Greitieji kreditai

Kas naujo greitųjų kreditų įmonėse 2019 metams pasitinkant rudenį?

parašė , 2019-08-18 22:46

Atėjus 2019 metų rudeniui ir ne už kalnų esant naujiems mokslo metams, keliame klausimą: ar greitasis kreditas kuo nors pasiketė ir ar planuoja artimiausiu metu pasikeisti? Ar per 2019 metus jis užsidėjo naujus apdarus ir ar planuoja užsidėti naują rudeninį arba žieminį švarkelį? Ar greitieji kreditai liks tokie patys ir šių metų pabaigoje, o galbūt galime tikėtis kažko naujo?

Greitieji kreditaiVienintelis pastovus dalykas – nuolatinis pokytis. Taip yra pasakęs vienas filosofas. Tokia išmintis galioja ir kasdieniame gyvenime ir ypatingai tose jo srityse, kurios pasižymi didele dinamika. Rinkos sąlygomis gyvenantis verslas yra būtent tokia sritis. Finansų sritis, finansų rinka nėra išimtis. Galima net teigti, kad ši finansų sritis ir yra labiausiai orientuota į vis naujus pokyčius. „Fintech“ yra akivaizdžiausias pavyzdys kaip labai dideli pokyčiai gali ateiti atrodytų iš niekur. Bet jie ateina ir čia nieko pakeisti neįmanoma.

Pjaunant finansų sritį dar kartą, greitųjų kreditų sritis yra dar labiau orientuota į pokyčius nei kitos sritys. Greitieji kreditai yra paklausiausia finansinė paslauga ir ji yra arčiausia eilinio kliento, todėl greitųjų kreditų įmonės turi nuolatos atrasti būdų kaip nustebinti ir senus, ir naujus klientus. Jei naujovių nebus, tai labai greitai konkurentai nugvelbs esamus klientus ir neleis prisišaukti naujų, nes jų siūlomi naujoviški greitieji kreditai tiesiog bus įdomesni ir patrauklesni.

Skaityti toliau “Kas naujo greitųjų kreditų įmonėse 2019 metams pasitinkant rudenį?” »

4 dalykai kuriuos turėtumėte žinoti apie vartojimo kreditus

parašė , 2019-07-27 19:32

Vartojimo kreditaiVartojimo kreditai dažniausiai gali būti labai geras pasirinkimas, ypač jei jums reikia pinigų tam tikram tikslui. Tačiau yra daug veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti nustatant jums tinkamą kredito tipą.

1. Kaip veikia vartojimo kreditai?

Pasiskolę tam tikrą jums reikalingą pinigų sumą, ją trėsite grąžinti su palūkanomis per mėnesines įmokas visu paskolos galiojimo laikotarpiu, kuris paprastai svyruoja nuo 12 iki 84 mėnesių. Kai sumokėsite visą paskolą, paskyra bus uždaryta ir jums nieko papildomai mokėti nebereikės. Jei jums reikės daugiau pinigų, turite kreiptis dėl naujos paskolos. Svarbu galvoti apie tai, kodėl jums reikia pinigų, ir tada pasirinkti tinkamiausią paskolos rūšį, atsižvelgiant į dabartinę finansinę padėtį, apsvarstyti galimus finansinius pokyčius paskolos atidavimo laikotarpiu.

2. Kur galite gauti vartojimo kreditą?

Bankai tikriausiai yra viena iš pirmųjų vietų, apie kurias pagalvojate kai svarstote, kur kreiptis dėl vartojimo kredito. Tačiau jie nėra vienintelis skolintojas, teikiantis vartojimo kreditus žmonėms. Kredito unijos, vartotojų finansų bendrovės, internetiniai skolintojai ir tarpusavio skolintojai (P2P skolinimas) taip pat siūlo kreditus kvalifikuotiems pareiškėjams, tačiau jų skolinimo palūkanos dažnai skiriasi nuo bankų.

3. Poveikis jūsų kredito balams

Kai kreipiatės dėl paskolos, skolintojas panaudos jūsų kredito istoriją kaip paraiškų teikimo proceso dalį. Tokie nagrinėjimai paprastai sumažina jūsų kredito balus keliais punktais. Tačiau prieš kreipiantis dėl paskolos kyla klausimas: kiek laiko šie nagrinėjimai liks mano kredito istorijoje? Dažniausiai istorija apie jūsų kredito ataskaitas lieka apie dvejus metus. Kai ieškote geriausio varianto, kai kurie skolintojai, su kuriais jau esate bendradarbiavę, peržiūrės jūsų kreditą. Tai vadinama „lengva užklausa“ ir neturi įtakos jūsų kredito balams.

4. Palūkanų normos ir kiti mokesčiai

Skaityti toliau “4 dalykai kuriuos turėtumėte žinoti apie vartojimo kreditus” »

Kreditai

parašė , 2013-09-26 13:46

Kai žūtbūt reikia pinigų

Ne visi gyvename taip, kad netenka susidurti su finansiniais sunkumais. Lietuvoje yra daugybė žmonių, kuriems paskola – vienintelė išeitis iš keblios situacijos. Kreditai teikiami ne vienoje kredito bendrovėje, todėl svarbu pasidomėti, kur siūlomos geriausios sąlygos.

