Webos prieš į žmogų panašų robotą.

parašė , 2012-04-05 10:28

ikas. Ankstyviems smartphone aistruoliams iš tikrųjų padarė įspūdį technologija ant Delno prietaisų. Tai įgyvendino smartphone technologiją. Aistruolių dauguma mėgo šmaikštų, elegantišką parodymą.

Atvykite šiandien, ir mes turime Į žmogų panašaus roboto įkurtus prietaisus, perimančius geriausią tabletės Pc rinką. Tai yra nenuostabu, kad beveik visi nori nupirkti tabletės asmeninį kompiuterį tinkle. Priešingai, atrodo, Tinklas OS prarado lenktynes beveik visiškai.

Bet visa tai galbūt ketina pasikeisti dėl pasirodymo HP TouchPad. WebOS ant šios tabletės rodo naują, atgaivintą interfeisą. OS, kuris įpareigoja paimti Į žmogų panašaus roboto lenktyniavimo galvą – ant velėnos. Taip, HP versija triumfuos prieš Į žmogų panašų robotą?
Daugiausia Taip! HP WebOS yra ganėtinai traškus ir lygus, labai panašus į tai, ką Delną OS parodė praeityje. Ankstyvesnės svarstomos problemos, kurios nukamavo WebOS perdavimą tokį klubine apranga kaip iškleręs multiužduočių skyrimas yra dabar taisytos paskutiniame OS pakitime.

HP OS taip pat buvo atlikimas, pakeltas, kad pritaikytų geriausią tabletės asmeninio kompiuterio tabletės projektą, kažkas, kas tęsia dažnai lankyti Į žmogų panašų robotą OS. Tinklas operacinė sistema konkuruoja gerai prieš Į žmogų panašaus roboto Medaus korį – Google versija Į žmogų panašaus roboto operacinė sistema, suplanuota aukščiausiems tabletės asmeniniams kompiuteriams. Abi sistemos yra apytikriai pagrindinės, kad vadovautų dėl greičio, vartotojų interfeiso, panaudojimo patogumo ir formos faktoriaus.

Vienas kelias, kurį WebOS sulaiko toli už yra apps siena. Į žmogų panašaus roboto app pasiūlymas nustelbia apps prie WebOS prie nutolusios ribos. Pagal nesenus apytikrius apskaičiavimus, Į žmogų vandens turizmas panašus robotas gyrė katalogą, bėgantį šimtas tūkstančių tuo metu, kai HP OS sportas tik tūkstančiuose. Tai daugiausia pamatoma kaip nebuvimas netikroje technikoje, valdančioje HP pakitimą. Bet tikrą praradimą pakels numatomas tabletės vartotojas, kuris susiduria su apribotais pasirinkimais. Sąžiningai kalbėdami, apps prie Į žmogų panašaus roboto yra didžiulis vertės pridėjimas į OS.

Į žmogų panašus robotas neturi triuškinančio pranašumo. Tai stovėjo su ta pačia dilema kai sukrautas prieš interneto operacinės sistemos HP’s Tinklą, kuriuo OS yra ganėtinai patogi vartotojui sistema ant aukščiausio tabletės Pc s. Su mažomis pastangomis ir protinga rinkodara, HP gali pakeisti situaciją prieš Į žmogų panašų robotą. Bet tai turi turėti reikalo su įmone išmintingai kadangi HP perdavimas nėra krepšys, pilnas app teigiamų veikėjų, ir vartotojai gerai žino tai.

Išskyrus apps, WebOS yra ganėtinai girtinas pretendentas į Į žmogų panašų robotą. TouchPad pasirodo kaip gana vertas priešininkas ir yra puiki paroda HP meistriškumo ant OS. Jei HP sistema gali pagerinti app vaikutį viršuje ir užauginti jo rinkos dalį, mes galėjome pamatyti trečią pagrindinę tabletę OS jungimas prie mūšio. Galbūt, ateitis pamatys vartotojo pirkinį tabletės asmeninis kompiuteris tinkle. Šiuo metu, nors, Į žmogų panašus robotas vadovauja paukštidei!

Rašyti komentarą