Kas naujo greitųjų kreditų įmonėse 2019 metams pasitinkant rudenį?

parašė , 2019-08-18 22:46

Atėjus 2019 metų rudeniui ir ne už kalnų esant naujiems mokslo metams, keliame klausimą: ar greitasis kreditas kuo nors pasiketė ir ar planuoja artimiausiu metu pasikeisti? Ar per 2019 metus jis užsidėjo naujus apdarus ir ar planuoja užsidėti naują rudeninį arba žieminį švarkelį? Ar greitieji kreditai liks tokie patys ir šių metų pabaigoje, o galbūt galime tikėtis kažko naujo?

Greitieji kreditaiVienintelis pastovus dalykas – nuolatinis pokytis. Taip yra pasakęs vienas filosofas. Tokia išmintis galioja ir kasdieniame gyvenime ir ypatingai tose jo srityse, kurios pasižymi didele dinamika. Rinkos sąlygomis gyvenantis verslas yra būtent tokia sritis. Finansų sritis, finansų rinka nėra išimtis. Galima net teigti, kad ši finansų sritis ir yra labiausiai orientuota į vis naujus pokyčius. „Fintech“ yra akivaizdžiausias pavyzdys kaip labai dideli pokyčiai gali ateiti atrodytų iš niekur. Bet jie ateina ir čia nieko pakeisti neįmanoma.

Pjaunant finansų sritį dar kartą, greitųjų kreditų sritis yra dar labiau orientuota į pokyčius nei kitos sritys. Greitieji kreditai yra paklausiausia finansinė paslauga ir ji yra arčiausia eilinio kliento, todėl greitųjų kreditų įmonės turi nuolatos atrasti būdų kaip nustebinti ir senus, ir naujus klientus. Jei naujovių nebus, tai labai greitai konkurentai nugvelbs esamus klientus ir neleis prisišaukti naujų, nes jų siūlomi naujoviški greitieji kreditai tiesiog bus įdomesni ir patrauklesni.

Taip atsiranda ir į priekį stumiasi inovacijų vajus, kuriuo metu konkuruojančio greitųjų kreditų įmonės siekia būti vis įdomesnės, naujoviškesnės, įmantresnės ir visaip kitaip -esnės. Kitu būdu jos tiesiog praras savo klientūra ir neprisišauks naujos. Todėl greitieji kreditai yra priversti nuolatos keisti savo rūbus ir pasirodyti klientui su vis naujesniu garderobu.

Einant link trečio 2019 metų ketvirčio, mes galime tikėtis naujovių. Greitieji kreditai, kaip ir kiekvienais metais, turėtų būti siūlomi su naujomis akcijomis artėjant šventiniam laikotarpiui. Jau dabar galime matyti akcijų, kurios leidžia pasiskolinti pigiau prieš pat rugsėjo 1. Bet kuo arčiau nosies bus didžiausios metų šventės – šv. Kūčios, šv. Kalėdos ir Naujieji Metai – tuo daugiau akcijų galime tikėtis. Todėl pagrindinė naujovė 2019 metais, kaip ir beveik kasmet, bus nemokami kreditai prieš pat šias šventes.

Jei reikia paskolos – palaukite ir nesiskolinkite dabar, jei tai įmanoma. Artėjant šventiniam laikotarpiui greitųjų kreditų įmonės pasiūlys tą pačią paslaugą daug dosniau ir galbūt net gausite galimybę greitąjį kreditą gauti nemokamai.

Rašyti komentarą