Suknelės internetu

parašė , 2017-05-16 19:32

Užsukus į parduotuvę „Rožinė Pantera“ ir pasidairius gražių suknelių http://www.rozine-pantera.lt/lentyna/sukneles-internetu/, supranti, kad geras stilius ir kūno formos nėra susiję dalykai. Jeigu nori gerai atrodyti, tiesiog reikia mokėti tą daryti. O gerai atrodyti gali visi – ir rožinės panteros, ir maži skruzdėliukai.

Kodėl taip jaudinamasi dėl savo dydžio

Http://www.rozine-pantera.lt/lentyna/sukneles-internetu/Mūsų visuomenė nuolat susikuria pati sau dirbtinių problemų. Jeigu kažkada seniau iš tiesų rimta problema buvo išlikimas, nesirgimas ligomis, galimybė likti gyvam, tai pasibaigus šioms problemoms prasidėjo psichologinės. Viena iš jų – diskomfortas dėl savo išvaizdos. Kūno suvokimas kažkodėl šiuo metu yra toks siauras, jog yra tik keletas standartų, leidžiančių moteriai atrodyti vienaip ar kitaip. Labai daug tų standartų pirmiausia yra išvaizdoje. S dydis laikomas pačiu gražiausiu, o XXL – kažkas baisaus. Todėl moterys, kurios turi didesnius dydžius, nuolat patiria diskomfortą. Negana to, kad visuomenė jas tarsi žemina, tai dar ir nesudaromos normalios sąlygos gyventi. Rasti savo dydžio gražių drabužių sunku.

Didžiausias diskomfortas – kai nerandi tinkamų rūbų

Kaip sako dėl skydliaukės didelį antsvorį turinti Erika, rasti tinkamų drabužių tikrai yra sunku. „Turi būti ta standartinė, kad galėtum kažką rasti. Jeigu tik turi didesnes formas, nueini į parduotuvę ir jautiesi kaip nykštukų rojuje. Atrodo, viskas pritaikyta labai liekniems žmonėms, o tokiems kaip man – nėra. Suprantu, lieknumas yra sveikintinas, nes tai rodo, kad žmogus sveikas, nenutukęs, juda, gerai maitinasi. Bet palaukite, juk ir tie, kas visgi turi šiokį tokį svorį, nori turėti gražių ir tinkančių rūbų. Man svorio susimažinti neleidžia skydliaukės problemos. Tai ką man dabar daryti? Arba ką daryti tai mamai, kuri pagimdžiusi dvi naujas gyvybes priaugo dvigubą savo svorį? Aišku, reikia stengtis jį kontroliuoti, bet kartais nesigauna, ir kol taip yra, nuoga nevaikščiosi, arba su kokiu bulvių maišu. Taigi, man tikrai gera žinoti, kad pamažu atsiranda tokių parduotuvių, kurios skirtos didesnių dydžių moterims“, – sako Erika.

Stilių sukurs gerai parinkti XXL drabužiai

Stilistė Jana sako, kad iš tiesų kiekviena moteris atrodo puikiai, kai dėvi jai tinkančius, gerai parinktus drabužius ir kai yra pati patenkinta, jaučiasi gerai. „Net jeigu neatitinki įprastų svorio kategorijų, gali atrodyti stulbinančiai gerai. O kita moteris, būdama „S“ dydžio, tačiau dėvėdama nykius, nederančius rūbus, gal atrodys kaip neįdomi pilka pelė. Nes grožis slypi ne centimetruose“, – sako stilistė.

Rašyti komentarą