Didelė mintis, ir niša! padarykite sutelktą į žmogų panašų robotą apps!.

parašė , 2012-03-12 09:08

ikas. Jūs esate Blizgantis!

Nuostabios minties app turėjimas yra malonumas! Jūs praeinate savo kasdienį gyvenimą, ir jūs suprantate ei, jūs turite padaryti į – daro app, kad padėtų jums įrašyti į sąrašą lauke visą medžiagą, kurią jūs norite padaryti.

Tai bauginantis. Jūs neketinate daryti daug pinigų su tuo nors. Ne su Į žmogų panašiu robotu, ir ne, jei jūs nesate laimingas (gana painūs tvirtinimai ten).

Jūs matote, mintys, kurias jūs turite yra iš tikrųjų geros. Kiekvienas galėjo panaudoti todo app (heck, net aš esu tarp tokio app sukūrimo).

Tikra svarstoma problema čia yra, kaip yra jūs, kaip mažas (labiausiai tikėtina 1 asmens kariuomenė) ketinantis konkuruoti prieš pabaisos garsenybes? Jie yra blogi, aš sakau jums! Jūs galite konkuruoti prieš Evernote, ar vienas iš didesnių todo įrašo gamintoją į sąrašą?

Gerai, rimtai, jūs GALITE! Jums reikės įžnybimo laimės, uncijos bendravimo, kibiro rinkodaros, ir galbūt, tik galbūt maža pinigų pilna kišenė!

Nušaukite juos mažas
.

Kas jūs galite, ir turite padaryti, naktiniai klubai vietoj to yra, daro ar randa nišą. Jūs turite blizgančią mintį, dabar darote tai briliantu-er! (Aš turiu registruoti tai kaip prekyženklį!)

Mintis, kad jūs galite gauti sutelktą app turėtų daug pašalpos:

– Tai padeda jums daryti mažesnį ir paprastesnį app (nepavykusio app įpročio nerimas yra per blogais…) – Jūs turėsite žmones, kurie turi tik, kad specifinis poreikis – Jūs galite paversti į 1 app į daugelį nišų (tai yra, kur pinigai iš tikrųjų yra padaryti!) – Hmm, buvo šis kitas daiktas…

Ką jūs darote?

Atgal į mūsų pavyzdį todo apps. Yra kai kurios nišos mintys:

– Apsipirkimo sąrašas – turi ypatingą pasiūlymų rodymą app, rekomenduoja gerą įkainojimo pasirinkimą, įsimintiniausia vieta, kai vartotojas turi nesveiką dalyką jų sąraše

-A darbo sąrašas – įrašo į sąrašą su multilygmens pasirinkimu, tokiu kaip priminimas, kai galutinis terminas yra šalia, opcija sulaikyti laiko taką išleistą kiekvienai užduočiai, susisiekite su detalėmis ir sinchronizuojantis su kalendoriais

-A baidariu nuoma blog patarimų sąrašas – Naudingas bloggers, jūs rašote sąraše TOC jūsų blog, ar kai kuriuose patarimuose, kuriuos jūs gaunate tuo metu, kai jūs esate traukinyje, ir ant kiekvieno dalyko spragtelėjimo, jūs esate apdovanotas dideliu teksto įvesties rajonu, kad parašytumėte jūsų turinyje, opcija siųsti elektroniniu paštu blog įėjimą ar skelbti į jūsų mėgstamą blogging svetainę

-A vaiko imunizacijos sąrašas – raktas visose jūsų vaikų detalėse, ir jų imunizacijos sąrašas galėjo būti pristatytu automobiliu (pagrįstas gimimo data), ir vartotojams leidžia pakeisti datas, su priminimo ypatybe per pavojaus signalą, sms ir elektroninis paštas (čiulbesys per malonėkite) (heck įmeta Facebook taip pat tuo metu, kai jūs esate tame!)

-ToRead sąrašas – sąrašas knygų, kurias jūs norite perskaityti, ir nuo to, sprendžia kažkokią rekomendaciją vartotojams, kad gautų susietas knygas, duoti sąsajas su jūsų Amazonės filialo sąsajomis, kad, kai jie perka knygas, jūs gautumėte kai kurias pajamas!

Prašom pavogti juos! Aš maldauju jūsų!!

Jūs matote, anksčiau minėtas sąrašas turi standartinį branduolį į tai, jūs tik turite padaryti todo sąrašą vieną kartą, ir jūs galite tada puiki gaida app ir išleisti daugialypį skirtingą apps. Be gavimo nišos app jūs dabar turite daugialypius apps, kurie duoda jums daugiau daugiau žmonių neapsaugojimo, kad gautų daugiau pinigų išleisti mane!

Tik nesustokite ten, nors, padarykite daugiau iš visko. Jums tik reikia į nišą to!

Iki kito karto…

Sayonara (ei aš tik niched viso labo!)

Rašyti komentarą