Ant mokymo jūsų tarnautojas, kad panaudotų inventorių ir buhalterines programinės įrangos paraiškas

parašė , 2012-01-16 11:29

Neabejotinai, naujos technologijos galėjo duoti naudos firmoms gavime užduočių, padarytų veikiau. Nauji programinės įrangos sprendimai tam, kad sulaikytų akcijas, kliento pranešimo detales taip pat kaip kitus duomenis egzistuoja šiandien, ir kiekvienas iš jų turi funkcijas, kurios galėjo padėti firmoms taupyti tolimas daugiau laiko sisteminime lauke jų specifinė informacija. Tačiau, darbuotojai, kurie nežino būdo panaudoti tam tikrą produktą galėjo pateikti programinės įrangos paraišką bloga investicija.

Firmos, kurios perka naują technologiją turi turėti galvoje, kad jie yra nauji programinės įrangos sprendimai, ir ji užimtų laiką net kompetentingiausiems darbuotojams, kad panaudotų visą gebėjimą tinkamai. Kažkoks programinės įrangos sprendimo pardavėjų pasiūlymo treniravimas ir demonstracijos programinės įrangos paraiškos ir per interneto klases, ir asmeniškai rodydamas personalo komandą, kaip užduotys yra vestos, naudodamos programinės įrangos sprendimą

Programinės įrangos sprendimo supirkėjai turėjo patyrusiai mokyti dėstytojus, kuriuos kompanijos gali pasamdyti. Firmos turi siekti patvirtinimo nuo programinės įrangos šifruotojų savarankiškai, kad būtų įsitikinusios, samdydamos programinės įrangos trenerius. Kvalifikuoti dėstytojai galėjo įkrauti daug daugiau jų paslaugoms, bet jie galėjo tikrai įvykdyti darbą veikiau.

Įrašytas į sąrašą čia yra trys pranašumai įsigyti serveriai.lt paslaugas treniruoti personalą, susitelkė ties tuo mokyti programinės įrangos paraiškų naudojimą. Jie yra sudėtingos programos, ir jie turi daugelį meniu ir požymių rinkiniai. Sutrumpinimo raktai greta kitų ergonomikos strategijų padeda greitinti operacinį procesą nuolat ir tikrai, jūsų personalas neturės laiko visiškai praeiti vartotojo vadovą atskirai.

Greičiau Apdirbimas. Paminėtas anksčiau yra sutrumpinimo raktai. Sutrumpinimo raktų pagalbos vartotojai daro funkcijas be papildomo rankų judėjimo naudojime baidariu nuoma kaune pelę, kad nurodytų ir nustatytų vietą ant meniu, kur tam tikra funkcija yra esanti. Per sutrumpinimo raktus, duomenų įvedimas, atgavimas, projektavimas, ir panaikinimas iš tikrųjų būtų daug greitesni. Žinojimas, kur meniu gali būti surasti ir ką funkcijos daro yra taip pat būtinas. Programinės įrangos paraiškos tokios kaip Peachtree Kvantas galėjo sukurti makroprocesus, kurie įvykdo tris iki keturias funkcijas tuojau pat su tiktai vienu klavišo nuspaudimu.

Teisinga Duomenų Organizacija. Tarnautojai, naudojantys programinę įrangą be tinkamo mokymo, turės stačią studijavimo kreivę nuo duomenų, kuriuos jie įveda, galbūt nėra rodytas ar organizuotas teisingai. Peachtree Kvantas yra pavyzdys programinės įrangos paraiškos, kuri galėjo būti nuliūdusi, kad panaudotų pirmiausia. Dėstytojai galėjo padėti darbuotojams matyti sau savarankiškai labai geriausią metodą, kad įvestų, rodyti, ir organizuoti informaciją.

Pramonės Paraiška. Kiekvieni kompanijos prabėgimai unikaliai, ir tikrai, programinės įrangos sprendimai, panaudoti organizacijų, turi prisitaikyti prie jų operacinio stiliaus. Treniravimas, pateiktas darbuotojams, tik nekalba apie vartotojo vadovą apskaitos ir inventoriaus programinės įrangos paraiškas tokias kaip Peachtree Kvantas. plastikiniai langai Dėstytojai mokosi, kaip programinės įrangos paraiška galėjo duoti firmai kraštą, ir tai yra tuo, ką jie moko savo personalo.

Rašyti komentarą