Geriausi 2013 mc serveriai 1 6 2

MC serveriai

parašė , 2013-06-19 10:24

Minecraft yra labia populiarus žaidimas, kuris jau tikrai neblogai įsitvirtino į bendrą kompiuterinių žaidimų rinką. Tačiau jis turi taip ir nemažą privalumą prieš kitus labai populiarius kompiuterinius žaidimus – minecraft nereikalauja daug pajėgų iš jūsų kompiuterio, todėl šį žaidimą galima žaisti beveik su kiekvienu kompiuteriu, kuris turi prieigą prie interneto.

mc-serveriaiJeigu jūs esate patyręs žaidėjas ir ieškote, kur galėtumėte žaisti kur kas patogiau, tuomet dabar turite galimybę patys išsinuomoti serverį su savo norimais nustatymais. Mc serveriai internetu yra išnuomojami labai paprastai – reikia tiesiog užsukti į nuomos tinklapį ir ten išsirinkti savo norimą mc serverį. Tuomet, kai jau rasite savo norimą mc serverį su nustatymais, kurie idealiausiai tinka, galėsite apmokėti nuomos laikotarpį sms žinute arba banku – tai jau priklauso tiesiogiai nuo to, kaip nuomotojas leis.

Portaluose, kuriuose yra surašyti visi šiuo metu egzistuojantys ir aktyvūs mc serveriai, kuriuose galite žaisti vienas arba su savo draugais. Visgi, kartais norisi suorganizuoti kokį nors privatų turnyrą, tad tokiu atveju, kad nebūtų jokių pašalinių žmonių, geriausiai būtų išsinuomoti savo mc serverį. Be jokios abejonės, po kurio laiko galėsite jį ir nusipirkti, jeigu turite pakankamai lėšų tam. Vėliau, galėsite leisti ir kitiems už pinigus žaisti savo mc serveryje ir taip uždirbti papildomų pinigų.

Skaityti toliau “MC serveriai” »