Kriterijai pinigų gavėjui

Norite gauti paskolą? Ši paslauga Jums bus suteikta, jei esate pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis, gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje. Kai kuriose kredito įstaigose greiti kreditai duodami tik asmenims, sulaukusiems 21-erių metų. Nebūtina turėti nuolatinį darbą, kad pasiskolintumėte pinigų, užtenka turėti kokį nors pajamų šaltinį (gali būti socialinės išmokos). Turėtumėte žinoti, kad skolinama pinigų suma negali viršyti 40 procentų mėnesio pajamų. Kodėl yra taikomi tokie apribojimai? Viskas daroma pačių kredito gavėjų naudai, kad jie neįsiskolintų ir gebėtų laiku pervesti mėnesines įmokas ir po nustatyto termino grąžinti visą pinigų sumą. Svarbu ne tik Jūsų mėnesio pajamų dydis, bet ir kreditingumo istorija. Anksčiau turėjote problemų dėl kredito grąžinimo? Tokiu atveju kreditai paskolos – tai, apie ką galite tik pasvajoti. Kreditų bendrovės laikys Jus nepatikimu klientu, todėl negausite kredito.

Greita ir paprasta gauti kreditą

Atitinkate reikalavimus ir ketinate imti paskolą? Turėtumėte žinoti, kad siūlomi kreditai internetu ir kreditai telefonu – tai paprasčiausi būdai skubiai gauti pinigų. Virtualioje erdvėje aptiksite kreditų bendrovių tinklalapius, kuriuose teikiama informacija apie skolinimosi sąlygas. Deja, ne visose internetinėse svetainėse rasite išsamias sutarties sąlygas. Gali būti, kad turėsite prisiregistruoti (taikomas 0,01 Lt registracijos mokestis), kad sužinotumėte viską iki smulkmenų. Jau galite pildyti kredito prašymą ir netrukus Jūsų sąskaitoje atsiras prašyta pinigų suma – paprasčiau nebūna. Būtent paslaugų suteikimo operatyvumas – viena iš priežasčių, kodėl populiarūs kreditai internetu. Kaip jau minėta, greiti kreditai teikiami ir trumposiomis tekstinėmis žinutėmis. Jei esate prisiregistravęs kredito bendrovės tinklalapyje, tai Jums tereikia trumposios žinutės laukelyje įrašyti savo prisijungimo vardą, kredito sumą ir pageidaujamą skolinimosi laikotarpį. Po kurio laiko dar viena SMS žinute turite patvirtinti savo duomenis. Kreditai išduodami ne tik greitai, bet ir nemokamai, jei skolinatės pirmą kartą. Jums bus pasiūlyti kreditai be palukanu, t. y. grąžinsite tik pasiskolintą sumą. Svarbu nevėluoti pervesti įmokas ir laiku grąžinti visą sumą, nes už skolos termino pratęsimą  teks mokėti.

Paskolą gali gauti bet kas

Vis dėlto kreditai paskolos – paslauga, kuria galite pasinaudoti, net, jei neatitinkate aukščiau išvardytų reikalavimų. Kreditai teikiami ne tik neįkeičiant turto, bet ir su užstatu. Pastaruoju atveju tereikia susirasti žmogų ar įstaigą, kuri paskolintų reikiamą pinigų sumą. Norėdami ją gauti, turėsite užstatyti savo kilnojamąjį (vertybiniai popieriai, automobilis ir pan.) arba nekilnojamąjį (namas, butas, sodo namelis, garažas ir kita) turtą. Iš karto įvertinkite riziką, nes tikėtina, kad prarasite užstatytą turtą, jei negrąžinsite pinigų laiku. Geriau nerizikuoti prarasti stogą virš galvos.

Prisiimkite atsakomybę

Yra teikiami kreditai imonems ir privatiems asmenims. Pastaruoju atveju būtina suvokti savo veiksmų svorį, nes laiku negrąžinta skola gali pridaryti rimtų nemalonumų. Visada yra rizika, kad iškils nenuspėjamų problemų, kurios sutrukdys atsiskaityti su kredito bendrove. Tokiu atveju dar labiau įsiskolinsite, teks varstyti teismų duris ir įgysite nepatikimo kliento reputaciją. Jei Jums trūksta informacijos apie skolinimo sąlygas, jos ieškokite virtualioje erdvėje. Žiniatinklyje įrašykite kreditai atsiliepimai, kreditai automobiliui ar pan.

Apibendrinant galima pasakyti, kad teikiami kreditai imonems, bet populiaresni fizinių asmenų skolinimaisi. Kreditai – dažnai vienintelė išeitis iš sunkios finansinės situacijos. Svarbu, kad skolinimasis būtų vykdomas atsakingai, suvokiant riziką.