Apgamų šalinimas lazeriu

parašė , 2016-07-31 21:52

Šiadien apgamai gali ne tik estetiškai pabrėžti jūsų bruožus ar kaip tik trukdyti jiems atsiskleisti, tačiau apgamai gali dažnu atveju būna pirmieji rimtų ligų pranešėjai. Dideliems, asimetriškiems bei išskirtinės spalvoms apgamams dažniausiai visų pirmiausia aktualiausiu tampa ne apgamu salinimas, bet specialisto kėdė, kurioje bus nustatoma apgamo būklė bei tolimesni veiksmai. Esant gerybiniams apgamams juos galima šalinti įvairiais būdais, tačiau šiandien populiariausias bei veiksmingiausiai – tai apgamų šalinimas lazeriu. Procedūra itin paprasta ir nereikalaujanti didelio pasiruošimo bei garantuojanti greitą gijimo procesą.

Pasiruošimas

ApgamaiVienintelis pasiruošimas, kurio reikalauja lazerinis apgamu salinimas, tai norimo pašalinti apgamo piktybiškumo patikrinimas. Jei apgamas visiškai saugus, jums bus suleista nedidelis kiekis nuskausminamųjų, kuris aptirpdys apgamo vietą bei leis ramiai atsipalaiduoti procedūros metu.

Procedūra

Šiandien akivaizdi pažanga lazerinėje dermatologijoje leidžia išvengti vaistais ar kitais būdais šalinamų apgamų, kurių gijimo procesas itin ilgas ir sudėtingas, reikalaujantis išskirtinės priežiūros, o galiausiai paliekantis ir nemažus randus. Apgamu salinimas lazeriu garantuoja saugią bei nesudėtingą procedūrą po kurios nereikės jokių tvarsčių ir siūlių – pakaks nedidelio pleistro ir specialaus kremo. Lazerio spinduliai yra nukreipiami tiksliai į apgamo papilitimo vietą, kurioje lazerio šviesa sukelia vandens absorbaciją, kuri pamažu iki mikroskopinio lygio leidžia panaikinti apgamą. Procedūra nėra skausminga, galimas tik dilgčiojimo jutimas. Nenaudojami skalpeliai, nereikalingos siūlės bei tvarščiai. Lazeriu šalinami apgamai jau po pirmojo karto beveik visada yra panaikinami visam laikui ir tik gilesnias šaknis turintiems agamams reikalinga pakartotina procedūra.

Gijimo laikotarpis

Po apgamų šalinimo procedūros gijimo laikotarpis itin paprastas ir nereikalaujantis daug specialios priežiūros. Jūsų užduotis – saugotis nuo ultravioletinių spindulių, kasdien tepti žaizdą su specialiu kremu, stengtis nenaudoti jokios kosmetikos bei, žinoma, tinkama higiena. Šių taisyklių laikykitės tol, kol pašalinto apgamo odos spalva susilygins su įprasta spalva ir išnyks įdubimas. Tai gal trukti iki keletos savaičių.

Kaina

Tai finansiškai prieinama procedūra bet kokios klasės žmogui – apgamo šalinimas gali kainuoti nuo 30 iki 60 eurų, tačiau efektas suteiks pasitenkinimo visam gyvenimui.

Rašyti komentarą