Ką reikia žinoti apie automobilių nuomą užsienyje?

parašė , 2013-07-29 13:51

Jei ruošiatės išsinuomoti automobilį savo šalyje, natūralu, kad automobilių nuoma Kaune ar kitame šalies mieste sukels mažai klausimų. Situacija gali pasikeisti tuo atveju, jei jums prireiks išsinuomoti automobilį svečioje šalyje. Paprastai automobilių nuoma užsienio šalyje žmonėms sukelia daug klausimų, tad tam, kad viskas vyktų sklandžiai, perskaitykite šiuos patarimus.

automobiliu nuomaTikslai, kuriais vykstate į užsienį gali būti labai įvairūs: atostogos, darbo reikalai, viešnagė pas gimines. Puiku, jei svečioje šalyje turėsite draugų ar pažįstamų, kurie neatsisakys jūsų pavėžinti. Tačiau jei situacija bus kitokia, automobilių nuoma jums tikrai pravers. Vienas svarbiausių dalykų, kuris yra susijęs su automobilių nuoma svečioje šalyje yra tas, jog automobilių nuoma būtina pasidomėti dar prieš išvykstant. Bus idealu, jei visus reikalus, susijusius su automobilių nuoma, sutvarkysite dar būdami namuose. Kad tai galėtumėte padaryti, pirmiausia turite nutarti, kurioje svečios šalies vietovėje jums būtų palankiausia  išsinuomoti automobilį. Atsakę sau į šį klausimą, galite imtis tolimesnių veiksmų. Peržiūrėkite visas įmones, teikiančias automobilių nuomos paslaugą pasirinktame mieste. Belieka tik priminti, jog neskubėtumėte naudotis pirmos įmonės teikiamais pasiūlymais: apžiūrėkite ką siūlo kitos įmonės, palyginti kainas, sąlygas, nuomojamus automobilius. Tik turėdami kelis variantus galėsite išsirinkti patį geriausią.

Savaime suprantama, jog prieš išvykstant norėdami rezervuoti automobilį svečioje šalyje turėsite naudotis internetu. Reikia pabrėžti, kad automobilio rezervacija internetu yra labai palanki automobilį norinčiam išsinuomoti asmeniui, kadangi tokiu būdu galima šiek tiek sutaupyti.

Domėdamiesi esamomis sąlygomis, atidžiai  pažiūrėkite, kas įeina į automobilio nuomos kainą, kad atvykus į svečią šalį nekiltų nemalonumų. Reikia pasakyti, kad kiekviena automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė taiko skirtingas sąlygas, kurias būtina kruopščiai išanalizuoti.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog kai kuriose šalyse už galimybę nuomojamą automobilį vairuoti kitam asmeniui, gali tekti primokėti papildomai. Tačiau ši papildoma paslauga nėra vienintelė, už kurią gali teiti sumokėti papildomai: daugiau pinigų gali tekti išleisti ir tais atvejais, jei jums prireiks automobilinės vaikiškos kėdutės, stogo bagažinės ar tam tikrų padangų (pavyzdžiui, žieminių).

Jei jus domina galimybė automobilį svečioje šalyje išsinuomoti kuo pigiau, galite užsisakyti naujienlaiškius – jų dėka būsite informuoti apie patraukliausias kainas, taikomas nuolaidas ir pan.

Tikimės, kad šie paprasti, tačiau naudingi patarimai jums pravers ir jūsų viešnagė svečioje šalyje bus išties maloni.

Rašyti komentarą