3 įrankiai pradinės fazės supirkėjams

parašė , 2014-09-20 10:03

Jei jūs norėjote žinoti apie įrankius, kuriuos tinklo projektas pros naudojo, yra kai kurių iš jų.

Projekto įrankiai

Yra daug projekto įrankių, kuriuos daug pros panaudoja. Kai kurie iš bendrų vieno dolerio banknotų yra:

Fotoparduotuvės etiketas: šis įrankis yra nutaikytas į sukūrimą jūsų gyvenimo, lengvo, turėdamas reikalo su kažkuo, kas yra susietas su Fotoparduotuve. Kad gautumėte prieigą prie šio įrankio, jūs tiktai turite gauti prieigą prie svarbiausios svetainės.

Gera pusė yra, kad įrankis atvyksta su patarimais ir pokštais, kurie padeda jums padaryti jūsų redagavimą saugiai ir labai trumpo laiko tarpo viduje. Vartojant įrankį jūs taupote daug laiko todėl, kad jūs neturite praeiti ilgų mokymo programų, kurios bando paaiškinti jums ant, kaip panaudoti Fotoparduotuvę

Gratisography: Šis yra idealus, kai jūs domitės laisvuose, kraštutiniuose aukštos kokybės paveiksluose. Gera pusė su įrankiu yra, kad jis turi labai daug aukštos kokybės paveikslų, kuriuos jūs galite panaudoti veltui.

Nors, šis įrankis yra labai turtingas su aukštos kokybės paveikslais, jo svarbiausias trūkumas yra, kad paveikslai nėra skirstyti kategorijomis, kuris gali padaryti jūsų darbą sudėtingą. Nepaisant to, įrankis yra labai geras ir idealus bet kokiam pradinės fazės supirkėjui.

Spalvotas šablonas: Tai yra maža žiniatinklio svetainė, kuri primena, kad jūs gero vartotojo siejate principus. Šis įrankis yra idealus, kai jūs užmiršote principus ar kai jūs norite išbandyti naujas spalvų kombinacijas, ir jūs esate abejojantis, kaip priversti spalvas atrodyti elegantiškas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

JavaScript struktūros

Taip pat kaip yra daug projekto įrankių, kuriuos jūs galite panaudoti, yra daug JavaScript struktūrų, pasiekiamų pradinės fazės supirkėjams. Kai kurie iš geriausių įrankių, kuriuos jūs galite panaudoti yra:

Meteoras: tai yra didelis įrankis, kuris yra varytas Node.js. Struktūra garantuoja, kad jūs rašote labai atsiliepiančias ir dinamiškas tinklo paraiškas aukštos kokybės būde.

Knockout.js: ši struktūra skatina sukūrimą paraiškų su minimaliu kodo kiekiu. Nors, yra kai kurie projektuotojai, kurie ginčijasi su šiuo metodu, tai yra faktas, kad metodas turi daug privalumų, kurie atvyksta su tuo.

Vienas pranašumas yra toks, kad su struktūra jūsų darbas tampa labai lengvas, kadangi jūs neturite patirti torturous kodavimo.

Redaktoriai

Kai kurie iš geriausių redaktorių, kuriuos jūs galite panaudoti kaip pradinės fazės projektuotojas yra:

Lengvas stalas: šis leidžia jums įvertinti jūsų JavaScript realu laiku, net nepalikdamas redaktoriaus.

Energija: tai yra įrankis, kuris buvo aplink labai ilgą laiką; todėl, tai turi teisingą reputaciją. Nors, tai yra labai efektyvus įrankis, tai reikalingas daug laiko studijuoti, kaip tai dirba.

Rašyti komentarą