Aš pagaliau suvokiau, kaip padaryti mano savą žiniatinklio svetainę!

parašė , 2013-02-13 08:22

Žiniatinklio svetainės sukūrimas yra lengvesnis dabar, negu tai kada nors buvo. Aš atsimenu atgal 90-aisiais, įkurdamas žiniatinklio svetainę, reiškė jus ar turėjo žinoti HTML KALBĄ, ar jūs panaudosite programą kaip Microsoft Pirmasis puslapis. Dauguma svetainių atgal tada turėjo statiškus HTML KALBOS puslapius, kurie neturėjo daug tęsimas. Vienas daiktas kurį aš atsimenu yra buvo perteklius GIF judantys atvaizdai greta Javos, kuri privertė ežero paveikslą atrodyti tikra. Svetainės, kurios atrodė geros paprastai priklausydavo didelėms kompanijoms kaip IBM ir GE ir turbūt kainavo jiems dešimtis tūkstančių jei ne dolerių šimtai tūkstančių vystytis.
Šiomis dienomis, įkurdama didelį žvilgsnį, funkcinė žiniatinklio svetainė yra lengvai mažiau kaip šimtas dolerių ir gali būti užbaigta mažiau negu poros valandos. Yra daug nemokamų paskola jums išteklių ten, kad padėtų jums pradėti. Daug žiniatinklio svetainės svečių priėmimo planų yra taip žemi kaip šeši doleriai mėnesį. Smeigtukas ant laisvo WordPress įdiegimo ir laisva ar nebrangi tema ir jūs esate ant jūsų kelio. Tai iš tikrųjų lengviau, negu dauguma žmonių galvoja ir kai tik jūs gaunate to kabinimą, jūs galėjote kepti kaip blynus svetaines draugams ir šeimai ar kurti verslą, darantį nišos svetaines.

Aš tiktai pasimokiau apie WordPress savarankiškai prieš apytiksliai šešis mėnesius. Ir nuo tada, aš padariau dvi savo savų žiniatinklio svetainių. Svetainės kreditai internetu atrodo didelės, ir kiekvienas turi visiškai skirtingą funkcionalumą. Viena svetainė yra blog svetainė su visais nesenais paštais, pasirodančiais ant pirmojo puslapio greta dviejų kitų puslapių ištekliams. Aš įmečiau kažkokį AdSense ir rinkimas – funkcijoje mano adresų sąrašui, ir tai užbaigta. Kad palaikytų tai, viskas, kurį aš darau grįžtama periodiškai ir iškelti naują paštą. Kita svetainė kurią aš turiu yra vieno puslapio svetainė su kai kuriais video, rodydama žmones, kaip sukurti jų savą didelę žiūrinčią žiniatinklio svetainę su nedaug į jokią patirtį.

Kad pradėtumėte, iš pradžių jūs turėsite pasirašyti svečių priėmimo pranešimą. Jūs turite sugebėti surasti gerą metinį planą 8 dolerių per mėnesį. Šeimininkai kuriuos aš panaudojau praeityje yra BlueHost, GoDaddy, ir 1 ir 1.

Kitas daiktas kurį jūs norėsite padaryti yra, įdiegia WordPress. Jei jūs naudojate BlueHost, jie turi 1 spragtelėjimo WordPress įdiegimą. GoDaddy taip pat turi WordPress įdiegimą, ir aš nesu įsitikinęs, jei 1 ir 1 daro ar ne. Aš turėjau rankomis įdiegti WordPress ant savo 1 ir 1 pranešimo. Jūs galite norėti patikrinti tai sau savarankiškai, jei tai yra šeimininkas, jūs domitės.

Kai tik WordPress yra įdiegtas, jūs galite beveik pradėti skelbti straipsnius į savo naują žiniatinklio svetainę. Jei jūs norite priversti tai atrodyti gražus, yra tona pritaikymo, kuris gali būti padarytas ant jūsų WordPress svetainės. Pirmas pritaikymas kurį aš rekomenduoju įdiegia temą. Yra daug laisvų temų, kurios padarys tik puikus naujokui. Nuo ten, tik žaiskite aplink su nustatymais ir žnaibykite svetainę į savo simpatiją. Tai yra jūsų svetainė, daryti tai, kaip jūs mėgstate tai!

Rašyti komentarą