Didelė technologija Naujuosius Metus.

parašė , 2012-04-10 19:44

ikas. Technologija nuolat paverčia ir plėtojasi, ir tokiu būdu aš esu apskritai smalsus pamatyti tuo, kas duos naudos ir naudingas man Naujuosius Metus. Yra įvairių naujų paslaugų ir prietaisų, pasirodančių ant scenos, bet tarp daug triukų gali būti kai kurie tikri technologiniai grynuoliai.

Aš ketinu pabandyti išrinkti tik dvi dalis labai einamosios technologijos, kuri gali neabejotinai vaidinti svarbų vaidmenį man Naujuosius Metus priekyje.

1. Mano pradinis pasirinkimas yra IPTV. IPTV atliko kada nors svarbesnį vaidmenį daug aspektų mūsų kiekvieną dieną gyvenimai, paprastai be mūsų, net pripažindamas, kad mes liudijame IPTV sprendimus. Su protingos televizijos pažanga, ši technologija jau pasirodo mūsų namuose su visu elegantišku ir žaviu pasirinkimu, su kuriuo tai atvyksta supakuota
Jūs galite jau žinoti, kad ši technologija yra pagrindas produktų ir paslaugų kaip BBC internetinis iPlayer, bet laimei jūs galite klubine apranga dabar turėti panašius pažangius patogumus savo poilsio kambario viduje.

Protinga televizija yra pažangaus kompiuterio ir aukšto specifikacijos televizoriaus susimaišymas. Galima tekėti jūsų labiausiai pageidaujami kino filmai tiesiai į jūsų svetainę, taip daugiau nebus jūs turėti panikuoti apie DVDs nuomojamai parduotuvei sugrįžimą. Jūs galite net peržiūrėti tinklą nuo savo Televizijos ir taip pat valdyti begalinį apps tame pačiame būde, į kurį mes įpratome mūsų protingais telefonais. Tai yra puikus susimaišymas daugelio daiktų, kurie yra būtini mūsų šiuolaikinės laboratoriniai tyrimai dienos gyvenimuose į tik vieną paprastą, protingą ryšulį.

2. Kitas dalykas vis daugiau ir daugiau priimtos technologijos, kurią aš mėgstu yra mobili kartotojo sistema. Mobilus kartotojas yra ganėtinai tiesiog sistema, kad pagerintų signalą ir todėl priėmimą mobilių prietaisų neadekvačiuose priėmimo rajonuose. Šitie blogi rajonai galėjo būti įstaigos įvykiais su giliomis konkrečiomis sienomis, rūsio įstaigos pastatais, ypatybėmis su daugeliu plieninių spindulių ar tik labai kaimiškos vietos nepatogumu. Mobilus kartotojų darbas taip pat kaip Televizijos antena tame, kurį jie siūlo didinimui mobiliam signalui, vadinasi aprūpindami mobilaus ryšio telefono nušvietimą žiniasklaidoje, kur tai kitaip nebuvo galima. Kadangi jūs galite manyti, kad daugeliui organizacijų svarbu suteikti jų tarnautojams gerą kokybę ląstelinis signalas, ir vadinasi ši technologija turi vis daugiau ir daugiau paklausos.

Tikrai sunku tiktai išsirinkti dvi dalis einamosios technologijos, kuri turės pagrindinį poveikį per ateinančius metus, bet man, du virš yra mano dabartiniai numylėtiniai. Dabar aš esu šalin, kad užsiiminėčiau banglenčių sportu tinklas mano televizijoje!

Rašyti komentarą