Populiarus iphone apps verslininkams

parašė , 2013-11-08 17:17

Jei jūs panėšėjate į daugumą trokštančių verslininkų, jūs turbūt galvojate apie savo verslą ir kitą daiktą, kurį jūs turite padaryti, kad padarytumėte jūsų darbą pasisekimu, net kai jūs esate toli nuo savo kompiuterio. Tuo metu, kai darbas, kas poreikis būti padarytas yra toks tai, kas gali paimti jus nuo nieko į kažką, dauguma nešiojamųjų telefonų neturi gebėjimo suteikti jums programinę įrangą, kurios jums reikia, kai jūs esate užsivertęs darbais. Yra kai kurių iš populiariausių produktyvumo paraiškų, kurios egzistuoja iPhone, tokiu būdu jūs galite pasilikti greitomis su viskuo, kas turi būti padarytas jūsų verslui, nepriklausomai nuo to, kur jūsų diena gali paimti jus.
Nesvarbu, kaip geras jūs galite manyti, kad jūs esate besilaikančiame take kiekvieno dalyko, kuriuo jūs turite rūpintis kasdieniniu pagrindu, gali būti laikų, kad bent jau vieni ar du dalykai nuo jūsų, kad padarytų sąrašą gali nepavykti įtrūkimai. Tuo metu, kai didžioji dalis gali užsirašyti pastabas, panaudojančias rašiklį ir popierių, iPhone turi didelę alternatyvą ReQall formoje. Tuo metu, kai daug paraiškų suteikia vartotojams paprastą, kad padarytų sąrašą, ReQall susijungia, jūsų į – tikrai įrašo į sąrašą, apsipirkimo sąrašas, ir balso memorandumai į lengvą, kad panaudotų paketą. Geriausia ypatybė yra, kad prie duomenų, turėtų savyje ReQall, gali gauti prieigą nuo daugiau negu tik jūsų iPhone. App sinchronizuoja į jūsų internetinį pranešimą, tokiu būdu jūs galite gauti prieigą prie savo pastabų nuo jūsų kompiuterio jei jūs, taip išsirinkite.

Tie, kas buvo kada nors sugautas naujame mieste su specifinio produkto ar paslaugos reikalingumu mėgs YPMobile paraišką. Tuo metu, kai mes visi žinome, kad neįmanoma nešti geltonuosius puslapius aplink su jumis, kur kada nors jūs einate, YPMobile duoda vartotojų prieigą prie randamų Geltonųjų puslapių, tokiu būdu jūs galite lengvai surasti tai, ko jūs ieškote be labai mažų pastangų. Kaip pridėtas bonusas app net duoda jums opciją ieškoti prie kategorijos, tokiu būdu jūs galite surasti artimiausius restoranus į savo einamąją vietą, jei jūs neturite jokio sprendimo rakto dėl, kas išsirinkti pietums.

Galiausiai iPhone vartotojui, kuriam reikia elektroninio asmeninio padėjėjo pagalbos yra paraiška, vadinta PageOnce Asmeninis Padėjėjas. Skirtingai nuo kitų paraiškų, kurios suteikia vartotojams specifinę paslaugą, PageOnce ima visus jūsų internetinius pranešimus ir jungia juos į patogų vartotojui interfeisą. Šis app duoda jums gebėjimą apžiūrėti bet kokį pranešimą, kuris turi reikšmę labiausiai jums duotame punkte laiku. Vienintelė nenauda yra duomenys, kuriuos ji aprūpina, yra perskaitytas tiktai, neleisdamas jums daryti tą svarbų užmokestį, kad jūs tik suprasdavote, kad jūs nepataikėte.

Jie yra tik kelios iš populiariausių produktyvumo paraiškų iPhone. Ar jūs turite sulaikyti etiketes ant padėties visų jūsų svarbių pranešimų, ar jūs tik turite padaryti sąrašą užduočių, kurias jūs turite užbaigti bet kokią duotą dieną, šitie apps gali duoti jums įrankius, jūs turite paversti savo verslą į kraunantį pumpurus pasisekimą.

Rašyti komentarą