Taikomasis išsivystymas ipad: žinokite paskutinį ios 5.

parašė , 2012-03-07 16:58

ikas. Obuolio iPad2 viršijo visus komercinius rekordus šiais metais. Būdamas efektyviausia, išpuoselėta ir lengvasvorė tabletė, pasirodanti į jo geriausią, Obuolys persiuntė 13 milijonų iPad vienetų Q3 2011. Įspūdingas stotas, rodantis 36.8 procentų vystymąsi, paliko Obuolį būdamas aukščiausias tabletės pardavėjas. Su daugiau kaip 200 naujų ypatybių, pasaulinė pažangiausia operacinė sistema yra tiktai pagerėjimas. Su pradžia iOS 5, Obuolio prietaisai rodo greitą pagerinimą ir pardavinėjimą. Toliau, ypatingos iOS5 ypatybės padrąsino iPad taikomąjį išsivystymą net daugiau.
iPad supirkėjai paskolos studentams susitelkia ties kai kuriais iš konkurencingiausių iOS 5 ypatybės išvystymo tvirtas apps pagrįstas nauja operacine sistema.

iOS 5 Žudikas rodo

iPad visada būdavo vienas iš labiausiai pažengusių prietaisų. Su jo greita revoliucija, tai visada turi kažką mažai pažįstamo, kad pasiūlytų jo vartotojams. Šį kartą, su iOS 5

Obuolys siūlo sekantį:

Pranešimo Centras: pranešimo centras, iOS 5, buvo puikiai suderintas minimaliam pertraukimui. Jo erzinančio pakeitimas pasirodo, pranešimo sistema, iPad išsivystymas leidžia vartotojams įkurti būdą, kuriuo jų pranešimas turi atvykti į jų prietaisus. Vartotojai gali taip pat išrinkti pasirinkimą jokiam pranešimui. Jie gali smūgiuoti ekranas, kad pasiektų app tam, kad pamatytų žinutę. Tačiau, jei vartotojai nori ignoruoti žinutę, žinutė tiesiog dings.

IMessage: IMessage siūlo funkcionalumą, darbai panašų į daugelio žinutės paraiškų, išvystytų Į žmogų panašiam robotui ir kitoms protingoms telefoninėms platformoms. Vartotojai gali nusiųsti ir gauti tekstą ar greitas žinutes bet kuriam iš iOS, 5 įgalintų prietaisus, veltui. Kadangi ši pranešimo paslauga naudoja internetą, vartotojai neturi užmokėti už kiekvieną žinutę pagal tinklo planą. Apple OS-5 aprūpina tiesioginę prieigą prie šios ypatybės. Taip pat, vartotojai gali kreiptis į žinutę ar elektroninio pašto adresui ar telefono numeriui. Tai apima protingas funkcijas, kad automatically randa draugus, naudojančius tą pačią Operacinės Sistemos versiją.

Integracija su iCloud: iCloud yra paslauga, kuri padeda turiniui sinchronizuoti į visus iOS-pagrįstus prietaisus. Palikdamas atgyvenusią įsiaudrinusią technologiją, iCloud priimtas radijo imtuvas sinchronizuoja praktikas. Tiktai iOS 5 patobulinti prietaisai turi iCloud paslaugą. Tai laiko artimą asociaciją iTunes. Tačiau, jei vartotojų noras sinchronizuoti didesnę patenkintą, įsiaudrinusią sinchronizaciją yra visada greitesnis.

Multiprisilietimo gestai: Tai yra viena iš labiausiai stimuliuojančių arenų iPad taikomiesiems supirkėjams, užsiimantiems iPad taikomuoju išsivystymu. Obuolys OS 5 versija siūlo tvarkingiausią pokštą sužnybti ekraną su keturiais ar penkiais pirštais tam, kad sugrįžtų iš bet kokios paraiškos į Home ekraną.

Obuolio nauja rinkos įgijimo praktika

Žadintas naujų sąmoningų kaina pasirodančių rinkų, Obuolys yra prepping mažam, mažo biudžeto tabletės prietaisui. Pagal pranešimą, mažesnė versija iPad, iPad mini, turi būti pradėta su tuo pačiu, 1024 prie 768, ekrano sprendimas kaip srovė iPad 2. Dėl mažesnio parodymo, Obuolys padidins vaizdo elemento tankumą, tokiu būdu aprūpindamas traškesnį atvaizdą.

Matyt, Obuolys pradėjo išsivystymą iPad 2’s perėmėjas, įliedamas kelias etaloninio testo ypatybes prietaise. Tariamai, Obuolys planuoja iPad 3’s pradžia pirmame 2012 ketvirtyje. Tai pakels iPad 3’s sprendimas ir siūlys geresnę aparatinės įrangos konfigūraciją palyginti su einamaisiais Obuolio prietaisais.

Su augančiais pardavimais Obuolio iPad ir iPhone prietaisų, iPhone ir iPad app išsivystymas klesti. Tarp neseno apps, HeyStak yra populiarus. Skirtingai nuo to, Microsoft paieškos iniciatyva, HeyStak yra socialinė paieška, kuri varo socialinį paieškos aspektą. Disney neseniai įvesdavo paraišką, pavadintą Puffle Pradžia. Tai yra vėsus žaidimas šiek tiek kiniško biliardo ir Geriausios kokybės Mario mišinys. Tai turbūt taptų vartotojų mėgstamu mėnesio pasirinkimu.

Rašyti komentarą