. Kaip žinia, būtent ji vaidina ypač svarbų vaidmenį tuo atveju, jei turimas verslas: internetinė svetainė – idealiai veiklos pristatymui tinkanti erdvė. Vis dėlto, tik retas gali pasigirti gebėjimu kurti tinklapius, todėl iškilus tokiam poreikiui dažniausiai reikia kreiptis į profesionalus. Tačiau būtent čia ir verta stabtelėti – kuomet sakoma, profesionalai, būtina akcentuoti, jog šiuos asmenis galime skirstyti į dvi grupes: pavienius asmenis ir dirbančius įmonėse. Taigi, visai nesvarbu, kurį variantą rinksitės – ir vienas, ir kitas jus pradžiugins tam tikrais privalumais, tačiau gali tekti susidurti ir su trūkumais. Vis dėlto, jei apie tai žinosite iš anksto, tikėtina, jog priimsite patį geriausią sprendimą. Tad belieka tik įvardinti šių pasirinkimų privalumus bei trūkumus. Kokie jie?

tinklapio prieziura kurimas

Pavieniai tinklapių kūrėjai

Taigi, kokie privalumai jūsų laukia tuo atveju, jei pasirinksite pavienius tinklapių kūrėjus? Bene pats ryškiausias – mažesnė kaina: kaip rodo, statistika, pavieniai tinklapių kūrėjai prašo maždaug – procentų mažesnio atlygio, nei įmonės.

Tinklapių kūrimasVis dėlto, įvardijus privalumą, negalima nepamiršti, jog egzistuoja ir tam tikri trūkumai. Kokie jie? Vienas iš jų yra tas, jog pavienių asmenų, kurių veikla yra tinklapių kūrimas, gerokai daugiau, tad teks sugaišti nemažai laiko, kol išsirinksite paslaugos teikėją. Maža to, svarbu įvardinti ir dar vieną: pavienis paslaugos teikėjas negali atlikti tiek daug darbų vienu metu, kiek specialistų komandos, dirbančios įmonėse, todėl, jei pageidausite, jog tinklapį kurtų pavienis asmuo, tikėtina, kad teks laukti kur kas ilgiau.

elektroniniu-tinklapiu-kurimas

Įmonės

Skaityti toliau “Tinklapių kūrimo paslaugos teikėjai: ką rinktis?” »

Viskas, ką reikia žinoti apie buhalterines paslaugas

parašė , 2016-03-31 13:36

Aktuali informacija apie buhalterijąBuhalterinės paslaugos bus sutvarkomos kokybiškai tokiu atveju, jeigu visus darbus atliks profesionalai, kurie puikiai žino, kaip minimalios investicijos gali padėti pasiekti maksimaliai gerus rezultatus. Tiesa, gero buhalterio pasirinkimas gali būti gana sunkus ir atsakingas žingsnis. Juolab, šiuo metu gana populiarėja galimybės samdytis ne konkretų asmenį pagal darbo sutartį, tačiau kompaniją, kuri vienu metu dirba su keliomis įmonėmis. Kadangi reikia apgalvoti labai daug smulkmenų – pateikiame pagrindines gaires, kurios gali padėti pasirinkti tinkamai.

 1. Pirmiausia reikia nuspręsti ar planuojate samdytis asmeninį buhalterį, ar pasitikėti kompanija, kuri suteikia tokias paslaugas. Naudinga susidėti kriterijus, kad galėtumėte pasirinkti ir nuspręsti, kuria variantas jums tinka labiausiai.
 2. Jeigu planuojate samdytis kompaniją, kuri vienu metu generuoja net kelias įmones, tokiu atveju naudinga nusistatyti pinigų sumą, kurią galite skirti šio tipo paslaugoms. Šiuo metu vidutiniškai už 50 eur mokestį per mėnesį galima gauti ypač kokybiškas paslaugas, kurios padės kur kas patogiau tvarkyti jūsų verslo buhalteriją.
 3. Labai svarbu sutarti su buhalteriu. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad visos problemos bus išspręstos ir glaudus bendradarbiavimas padės pasiekti pačių geriausių rezultatų.
 4. Rekomenduojame skirti laiko buhalterio paieškoms. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad pasirinkote tikrai jums puikiai tinkantį ir jūsų poreikius tenkinantį variantą. Kadangi paslaugas siūlo daug asmenų – norisi palyginti kuo daugiau aspektų, kad būtumėte tikras, jog pasirinkote geriausią variantą iš visų egzistuojančių.
 5. Pasidomėkite, kokias paslaugas teikia buhalteris. Kol vieni tik tvarko mokesčius ir konsultuoja, kiti gali tvarkyti ir reikalingus popierius bei patarti darbo etikos klausimais.
 6. Naudinga tiksliai susižinoti, kokia yra konkretaus buhalterio darbinė padėtis. Paprasčiausiai kuo daugiau patirties jis turi, tuo didesnė tikimybė, kad jis geriau sugebės išspręsti problemas. Tiesa, nereikėtų nuversti ir labai jaunų buhalterių, kurie kaip įmanydami stengiasi padėti žmonėms ir suteikti jiems kokybiškas paslaugas. Labai dažnai jaunos kompanijos atiduoda save visą, kad tik galėtų patenkinti klientų poreikius.
 7. Buhalterinės paslaugos reikalauja, kad jas atliktų profesionalai. Tai reiškia, kad nerekomenduojame šio tipo darbų palikti pačiam. Svarbiausia pasisamdyti gerą savo srities profesionalą, kurio darbas yra suteikti kokybiškas paslaugas.

