Galima šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus? tikras yra!

parašė , 2011-11-29 20:27

Aš pastebėjau, kad visur aš žiūriu šiomis dienomis, žmonės eina ten telefonai. Texting tapo svarbiausiu būdu, kuriuo žmonės susisieka, ir yra tiek populiarus, kad tai dabar panaudojama daug dažniau negu tikro pokalbio telefonu sukūrimas.

Ir dėl šio fakto, yra daug žmonių, kurie norėjo šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus vienąsyk ar kitą. Jei jūs galėtumėte perskaityti sms siuntimas visus kažkieno tekstus, jūs galėtumėte gauti labai aiškų paveikslą to, kas tiksliai tęsė to asmens gyvenime.

Kas reiškia, kad jūs galėjote atsakyti tam tikrą svarbų klausimą tam tikrose situacijose!
Pavyzdžiui, jūs galėjote skubiai sužinoti, jei kažkas apgaudinėjo jus. Jei jūs buvote įtariamas, kad jūsų specialus pasiūlymas, kažkas buvo neištikimas, tai praneš žinią jums, jei tai būtų baidares ula teisinga.

Jūs galėjote taip pat sulaikyti taką to, ką jūsų vaikai darė, kad įsitikintų, kad jie neįėjo į bėdą.

Ar galbūt jūs manote, kad kažkas vagia iš jūsų ir norėti sužinoti, jei jūsų įtarimas yra teisingas.

Dienos pabaigoje, jei jūs galėtumėte perskaityti visus kažkieno tekstus jūs galėtumėte žinoti tuo, kas tęsė to asmens gyvenime. Ir yra dabar programinė įranga, kuri leidžia jus daryti tiksliai tai.

Nešiojamojo telefono kontroliavimo programinė įranga yra gana naujas sekimo įrankis, baidariu nuoma kuris daro ją galimą stebėti tai, ką bet kas daro ant jų nešiojamojo telefono. Jūs galite pamatyti visus asmens tekstus ir pamatyti kitą veiklą nuo telefono.

Aš turiu skubiai parodyti, kad ši programinė įranga gali būti panaudota bet ko – tai nėra kažkas, kas yra techniškai stimuliuojantis panaudoti. Tikras procesas to montavimo yra neįtikėtinai lengvas ir kažkas, su kuriuo bet kas gali pasielgti.

Asmuo, kuris valdo telefoną nežinos, kad jūs stebite, kuris yra tai, kas daro šį tokį populiarų pasirinkimą. Tai daro tai galima sužinoti tai, iki ko kažkas yra atskirame būde.

Ant viršūnės buvimo gabus šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus jūs taip pat sugebėsite svetainiu kurimas pamatyti, ką jie kvietė, bet kokios žiniatinklio svetainės, į kurias jie nuėjo telefonu ir ryšuliu daugiau. Geresnės programos net leidžia jus sekti vietą nešiojamojo telefono, kuris padeda jums matyti, kur asmuo yra visada.

Aišku, kai jūs galite šnipinėti kažkieno tekstinius pranešimus, jūs galite skubiai sužinoti tai, iki ko tas asmuo yra. Tai yra neįtikėtinai naudingas įrankis situacijose, kur jūs turite sužinoti tai, ką kažkas ypač daro.

Rašyti komentarą