Debesies partneris, kuris sugeba įtikinamai parodyti, kad tai turi ir gebėjimą ir kompetenciją

parašė , 2013-11-22 21:18

Iš esmės, mes galvojame ši naudinga elgesio taisyklė:

Nėra visas Debesis ‘tiekėjai’, yra lygiai kompetentingi užpakaliniame gale, tiktai dirba su Debesies partneriu, kuris sugeba įtikinamai parodyti, kad tai turi ir gebėjimą ir kompetenciją pritaikyti jos Debesį, siūlantį pritaikyti jūsų poreikį.

Šis tvirtinimas gali savo ruožtu būti analizuotas sekančiai:

Infrastruktūros gebėjimas garantuoti saugumą

Organizacijai jautriose sutikimui rinkose finansinių ir teisėtų paslaugų ir iš tikrųjų daugelyje profesinių kontekstų, saugumas yra nesvarstytinas. Sąvoka ‘saugumas’ čia apima abu gebėjimą ginti kompanijos perimetrą nuo išorinės grėsmės, pasiūlymo ištekliai, kad padėtų vidaus tikrinimui ir pasirašytų politiką dėl informacijos vartojimo ir išsaugotų kompanijos verslo procesus atveju žlugdymo
Jūsų numatomas Debesies partneris turi todėl sugebėti pasiūlyti įrodymą išteklių visuose šituose rajonuose.

Kompetencija ir gebėjimas garantuoti tinkamumą

Tai tiesiog nepriimtina technologijos tiekėjui šaukšto kliento reikalavimams į formą, patogią sau savarankiškai. Teisingas sprendimo projektas turi atvykti iš dokumentuoto, repeatable procesas kliento įsipareigojimo, kuris išveda pritaikytą struktūrą, kuri yra produktas įsitraukusio pasikalbėjimo tarp abiejų pusių (partneris ir klientas). Tas pasiūlytas sprendimas turi savo ruožtu būti pastoviai apžvelgiamas ir pritaikomas aplinkybei ir keičiamas, kad atitiktų kliento keitimo poreikį, vėl, prie įrodyto, apčiuopiamo procedūrų komplekto.

Toks metodas bus nuliui, bet geri ketinimai jei ne palaikytas pramoninės jėgos skaičiuoja potencialą. Debesies kontekste, tai reiškia jūsų išnomuotą infrastruktūrą, ar platforma turi būti įkurdinta aukštoje atlikimo priemonėje – kuris yra, datacentre, sudarytas iš daugialypės aktyvios valdžios ir vėstančių dalijimo kelių su likusiais be darbo komponentais, yra tolerantiška klaida, kad aprūpintų aukštą tinkamumą. Neturi reikėti prisidėti, bet deja tai turbūt yra: niekas iš to nebus vertas mokėti už tai, jei tai nebus gerai palaikoma prie plataus, patyrusios kompanijos inžinierių partnerio galą, gabų pasiūlyti teisingas ištisą parą ir verčiau vietinis palaikymas.

Galutinis rezultatas: labai patartina įvykdyti pakankamą reikiamą stropumą, kad nustatytų, kad bet koks siūlytas Debesies partneris sugeba sutikti šituos kompetencijos etaloninius testus.

Paslaugos Lygmens Sutartys nustato teisingo Debesies santykio laukimą

Kas, jei jūs atpažįstate partnerį, kuris turi įtikinančią sistemos projekto techniką ir kuris taip pat sutinka technologinius etaloninius testus, identifikuotus virš? Yra jūs iš miško tada? Ne ganėtinai. Paskutinė galvosūkio dalis turi pastatyti kelią jums abiem, gauna tai, ko jūs norite iš santykio. Tai yra, kur tinkamai konstruotas memorandumas terminų – paslaugos lygmens sutartis (SLA) – yra padėtas į vietą kaip fondas partnerystės trukmei. Viso sandorio vertės tvirtinimo raktas turi būti aiškia priemone tam, kad išmatuotų atlikimą prieš sutartus tikslus, sankcijas ir atsakymus svarstomos problemos vadybai ir komplektui ne tik mažiausias bendrasis vardiklis deliverables, bet kaip tiekėjas gali pranokti kitus.

Mes kalbėjome anksčiau apie atsakingą tiekėją būdamas gabus pasiūlyti tinkamą viešų, privačių ir hibridinių Debesies sprendimų mišinį. Gali būti naudinga šiame punkte apžvelgti tai, ką tai galėjo reikšti jums kaip numatomas Debesies klientas praktiškai.

Jūs būsite visiškai priklausomas nuo tiekėjo infrastruktūros, taip, jei tai nebus iki įbrėžimo, jūs galite turėti svarstomas problemas.

Tokiu būdu jūs turite paklausti savo tiekėjo šis komplektas klausimų – ir nesitęsti, jei jūs nesugrąžinate pakankamų atsakymų:

Kompanija gali iš tikrųjų palaikyti jūsų sistemas? Tai turi teisingą ekspertizę? Kur duomenys yra laikyti, ir tai laikosi tinkamų įstatymų ir jūsų pramonės sutikimo apribojimų? Kas saugumo profilis yra panaudotas? Kokie tiekėjai ir technologija yra išdėstytas, pavyzdžiui? Jie yra atidaryti aplankymui ir jų tikrintiems patogumams? Kas yra protokolas ir komplektas SLAs duomenų atgavimui? Kokia partnerio technologija yra vietoje ir kas yra lygmuo santykio ir prieiga jūsų tiekėjo tiems žaidėjams? Tiesą sakant, jūsų naujas partneris turi pakankamai traukimo su ‘suaugusiais jaunuoliais’, kad gautų jus labai patrauklus reikalas? Kaip aiškus ir vaiskus yra jie išreiškiant kainomis ir ten lankstumas sutartiniuose terminuose?

Sujungimo galimybė yra karalius

Mes paminėjome ‘sujungimo galimybę’ virš. Kad būtumėte specifinis, jums reikia jūsų Debesies partnerio, kad bazuotumėtės labai aukštame atlikime datacentre, kadangi tai duos prieigą prie plataus diapazono aukščiausios pakopos komunikacijos tiekėjų, ir labai aukščiausio juostos pločio, jūs galite galbūt pasiekti. Tai reikš minimumą ryšių su ‘Gryna, žema latencija ir geriausiu kainos atlikimo santykiu.

Gali taip pat būti labai pageidaujama gauti geografinį išsklaidymą. Tai palanku, kadangi tai gali reikšti daug tvirtesnį saugumą ir ilgaamžiškumą jūsų duomenims. Geriausias sprendimas: datacentres skirtingose šalyse – ne tik dvigubinimas name! Kodėl? Kad būtumėte bukas, jei bomba susprogdina tą pastatą, jūs nesėdėsite išdidus.

Rašyti komentarą