Skaityti toliau “Viskas, ką reikia žinoti apie buhalterines paslaugas” »

Diffserv prieš ip pirmumą

parašė , 2015-08-18 11:36

Diffserv (Atskirtos Paslaugos) yra QoS (Paslaugos Kokybė) modelis, panaudotas duomenų tinkle, kad garantuotų, kad paketo srautai gali gauti skirtingus gydymo lygmenis, pagrįstus tam tikro paketo tipo reikalavimais., Pavyzdžiui, VoIP eismas reikalingas žemos latencijos ir žemai drebėti lygmenys tinkle, kadangi daro kai kuriuos daugialypio eismo tipus.

Tradiciškai ToS (Paslaugos Tipas) laukas IP paketo smūgyje galva buvo panaudotas, kad aprūpintų elementarią eismo prioriteto sistemą, naudodamas 3 dauguma reikšmingiausių bitų nuo šio 8 bitų lauko. Mes vadiname tai kaip IP Pirmumą, kur naudojimas 3 bitų, kuriuos mes galime atskirti tarp skirtingų eismo tipų su žymėjimu eismo tarp 0 ir 7, kur 7 yra aukščiausias prioritetas. Kiti 3 bitai lauke atstovavo Užlaikymui, Pralaidumui ir Patikimumui, ir paskutiniai 2 bitai buvo didžia dalimi nenaudoti
Skaityti toliau “Diffserv prieš ip pirmumą” »

Interneto svetainių kūrimas – efektyvus pasiūlymas jūsų verslui!

parašė , 2015-07-14 12:35

Kuria interneto svetainesKaip ir tikriausiai daugumai piliečių galėtų pasirodyti aišku, individualios veiklos interneto platybėse yra kur kas efektyvesnės, o be viso to ir potencialesnės, kad ir iš kurios pusės be pažvelgtume. Tiesą sakant, tokią informaciją įrodo ir tai, jog iki šiol neįtikėtinai didelis kiekis kompanijų nusprendė perkelti individualias veiklas iš realių filialų į virtualiuosius – žinoma, dalis liko ir tų, kurios ne itin esą inovatoriškos, o be viso to, galimai veiklą vykdo per abu frontus, jeigu būtų galima taip pasakyti.

Vis dėlto, sakyti, kad internetas verslui yra nenaudingas – be jokių abejonių, tikrai yra nevalia, ypač suvokiant tai, kad lankytojų srautas būtent virtualioje erdvėje kiekvieną dieną ženkliai didėja, tokiu būdu suteikdamas vis didesnį džiaugsmą internetiniams projektams, o be viso to ir verslams, kurie yra pasirinkę vieną, ar kitą nišą. Kaip ir tikriausiai suprantate, tokie pasiūlymai, kaip pavyzdžiui interneto svetainiu kurimas, tokiose situacijose įgyja neįtikėtiną svarbą – turime omenyje tai, jog ne itin daug kompanijų atstovų sugebėtų sukurti konkurencingą projektą, kuris pasižymėtų ne vien tik puikiomis funkcijomis, tačiau taip pat ir patraukliu dizainu.

Skaityti toliau “Interneto svetainių kūrimas – efektyvus pasiūlymas jūsų verslui!” »