Mokslo inovacijos

Paslaptys apie suderinamą spausdintuvo rašalą.

parašė , 2012-07-02 17:05

Suderinamo spausdintuvo rašalo pirkimas yra kažkas, kuriuo daug kompanijų pasinaudoja. Yra daug pašalpos vartojimui suderinamo spausdintuvo rašalo, kurį jūs negalite net žinoti. Žinoma, žaviausias daugumai kompanijų būtų, kad tai gali išgelbėti jus daugiau kaip penkiasdešimt procentai ant toner, kainuoto, tiesiog naudojant suderinamą toners.

Kitas iš tikrųjų svarbus faktas yra, kad tai ekonomiškai naudinga taip pat. Tam tikra kompanija, naudodama šitas miltelių kasetes turės naudos, ir savo ruožtu visas būtų, gali. Suderinami toners yra padaryti iš pakartotinai panaudotų produktų, kurie atiduoda į aplinką tuo pačiu metu kaip laikymas tos pačios kokybės ir tinkamumo kaip OEM produktai.
Skaityti toliau “Paslaptys apie suderinamą spausdintuvo rašalą.” »

Galima šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus? tikras yra!

parašė , 2011-11-29 20:27

Aš pastebėjau, kad visur aš žiūriu šiomis dienomis, žmonės eina ten telefonai. Texting tapo svarbiausiu būdu, kuriuo žmonės susisieka, ir yra tiek populiarus, kad tai dabar panaudojama daug dažniau negu tikro pokalbio telefonu sukūrimas.

Ir dėl šio fakto, yra daug žmonių, kurie norėjo šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus vienąsyk ar kitą. Jei jūs galėtumėte perskaityti sms siuntimas visus kažkieno tekstus, jūs galėtumėte gauti labai aiškų paveikslą to, kas tiksliai tęsė to asmens gyvenime.

Kas reiškia, kad jūs galėjote atsakyti tam tikrą svarbų klausimą tam tikrose situacijose!
Skaityti toliau “Galima šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus? tikras yra!” »