Kas yra kasetės variklis?

parašė , 2013-07-28 22:56

Yra gausių būdų palaikyti duomenis. Vienas iš paprasčiausių yra vartojant kasetės variklį. Tipiškai panaudotas archyviniam laikymui, šitie prietaisai perskaito ir rašo duomenis apie magnetinę kasetę. Skirtingai nuo disko, kuris siūlo laisvosios kreipties laikymą, kasetės pasiūlymai nuoseklus prieigos laikymas. Tuo metu, kai diskas sugeba pajudėti nuo vienos padėties diske kitam per milisekundes, kasetės varikliai turi iš eilės pajudėti per kasetę, kad pasiektų tam tikrą duomenų juostą. Tai yra priežastis, lėčiau siekia laikų; tačiau, ši laikymo sistema turi ilgai archyvinį stabilumą ir labai palankią vieneto kainą.
Apie gumos paketo dydį, kasetės, panaudotos kasetės variklyje, yra palyginti tvirtos. Tipiškai panaudotas, kad palaikytų labiausiai gyvybinius kompiuterių duomenis, kasetės varikliai gali būti įstatyti į kompiuterinę sistemą ar panaudoti kaip išorinis prietaisas. Jie yra taip pat pasiekiami įvairovėje dydžių su įvairia talpa. Pavyzdžiui, naminis ir vienas įstaigos naudojimas gali pareikalauti variklio su gebėjimu sukaupti tarp 20-80 gigabaitų; tuo metu, kai kompiuterių tinklai ir dideli serveriai gali reikalingas variklio su gebėjimu laikyti šimtus gigabaitų ar net terabytes duomenų.

Pašalpa naudoti kasete pagrįstą laikymą

Aišku, svarbiausia bet kokio laikymo prietaiso funkcija turi atkurti svarbius duomenis kai reikalinga. Kasetės varikliai daro tai gerai, aprūpindami kelis pranašumus, apimdami automatinę nugarą viršuje gebėjimas, lengvumas naudojimo, ir patikimumas. Vartotojas tiesiog įdeda kasetę į jų variklį, ir per momentus, tai sugebės palaikyti, apsaugoti ir atkurti kritiškus duomenis. Kasetės sugeba palaikyti daugiau, negu tik vienos rinkmenos; jie gali sukaupti aplankus ar visus kompiuterių variklius. Paprastai, programinė įranga, kuri atvyksta greta prietaiso yra intuityvi ir labai lengva suprasti. Papildomai, vartotojai gali versti variklį palaikyti duomenis patogiais laikais, toks kaip vakare ar per priešpiečių lūžius ir kiti laikai, kai kompiuteris galbūt nėra naudojime.

Yra kelios nenauda į kasete pagrįsto laikymo naudojimą. Nugara viršuje apdirba, gali būti daug darbo reikalaujantis. Papildomai, skirtingai nuo to internetinis palaiko paslaugas, kasetės varikliai reikalingas fizinio kišimosi., Pavyzdžiui, kiekvienas taip dažnai, vartotojas turės pridėti naują kasetę ir sukaupti panaudotą kasetę seife, saugioje vietoje. Kasetės varikliai gali taip pat būti palyginti brangūs; tačiau, dauguma vartotojų vertina dvasios ramybę, kuri atvyksta su žinojimu, kad jų duomenys yra saugiai palaikyti ir bus pasiekiami atveju nenumatyto blogiausio atvejo.

Rašyti komentarą