Biometric piršto skaitytuvo paraiškos

parašė , 2012-01-18 22:39

Jei mums kada nors reikėjo sprendimo identifikavimo apgaulei (padarykite einamosios problemos su internetinėmis balsavimo mašinomis ir universiteto įėjimo egzaminais skamba skambutį?) tada biometrics turi čia išspręsti daug problemų. Piršto skaitytuvas yra aiškiausia forma identifikavimo, kuris yra labai patikimai brangus ar sudėtingas. Tai yra taip pat vienas iš lengviausių, kad panaudotų ir kiečiausias, kad klastotų, skirtingai nuo kitų formų, kad jūs galbūt pamatėte per televiziją šnipo renginius.

Vienas iš labiausiai praktinio naudojimo tokiam prietaisui yra naminiam saugumui. Durų piršto atspaudo spynos garantuoja, kad vieninteliai žmonės, kurie turi prieigą prie jūsų namų yra gyventojai ir to naminio gyventojo pritarti svečiai. Tai turi tolimą prieigą taip, jei jūs jaučiatės suvaržytas su asmenimis, turėti prieigą kokiame nors punkte, jūs galite pakeisti jų prieigos padėtį, kad paneigtumėte taip lengvas, kadangi jūs pridėjote juos
Tai gali taip pat būti panaudojama, kad gautų tam tikrus kambarius kaip cechas ar rubai internetu namų biuras. Tai laiko vaikų seifą nuo pavojingos įrangos, kuri galėjo būti laikyme taip pat, tokiame kaip valdžios įrankiai. Yra labai daug pašalpos tokiai spynai. Jūs galite net duoti tam tikras svečių korteles, kurios gali būti perskaitytos spynoje be to.

Yra taip pat praktinė įžanga šios technologijos versle. Biometric kontroliniai laikrodžiai laiko tarnautojus rimtus apie jų atvykimą ir išvykimą, su jų lūžiais įtrauktas. Ir, kuris nėra vienintelis naudingas tikslas. Tinklo registracijos vardai gali lengvai būti įkirsti ar valdyti. Tas papildomas lygmuo saugumo su atspaudais nuleidžia tikimybę, kad neturintys įgaliojimų vartotojai gaus prieigą prie jautrių rinkmenų. Tai taip pat šalina kankynę slaptažodžių tarnautojams. Ir tai taip pat duoda naudos žiniatinklio svetainės saugumui. Net tuo metu, kai žiniatinklio autoratlankiai svetainės bando padidinti standartus, klausdamos patikrinimo klausimų, yra vis dar galimybės autentiškumo nustatymo apgaulei. Biometrics gali būti pritaikytas bet kokiam sandoriui, kol jūs turite deramą programinę įrangą. Todėl tai taupo jūsų kompaniją TAI skyrius vertingas laikas, kuris galėjo būti praleistas, spręsdamas kitas technines svarstomas problemas greičiau, negu atkurti įkirstą tinklą.

Kadangi mes tobuliname šitas identifikavimo formas, jie yra daugiau paplitę. Jūs pradėsite pamatyti jų naudojimą mokyklose, oro uostuose, ir balsuojančiose stotyse. Jei jūs užjaučiate bet kokią priežastį, kad jūs turite sustiprinti saugumą, tai yra vienas būdas padaryti tai ir patirti teigiamus rezultatus. Jie daro mūsų pasaulį lengvesnį ir lengvesnį apsaugoti, vis dar laikydami lygmenį patogumo visiems.

Rašyti komentarą