4httpwww spauda ltsciencemokslas htm

Megahost.lt – profesionalus svetainių talpinimas nuo 1 Lt/mėn

parašė , 2012-03-23 02:12

Daugėjant apgaulių tarp hostingo tiekėjų vis sunkiau pasidaro atskirti gerus pasiūlymus nuo taip tik atrodančių. Ypač keblu teisingai priimti sprendimą, kai yra reikalingus pigiai kainuojantis hostingas, kainuojantis litą ar kelis.

Dėl šios priežasties norime jums rekomenduoti jau trečius metus sėkmingai rinkoje veikiančią ir aukšto lygio profesionalus vienijančią Megahost.lt įmonę, kurios paslaugomis teko naudotis ir mums patiems. Čia hostingas jums kainuos pradedant nuo 1 Lt/mėn iki 10 Lt/mėn už 9000 MB vietos ir neribotą duomenų srautą. Už visas talpinimo paslaugas galėsite atsiskaityti tiek sms žinute, tiek bankiniu pavedimu.

Maža to, Megahost.lt klientai už kiekvieną atsiskaitymą renka taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius įmonės siūlomus prizus: tiek suvenyrus, tiek rimtesnes dovanas. Taigi web hostingas yra perkamas su papildoma pridėtine verte. Svarbu žinoti, kad ši bendrovė neriboja paskyrų skaičiaus, tad nebūtinai visus projektus turite talpinti naudojant tą patį prisijungimo vardą.

Kai hostingas yra įsigytas, patalpinta svetainė gali būti naudojama net 10 nemokamų subdomenų dėka. Taigi turite galimybę būti matomais internete vos už 12 Lt į metus be jokių žvaigždučių ar kitų paslėptų mokesčių!

Jeigu šiuo metu kitų bendrovių hostingas jums kainuoja daug daugiau, Megahost.lt komanda mielai pasiūlys visiškai nemokamai perkelti bet kokio sudėtingumo ir masto projektą į savo serverius.

Turėkite omenyje, – jeigu jūsų poreikius neatitinka standartiniai šios bendrovės planai, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais ir jums bus pasiūlytas unikalus, konkrečiai jūsų atvejį atitinkantis hostingas už puikią kainą.

Paskolos verslui – galimybė patenkinti finansinius poreikius

parašė , 2012-03-16 02:19

Kreditas verslui – būdas patenkinti poreikį

Pradedant didelį verslą yra svarbu turėti tikslią ir lanksčią strategiją. Pirminė to kilmė yra ta, kad jūs vis dar nesate visiškai susipažinęs} su finansų bei resursų administravimu, todėl bet kuriuo atveju galite prarasti pinigų. Išimčių nėra ir imant greitą paskolą iš finansavimo įmonių.

Dabar vidutiniam verslui nėra lengva patenkinti pinigines reikmes naudojantis tik bankų paslaugomis. To priežastis yra tai, kad kartu su šiomis paskolomis bankai reikalauja griežtai laikytis numatytų terminų, todėl retkarčiais vidutinio verslo savininkams yra nelengva laikytis sutarimu sutartų reikalavimų.

Koks galėtų būti geras pasirinkimas tokioje situacijoje? Jeigu jūs esate tikrai manote išsaugoti savo įmonę išmintingu būdu, tai jums reikėtų kreiptis dėl paskolos verslui. Tai be abejo yra racionaliausias pasirinkimas patenkinti verslo poreikius, pavyzdžiui darbo užmokesčio išmokėjimas, medžiagų pirkimas ir inventoriaus įsigijimas ir laikymas. Šie elementai vaidina esminį vaidmenį ne tik smulkiame versle, bet ir didžiulėse įmonėse.

Paskutiniai įvykiai padidino mažo verslo kreditų poreikį. Dėl buvusios finansinės krizės, tiek didelės, tiek mažos kompanijos patyrė nuosmukį dėl buvusios nestabilios ekonomikos. Dažniausiai bankai nesuteikė greitos paskolos, todėl verslui buvo ypač sunku išsilaikyti rinkoje. Todėl ypač padėjo greitos paskolos. Nuo tada verslo paskolų poreikis ypač padidėjo, nes stabilizavo rinkos situaciją. Paskolos verslui grąžinimo sąlygos yra priimtinos jas gavusiems ir gali jiems padėti išplėtoti verslą.

Nepergyvenkite, jei jūsų kreditingumo istorija nėra gera. Jums nereikės įkeisti savo verslo ir procesas turėtų vykti sklandžiai. Verslo paskolos gali jums padėti pasiekti stabilumą esant esant permainoms rinkoje. Taigi nieko nelaukite, jei tik yra poreikis, realizuokite savo verslo poreikius paėmę verslo paskolą.