Keliones

Iš ko, kada ir kaip pirkti lėktuvo bilietus?

parašė , 2013-08-15 07:41

Prieš perkant lėktuvo bilietus jūs turite sau atsakyti į kelis klausimus: Iš ko? Kaip?  Kada? Kodėl to reikia? Atsakymas paprastas: kad būtumėte tikri, jog lėktuvų bilietai buvo įsigyti už maksimaliai gerą kainą!

Kokių avialinijų bilietus pirkti?

lėktuvo bilietaiPastarųjų pasirinkimas tikrai platus. Neabejotina viena – visų teikiamos paslaugos tikrai kokybiškos, tad kaip išsirinkti tinkamiausią variantą? Lemiamas faktorius dažnai būna jų nustatyta bilieto kaina. Iš tiesų, kam vienam vežėjui mokėti daugiau, jei kitas tokią pačią kelionę įkainavęs kelis kartus pigiau. Tad pravartu paanalizuoti, kiek kainuoja lėktuvų bilietai pageidaujama kryptimi konkrečiu metu įvairiose avialinijose. Taip pat priimti sprendimą gali padėti ir, tarkime, registruoto bagažo įkainiai ar taikomos nuolaidos vaikų bilietams. 

Taigi, reikia įsigilinti į įvairių oro bendrovių bilietų kainas bei kitas skrydžio sąlygas ir atsižvelgti į jų tinkamumą konkrečiu atveju.

Skaityti toliau “Iš ko, kada ir kaip pirkti lėktuvo bilietus?” »

Kelionės į Kretą išskirtinumas – pigaus skrydžio sunkumai ir jų sprendimas

parašė , 2012-05-06 18:46

Kelionė į Kretos salą iš pirmo žvilgsnio tikrai ne pigi. Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į šį istorijos ir gamtos kampelį nedaug. O ką jau kalbėti apie pigų skrydį į Kretą. Tačiau juk galima į Kretą skristi ir su persėdimu, taip skrydis taptų daug pigesnis. Tiesa ta, kad gan daug žmonių nesiryžta vieni keliauti į šią salą. Ne tik dėl to, kad norint pigaus skrydžio veikiausiai reikėtų skristi su persėdimu, o dėl to, kad didieji viešbučiai ir jų tinklai yra sudarę sutartį su kelionių agentūromis ir labai dažnai, galbūt net įprastai, atsisako priimti pavienius keliauninkus, keliaujančius ne su agentūra. Kuo viešbutis prabangesnis, tuo didesnė tikimybė, kad keliaudami ne su agentūra išgirsite nepermaldaujamą „ne“.

Skaityti toliau “Kelionės į Kretą išskirtinumas – pigaus skrydžio sunkumai ir jų sprendimas” »