Mano iphone baterija yra didelė, bet ji tik netrunka – ką aš galiu padaryti?

parašė , 2012-01-01 18:54

Jei jūs panėšėjate į mane, jūsų iPhone panėšėja į jūsų pasaulio CENTRĄ. Tai viskas žino, kadangi tai apgyvendina jūsų muziką, radiją, kino filmus, kontaktus, internetą, elektroninis paštas… beveik viskas, kas įgalina mane būti funkcionuojančiu visuomenės nariu. Kai aš neperžiūriu tinklo, ieškodamas duomenis, atsakydamas elektroninį paštą, ar kalbėdamas telefonu aš paprastai įrašau į sąrašą internetiniam radijui, ar aš turiu savo gaidas, žaidžiančias per iPod. Atrodo, kad aš padėjau savo iPhone, kad dirbčiau kas sekundę kiekvienos dienos ir nakties – kol aš nepasiekiu lovą, kuriame punkte iPhone gauna gerai užsitarnautą poilsį.
Su visu tuo naudojimu baterijos valdžia ir gyvenimas tampa kasdienine įmone taip: Kas gali būti padaroma, kad padidintų tai? Gerai, yra keli nustatymų dietine mityba pakeitimai ar reguliavimas, kurį jūs galite padaryti, kurie yra visi dideli dalykai, ir aš įrašysiu juos į sąrašą baubimas, bet jei jūs nenorite sukompromituoti jūsų, iPhone funkcionalumas ar įeiti į būtinumą pastoviai pakeisti jūsų telefono nustatymus – gauna išorinį baterijos atvejį ar išorinę bateriją.

Aš visada nešu Išorinę Bateriją su manimi. Tiems jūsų, kas nežino, tai yra mažas prietaisas, kuris prideda prie jūsų iPhone per Obuolį priklausantį uostą ir ne tiktai įkraus jūsų bateriją paskolos laikais reikalingumo, bet gali taip pat būti panaudotas tuo metu, kai jūsų prietaisas yra naudojime. Vienintelis pokštas turi įsitikinti, kad išorinę bateriją visiškai įkrauna taip, kai jums tikrai reikia to, tai paruošta jums. Iki erdvės, tai yra patogiausias pasirinkimas.

Kitas geriausias pasirinkimas man, ir vienas aš naudoju kelionei lėktuvu ir ilgoms kelių kelionėms, yra Išorinis Baterijos Atvejis. Tai yra iš esmės ta pati mintis bet taip pat ir veikia kaip atvejis jūsų iPhone. Būkite įspėtas, jie yra linkę būti nedaug ant didelės pusės. Geras daiktas yra, nors, dauguma šitų atvejų turi ant/nuo jungiklio, reiškiančio jus, gali kontroliuoti, kai jūsų iPhone baterija gauna, tai yra labai būtinos sultys.

Mano paskutinės ir paskutinės priemonės scenarijus įjungia. Taip pat kaip Išorinė Baterija, aš visada turiu ar sieną ar automobilių kaištį mano iPhone šalia. Rašydamas šį straipsnį aš įskaičiavau juos ir suradau, kad aš šiuo metu valdau 5 sienos kaiščius zidiniai ir 3 automobilių įkrovos agregatus – sienos kaiščiai, kuriuos aš galiu suprasti (namo / įstaiga / kompiuterių paketas), bet aš tiktai valdau 1 automobilį. Tai gali atrodyti mažai juokingu, bet leisti mus matyti, kaip jūs jaučiate, zuvu taukai nescioms kada jūsų telefonas sako jums ten, tiktai 20 % baterijos gyvenimą palieka?

Galiausiai, yra pora vidaus nustatymų, kurie gali būti sureguliuoti ant jūsų iPhone, kad išplėstų jūsų Baterijos gyvenimą. Visi jie yra esantys jūsų prietaise nustatymo piktogramoje taip leidimas ir įasmenina jūsų iPhone. Yra tuo, ką jūs galite padaryti:

Tikrinkite jus telefono ryškumo nustatymas, esantis: NUSTATYMAI> RYŠKUMAS. Jūs turite pasirinkimą virtimo to ant/nuo ar naudojate apšvietimo reguliatorių, kad kontroliuotumėte ryškumą… aišku, kuo ryškesnis jūs turite šį komplektą, tuo daugiau baterijos valdžios jūs panaudosite. REKOMENDUOTAS

Atneškite savo elektroninį paštą mažiau dažnai. Man tai nėra pasirinkimas – aš turiu žinoti, kada aš gaunu žinutes… tačiau, tai gali būti surandama: NUSTATYMAI> PAŠTAS, KONTAKTAI, KALENDORIUS> ATNEŠA NAUJUS DUOMENIS. Dar kartą jūs galite ar išjungti tai ar išrinkti jūsų laiko pirmenybę.

Išjunkite savo vietos paslaugas. Kodėl tai yra prijungtas prie labai daug daiktų yra už manęs. Tai gali būti surandama: NUSTATYMAI> BENDRAS> VIETOS PASLAUGOS tada išsirenka, kuris jūs norite išjungti. REKOMENDUOTAS

Išjunkite Wi-Fi. Tai iki jūsų… Aš iš tikrųjų neturiu jokios nuomonės čia…, tai gali būti padaroma čia: NUSTATYMAI> WIFI

Išjunkite Bluetooth. Tai iš tikrųjų naudoja daugiau baterijos jėgos, negu jūs lauktumėte. Tai gali būti padaroma čia: NUSTATYMAI> BENDRAS> BLUETOOTH REKOMENDAVO

Išjunkite 3G – aš nenoriu net vadinti garbingu vardu šio pasirinkimo, bet yra, kur jis gali būti padarytas:

NUSTATYMAI> BENDRAS> TINKLAS.

Sureguliuokite jus Autospyna. Tai iš esmės panėšėja į jus, "Užminga" būdas jūsų iPhone. Tai gali būti surandama čia: NUSTATYMAI> BENDRAS> AUTORAKINA

Išjunkite lygintoją – yra kaip: NUSTATYMAI> IPOD> EQ REKOMENDAVO

GALUTINIS REZULTATAS:

Kad padidintų jūsų baterijos funkcionalumą visada bando visiškai įkrauti jūsų prietaisą ir leisti visiškai eiti pareigas prieš įjungimą vėl. Puikiame pasaulyje tai pakaktų. Jūsų iPhone nustatymas gali visada būti reguliuojamas, įjungiamas ir nuo taip žaidimo aplink su tuo – visų vartojimas yra skirtingas. Mano rekomendacija: gaukite Išorinį Akumuliatoriaus kroviklį ir kelis automobilis ir sienos įkrovos agregatai – parduotuvė tinkle ir ieškokite įkrovos agregatų, kurie turi daugiau negu 800mAh.

Rašyti komentarą