Yra dalykų interneto laukia herojus?

parašė , 2011-07-16 09:48

Mes gyvename pasaulyje, kur gausu pažangaus technologiją. Kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau fizinių objektų yra įdėtas su jutiklių kad nuoroda nemokami sms be laidų į vienas kitą ir prietaisų bendrauti padaryti mūsų gyvenimą paprasčiau – dalykų interneto tampa realybe! Kas brave new world reikia herojus ir šiandien skaitmeniniame pasaulyje yra ne išimtis.

Kyla klausimas, kas taps dalykų Internet hero? Kas bus naujas Vince Cerf, Tim Berners-Lee arba Steve Jobs? Kas bus tėvas kažką, kad virally transformuojasi į nematerialus į kažką betono, galinga ir baiminantis įkvepiantis? Šios mintys įvyko man neseniai apvalaus stalo apie daiktų internete, organizuojamas centro politikos naujos technologijos (C-PET), už kurią aš patarėjas.
Esant šiame apvaliojo stalo mes aptarė šiais metais “interneto, ko konferencija” Briuselyje, kur 50 milijardų neįgalinti įrenginiai yra prijungti iki 2020 metų vizija sukėlė daug įspūdžių. Buvo išreikštas susirūpinimas, tačiau įvairių kultūrų skirtumus, turinčius įtakos Europos ir JAV požiūrį į reglamento ir standartizacijos šios naujos technologijos.

Europos Sąjunga nustatė daiktų interneto ekspertų grupę, su šešių pogrupius, skirta tapatybę, privatumo, saugumo, etikos, architektūra ir standartus. Jų tikslas yra išduoti ataskaitą iki metų, kuris bus naudojamas viešųjų konfiskuotu automobiliu pardavimas konsultacijų metu 2012 m. pristatytas liepos poveikio vertinimą ir reglamentus, nustatomas iki 2012 m. pabaigos.

Europos žmogaus teisių reikalavimo teisę būti pamiršti ir gebėjimas nesikreipimą lustai, tai reiškia, kad žmonės gali veiksmingai pereiti išjungti tinklelį ir valdyti savo “skaitmeninį pėdsaką” buvo išreikštas susirūpinimas. Kitaip naudoti zidiniai tariant, asmenys turėtų turėti galimybę kontroliuoti, kas skaitmeninė informacija renkama apie juos, žinoti, kur jis saugomas debesys ir kas turi prieigą prie jo. Tai stark kontrast JAV požiūrį į daiktų interneto technologijos, kuri trūksta bet kokią matyti koordinuotą veiklą arba konsultacijos.

Šis technologijų reiškinys yra nustatyti transformuoti pobūdį visuomenės ir verslo, kaip mes jį žinome, ir pasaulio mastu. Vidutinis asmeniui, daiktų interneto, vis dar negyvasis ir nematerialusis galimybę tokiu pat būdu, kad interneto buvo atgal per anksti 90-ųjų. Esminis skirtumas yra, kad plėtrą, inovacijas ir šios naujos technologijos priėmimo norma bus pakeisti daug greičiau nei reglamentus gali neatsilikti nuo.

Birželio šiemet konferencijoje daiktų interneto buvo nuoroda į tris skirtingas internetine parduotuve drabuziu technologijas kultūrų – West Coast USA, East Coast JAV ir Europoje. Vakarinės pakrantės yra apie prototipų naujovių ir manyti, kad galimas yra neišvengiama. Rytų pakrantės yra apie pelnas ir galia, kai galimas pavojaus ir brangesnė linijos advokatų. Europoje atsargumo ir filosofinius pozicija yra imamasi užtikrinti žmonių teises, nebūtų pažeidžiamos, ir galimybė yra laikomas bet jos įgyvendinimas atidėtas.

Atgal į 1995, Nicholas Negroponte parašė savo knygoje “Yra skaitmeninis”: “mes sąmoningai sukurti saugų skaitmeninio aplinkoje”. Šiandien, tačiau, technologinių pokyčių tempą labai apsunkina vyriausybėms apibrėžti reglamentuose, užtikrinti saugą, saugumą ir gerovę naudoti zidiniai savo piliečių, visų pirma, kai šių technologijų pasaulio, ir visame pasaulyje bendradarbiavimas ir bendradarbiavimas yra reikalingas.

Kodėl aš manau, kad herojus yra reikalingi dalykų interneto? Dvigubo galios principas yra: visų technologijų turi galią gera, taip pat blogai, ir didžiąją dalį laiko, tai iki mus sąmoningai kelią ir panaudoti tą galią gera naudoti. Kad dalykų interneto galios, ji reikalauja kažkas su vizija fiksuoti žmonių vaizduotę ir įkvėpti naujovių ir naujų idėjų, kad išsiskirtų jų baimė šios naujos technologijos ir pasinaudoti našumas, kad galite įgalinti šį revoliucija gausą.

Tikimybė yra, kad jis bus vienas vieną hero vienoje konkrečioje šalyje. Greičiausiai ji bus atidaryti išradėjai, kuris yra prijungtas visame pasaulyje ir pasidalinti savo idėjomis visoje Bendrijų, rinkinys. 6 Milijardų žmonių, didinant 50 milijardų įtaisai, sprendžiant visuotinius klausimus ir padidinti žmonijos gerovę sąvoka pobūdžio dalykas, kad mitai yra pagamintas iš. Kas mitas yra herojus – ir herojus čia būtų vienas, kurie galėjo feed kultūros ribas, siekiant užtikrinti, kad dalykų interneto tampa sklandžiai įtraukta į mūsų skaitmeninio gyvenimo.

Rašyti komentarą