Kompiuteriai

Darydamas jungiklį į kompiuterius Apple – jūs esate pasiruošęs?

parašė , 2011-11-13 10:23

Šiandieniame technologijos pasaulyje, Windows yra aiški 500 svarų gorila. Tačiau, Obuolys yra kompanija, kuri yra iš tikrųjų atsakinga už atnešimą kompiuterių į namus, į klasę ir ant faktiškai kiekvieno įstaigos rašomojo stalo pasaulyje. Iš pradžių su originaliu Apple II tada su vystymusi į Macintosh, Obuolys buvo technologinis lyderis nuo 1970-ųjų ir su valdžia ir patikimumu Kompiuterių Apple, kuriuos technologija tęsia vesti kompiuterių pasaulyje. Jei jūs norite pasinaudoti ta valdžia, lyginti Kompiuterius Apple su kitais apranga kompiuteriais, tokiu būdu jūs gaunate tokį, kuris tinka jūsų poreikiui, geriausiai yra būtinas.
Skaityti toliau “Darydamas jungiklį į kompiuterius Apple – jūs esate pasiruošęs?” »

Yra dalykų interneto laukia herojus?

parašė , 2011-07-16 09:48

Mes gyvename pasaulyje, kur gausu pažangaus technologiją. Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau fizinių objektų yra įdėtas su jutiklių kad nuoroda nemokami sms be laidų į vienas kitą ir prietaisų bendrauti padaryti mūsų gyvenimą paprasčiau – dalykų interneto tampa realybe! Kas brave new world reikia herojus ir šiandien skaitmeniniame pasaulyje yra ne išimtis.

Kyla klausimas, kas taps dalykų Internet hero? Kas bus naujas Vince Cerf, Tim Berners-Lee arba Steve Jobs? Kas bus tėvas kažką, kad virally transformuojasi į nematerialus į kažką betono, galinga ir baiminantis įkvepiantis? Šios mintys įvyko man neseniai apvalaus stalo apie daiktų internete, organizuojamas centro politikos naujos technologijos (C-PET), už kurią aš patarėjas.
Skaityti toliau “Yra dalykų interneto laukia herojus?” »