Slidinėjimo apranga – slidinėjimo striukės ir slidinėjimo kelnės

parašė , 2013-02-12 20:50

Norite pasidžiaugti tikrais žiemos siūlomais malonumais? Planuojate pačias nuostabiausias atostogas su šeima ar būreliu draugų? Paverskite tai tikra žiemos pasaka! Sniegas, kalnai, grynas oras, saulė ir puiki nuotaika – tai tobulų atostogų receptas. Tačiau nepamirškite ir vieno svarbiausio sėkmingų atostogų klausimo – visų reikalingiausių daiktų apsirūpinimo. Juk gera pradžia – pusė darbo!

Tik dabar atostogų planavimas gali tapti didžiausiu malonumu ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems. Slidinėjimo apranga galite pasirūpinti visai neiškeldami kojos iš namų – išsirinkite ją sėdėdami prie savo kompiuterių! Tai ne tik lengvai pasiekiamas pasiruošimas, tačiau sutaupysite savo itin brangų laiką.

Internetinėje rūbų parduotuvėje jūs ne tik rasite šiltų, slidinėjimui skirtų rūbų, bet ir didelį pasirinkimą tiek spalvų tarpe, tiek dydžių gausybėje. Kad „šaltukas“ nesugadintų jūsų atostogų turėtumėte pasirūpinti itin šiltomis pūkinėmis striukėmis, kurios ne tik apsaugos jūsų kūną nuo šalto sniego, tačiau palaikys tokią kūno temperatūrą, kokia buvo prieš slidinėjimo striukės panaudojimą. Su tokia striuke nebus baisus nei vėjas, nei vanduo, o užtrauktuku prisegamas gobtuvas tik dar labiau užtikrins, jog jums brangus asmuo bus apgaubtas šiluma, be kurios nėra įsivaizduojamas malonumas šaltuoju metų laiku pramogaujant gamtoje. Pro užtrauktukus neprasiskverbs nė menkiausias vandens lašelis, todėl galite drąsiai laikyti ypatingos priežiūros reikalaujančius daiktus slidinėjimo striukės kišenėse. Taip pat pilnos judėjimo laisvės kūrimui galite pasitelkti ir galimybę susireguliuoti rankogalių bei striukės apačios pločius taip, kad šie visiškai nevaržytų jūsų judesių ir galėtumėte drąsiai mėgautis žiemos teikiamais malonumais.

Slidinėjimo apranga - slidinėjimo striukės ir slidinėjimo kelnės

Slidinėjimo apranga - slidinėjimo striukės ir slidinėjimo kelnės

Taip pat atostogų malonumą gali užtikrinti tinkamai pasirinktos slidinėjimo kelnės. Juk nėra nieko maloniau nei galimybė drąsiai įkristi į sniego pusnį nebijant, kad pro menkiausią plyšį sniegas pateks po rūbais. Tokios slidinėjimo kelnėspasižymi itin gerai šilumą išlaikančiu pašiltinimu, taip pat ir patvarumu, todėl galėsite be baimės mokytis ir mėginti dar nebandytus triukus snieglente ar slidėmis. Bijantiems per tokius „fokusus“ pamesti kelnes vertėtų atsipūsti, kadangi galite prisisegti reguliuojamo ilgio petnešas, kurios užtikrins komfortą ir pasitikėjimą savo jėgomis. O kad kelnės dar geriau priglustų prie kojų (ir nebūtų sukurta galimybė sniegui patekti po kelnėmis) yra siūloma individualiai susireguliuoti kelnių apačios plotį, taigi į sniego pusnį – drąsiai ir be baimės! Tam, kad nereikėtų ieškoti pamesto telefono ar raktų po visą trasos plotą, kelnėse yra dvi sandarios kišenės, kurias saugantys užtrauktukai apsaugo nuo jų turinio iškritimo. Tad dabar galite atsiduoti šiam malonumui visa siela ir visu kūnu.

Mėgstantiems itin ekstremalias pramogas siūloma pasinaudoti ir slidinėjimo akiniais, kurie ne tik apsaugos akis nuo ašarojimo lekiant dideliu greičiu, tačiau ir nuo UV spindulių. Juk nėra nieko maloniau kai įkyriai šviečianti saulė netrukdo žvalgytis visur, kur tik geidžia širdis.

Norintiems patirti maksimalius slidinėjimo malonumus vertėtų pasirūpinti pilna slidinėjimo apranga, nes tik tokiu būdu galėsite visiškai atsipalaiduoti nebijodami vienokių ar kitokių šalčio ir sniego sukuriamų nepatogumų. Toks aprangos apsirūpinimas, kaip slidinėjimo striukės ir slidinėjimo kelnės, yra tiesiausias kelias į sniego teikiamų malonumų apsuptį!

Rašyti komentarą