Kaip sužinojote apie interneto prekybą?

parašė , 2017-05-30 09:44

ParduotuvėAr prisimenate tą pirmąjį kartą, kada užsukote į 1a.lt interneto parduotuvę? Gal tą padaryti ir ne taip lengva, kadangi kartais paaiškėja, kad mes net nenutuokiame, iš kur sužinojome apie vieną ar kitą dalyką. Tačiau visai gerai, kad kartais mums būna pateiktos automatinės apklausos, kurios verčia papasakoti, iš kur sužinojai viena ar kita. Tos apklausos ir atskleidžia daug įdomių atsakymų. Be to, kad vedama kiekybinė statistika, taip pat atsiranda ir kokybinių atsakymų. Štai keleto žmonių įdomesni atsakymai apie tai, kaip jie sužinojo apie vieną ar kitą interneto parduotuvę.

Pamato reklamas

Būtent apie 1a.lt interneto parduotuvę sužinojusi Giedrė sako, kad pamatė kažkokią reklamą. „Man atrodo, aš internete ieškojau kažko namams, berods durų kilimėlio, nes senąjį sugražė šuo. Ieškojau bet turbūt manęs nenuvedė paieška į šią būtent interneto parduotuvę. Tačiau vėliau, naudojantis socialiniais tinklais, man vis šone išmesdavo tokias reklamas, kur būdavo reklamuojami labai gražūs ir pigūs kilimėliai. Nežinau, kaip tiksliai viskas ten internete veikia, tačiau man visai patinka, kad kompiuteris jau žino geriau už mane, ko man reikia, ir man tai pasiūlo. Tai net nereikia gaišti laiko, kad kažką susirasčiau – iškart būna lyg padėta. Taigi, aš ten ir nuėjau ant tos reklamos, o paskui pamačiau ir kitų labai gerų dalykų namams ir tada tikrai tik džiaugiausi, kad ten apskritai užsukau ir gavau pasinaudoti tokiomis privilegijomis bei gana pigiai nusipirkti tai, ko man reikėjo“, – prisimena Giedrė.

Gauna laiškus

Kitos interneto parduotuvės lankytojas Kostas sako, kad dažnai gaudavo kažkokius reklaminius laiškus, kuriuos skaitydavo. „Čia gal būtų galima apkaltinti mano blogą ir nuobodų darbą. Kol dar nebuvau jo metęs, tai taip nekęsdavau tų valandų biure, kad net skaitydavau savo šlamšto katalogą, visokias reklamas. Atrodo, tai atliepdavo mano vidinę būseną. Aš skaitau šiukšles, nes pats sėdžiu šiukšlyne ir dirbu bevertį darbą. Taip jausdavau, taip ir dirbau. Kita vertus, vis tiek kažkokios naudos buvo – štai radau per tuos laiškus šią interneto parduotuvę“, – sako jis.

Kita

Kas nors pasako apie parduotuvę dažniausiai moterų tarpe. Nes jos labiau mėgsta girtis naujais pirkiniais. Tiesa, dažniau ta informacija yra apsikeičiama, kai vyksta koks nors susirašinėjimas internete, o tą mėgsta daryti draugės. Tad ir lengva taip sužinoti. Ieško pirkinio, ir randa parduotuvę, taip irgi būna.

Rašyti komentarą